Divize C

Ústí nad Orlicí - Chrudim B 5:0
Jan Zvolánek (trenér MFK Chrudim B): „Utkání jsme bohužel jen opravdu odehráli. V našem projevu nebylo vůbec nic. Agresivita, emoce, dodržování taktických pokynů… Z našeho výkonu jsem rozčarovaný a bohužel mi ukázal tvrdou realitu. Domácí měli zápas spíše jako takový trénink a my jsme byli hrdým sparingpartnerem.”

Hlinsko - Benešov 3:1
Martin Šejvl (hráč Hlinska): „V utkání jsme chtěli navázat na povedené pohárové vystoupení a to se především výsledkově vydařilo. Na obou stranách bylo několik šancí, ale my jsme byli konečně produktivnější než soupeř a proto se radujeme z dlouho očekávaného vítězství. Podařilo se nám střídání, kdy Šmahel dal vítězný gól.“

Krajský přebor

Prosetín - Litomyšl 1:0
Radek Hlouš (trenér Prosetína): „Přijel k nám soupeř, který ještě neprohrál, my se chtěli vrátit k domácí neporazitelnosti. Hráli jsme aktivně, snažili jsme se soupeře napadat a dařilo se nám to celý zápas. Převážně se hra odehrávala na polovině soupeře, v první půli jsme zahodili dvě šance a Litomyšl hrozila především z rohů a dobře házených dlouhých autů. Po pauze jsme v naší hře pokračovali, přehrávali jsme soupeře a následně jsme dokázali z dorážky skórovat. Chci pochválit mužstvo za týmový výkon, bojovnost a čeká nás další silný soupeř z Libišan.”

I.A třída

Slatiňany - FC Jiskra 2008 7:0
Jaromír Hanuš (sekretář Slatiňan): „Chtěli jsme se rehabilitovat za vysokou prohru před týdnem v Heřmanicích a to se nám proti poslednímu celku tabulky povedlo dokonale. Od začátku do konce jsme měli jasnou územní převahu a vyjádřili ji dokonce 7 góly, aniž jsme jediný inkasovali. Nejkrásnější gól zápasu byl ten poslední, když se po naší krásné kombinaci trefil nechytatelně z voleje J. Slavík po předchozí perfektní kombinační akci. Hosté vystřelili za celý zápas pouze jednou na naši bránu, a proto je konečný výsledek takový, jaký je.”

I.B třída

Svratouch - Rváčov 1:2
Martin Pavlík (trenér Svratouchu): „Utkání jsme nezvládli v koncovce, ani herně. Když jsme si šanci vytvořili, tak jsme s ní naložili hanebně. Bohužel soupeř rozhodnul po tristní chybě našeho gólmana. Bohužel naše domácí utkání jsou stále stejná a končí stejně. Soupeř byl houževnatější, bojovnější a výhru si zasloužil."
Aleš Meloun (předseda Rváčova): „V bojovném utkání nevalné úrovně jsme prokázali větší touhu po zisku tří bodů. Ačkoliv jsme dohrávali o deseti, dobrou organizací obrany a díky výkonu brankáře Žďánského jsme dokázali utkání zvládnout.”