Divize C

Hlinsko - Nový Bydžov 1:1
Kamil Řezníček (trenér Hlinska): „Vstup do utkání jsme neměli dobrý, ale postupem času jsme začali získávat herní převahu. Byli jsme více na míči, ale do obranného bloku domácích jsme se složitě dostávali, ti naopak hrozili z rychlých brejkových situací. Hned na začátku druhé půle jsme inkasovali lacinou branku. Po zbytek utkání jsme dobývali branku domácích a náš tlak se stupňoval, ale vyrovnávací gól se nám podařilo vstřeliti až v nastaveném čase. Více jsme už bohužel nestihli. Na druhou stranu jsme rádi, že jsme získali alespoň bod a neodjeli jsme z Bydžova s prázdnou.“

Chrudim B - Slavia Hradec Králové 4:1
Jan Zvolánek (trenér MFK Chrudim B): „Podobně jako v posledním domácím utkání s Kosmonosy se nám dnes i proti Slavii Hradci Králové vydařil první poločas. Za 30 minut jsme vedli již o čtyři branky a utkání jsme rozhodli. Po změně stran se hrál více otevřený fotbal, od nás to byl festival neproměněných příležitostí, hosté se z několika šancí prosadili jen jednou. V celkovém pohledu jsme v zápase byli lepším týmem, proto je naše vítězství naprosto zasloužené.”

1.A třída

Zámrsk - Slatiňany 7:4
Jiří Zdražil (trenér Slatiňan): „Pokud se na hřišti nebudeme chovat disciplinovaně, nemáme nárok na lepší výsledek.”

1.B třída

Rváčov - Rozhovice 1:3
Aleš Meloun (předseda Rváčova): „Rozhovice u nás potvrdily svou kvalitu, na kterou v současné době nemáme. Naši hráči se snažili, bojovali, ale fotbalové umění bylo na straně soupeře.”