Divize C

Turnov - Hlinsko 2:1
Kamil Řezníček (trenér Hlinska): „Z naší strany je to stále stejná písnička, opticky hrajeme slušně, soupeře v poli přehráváme, ale inkasujeme po individuálních, školáckých chybách. Vypracujeme si spoustu standardních situací a náznaků šancí, ale nejsme schopni tyto zúročit, to nás bohužel stojí body, a proto jsme tak, kde jsme.”

Chrudim B - Nový Bydžov 1:1
Jan Zvolánek (trenér Chrudimi B): „„V tomto zápase jsme očekávali, že budeme více v držení míče a snažit se trpělivou, rychlou kombinační hrou dostat do hostů, kteří zejména na hřištích soupeřů sází na rychlé protiútoky. Tento obraz hry byl viděn prakticky celé utkání. Z jednoho takového rychlého „kontru“ jsme hned v 18. minutě obdrželi branku. My jsme si toho během prvního poločasu moc nevytvořili, hráli jsme nepřesně, zbrkle a neúčelně. V poločasové přestávce jsme změnili styl hry a začalo se nám dařit. Druhý poločas musel diváky bavit. Hráli jsme rychleji, více vědomě a hlavně přesně. Vytvářeli jsme si vyložené příležitosti a jednu takovou proměnil v 65. minutě Michal Zvolánek. Pět minut před koncem jsme se dopustili faulu v pokutovém území a hosté měli výhodu pokutového kopu. Jáchym Šerák se však vyznamenal a ihned z následného protiútoku jsme mohli strhnout vítězství na svou stranu, David Vácha však svou tutovku zahodil. V závěru jsme měli ještě možnost Patrikem Tlapákem, ale bohužel jsme pro změnu nechali vyniknout brankáře hostů.”

Krajský přebor

Přelouč - Prosetín 0:0
Radek Hlouš (trenér Prosetína): „Chyběli nám asi dva hráči ze základní sestavy, které jsme ale dokázali nahradit. Soupeř dokázal využít výškové převahy celého týmu, dominoval ve standardních situacích a my museli v první půli přestát tři šance soupeře. My jsme směrem dopředu moc neukázali, po přestávce se hrálo od vápna k vápnu, fotbal nemohl vypadat moc hezky. Bod ze soupeřova hřiště je po tomto výkonu naším vítězstvím.”

Česká Třebová - Heřmanův Městec 4:0
Jiří Tesař (trenér Heřmanova Městce): „Prokaučovali jsme první poločas, když jsme dostali dvě laciné branky. Ve druhé půli jsme se nezmohli na to, s tím něco udělat.. Soupeř byl lepší. Zasloužená výhra soupeře.”

1.B třída

Stolany - Svratouch 4:3
Miroslav Hluchník (trenér Stolan): „Naši hráči musí mít ze zápasu rozporuplné pocity. Svratouch přijel s taktikou poctivě bránit, hrát na brejky, spoléhat se na standardní situace, toto vše mu v zápase nakonec vycházelo, nutno říci s naším přispěním, přitom jsme do utkání vstoupili výborně. Vzhledem k tomu, že máme v týmu několik zkušených hráčů, měli jsme dobře rozehraný zápas zvládnout daleko lépe. Jsme rádi za tři body, doslova vydřené.”
Martin Pavlík (trenér Svratouchu): „Utkání se mi hodnotí těžko. Bez úvodních pěti minut, kdy jsme dostali úplně hloupé branky, jsme si minimálně bod zasloužili. Proti nejlepšímu mužstvu soutěže jsme byly vyrovnaným soupeřem. Všichni hráči předvedli velmi dobrý výkon a jako mužstvo jsme předvedli nejlepší výkon tohoto kalendářního roku,  bohužel jsme z posledního nákopu inkasovali branku od nejlepšího hráče soupeře Jana Váchy, a tak jsme přišli o zlatý bod. Nemáme ani trochu štěstí v úvodních zápasech, a tak je třeba toto zlomit a hned v dalším utkání vyhrát."

Rváčov - Choltice 2:1 
Aleš Meloun (předseda Rváčova): „Ve vyrovnaném utkání převážela misku vah na naši stranu naše větší vůle po vítězství. V utkání jsme byli dostatečně důrazní, měli chuť do hry a konečně také nějakou svou šanci proměnili.”

České Heřmanice - Slatiňany 7:1
Jiří Zdražil (trenér Slatiňan): „Utkání jsme rychle prohrávali, poté srovnali na 1:1. Do poločasu jsme opět ztráceli, když domácí vedli 2:1. Zapas rozhodla třetí branka v naši síti a poté již to byl obrovský zmar. Musíme se oklepat a příště hrát s úplně jiným nasazením.”