V poháru mj. končí finalisté uplynulé sezony z Lázní Bohdaneč, kteří na svoji jízdu až do CFIG arény nenavážou, neboť v penaltovém rozstřelu ztratili bezbrankový duel v Heřmanově Městci. Penalty se kopaly rovněž v Prosetíně a domácí nováček krajského přeboru si tam nechal souboj s Třemošnicí protéci doslova mezi prsty, neboť ještě v 80. minutě vedl 3:1. Závěr ovšem patřil soupeři, který stačil srovnat a rozstřelu byl úspěšnější.

K penaltové loterii směřovala také bitva mezi Chocní a Lanškrounem hraná na stadionu v Albrechticích, v 89. minutě však gólově udeřil Netolický a mezi nejlepší pohárovou osmičku se dostal choceňský Spartak. Čtvrtým do party zatím známých pohárových čtvrtfinalistů jsou obhájci trofeje z Libišan, kteří udělali s protivníkem z Moravan krátký proces a utkání rozhodli do poločasu.

POHÁR HEJTMANA PARDUBICKÉHO KRAJE – 2. KOLO: Moravany – Libišany 3:7 (1:6). Branky: Kříž 2, vlastní (Řezníček) – O. Ujec 3, L. Kraják 2, Matějka, Jenka. Choceň – Lanškroun 3:2 (1:2). Branky: Coufal, Houdek, Netolický – Savych 2. Prosetín – Třemošnice 3:3 (3:1), pen. 4:5. Branky: Slavík, Modráček, Spilko – Petrlík, Forman, Šebek. Heřmanův Městec – Lázně Bohdaneč 0:0 (0:0), pen. 5:4.
Odložená utkání 2. kola: Přelouč – Pardubičky, Slatiňany – Horní Ředice, Litomyšl – Svitavy, Bystré – Česká Třebová.