TJ Sokol Jenišovice – TJ Sokol Ruprechtice 4:3 poločas: 1:2
„Byl to velice kvalitní zápas. Ruprechtice mají hrozně dobré mužstvo, fotbal měl kvalitu a náboj,“ řekl k úrovni utkání trenér Jenišovic Petr Randák.

Zápas ale museli otáček, protože po prvním poločase prohrávali. Ale zvládli to a svoje fanoušky potěšili. Šancí ale měly Jenišovice mnohem víc, využily, co se dalo. Stejně na tom byl i soupeř. „Kdyby to skončilo remízou, bylo by to spravedlivé. Ale my jsme prostě byli o gól šťastnější,“ uvedl jenišovický trenér.

V mnoha týmech na Jablonecku si stěžují, že mají velkou marodku a k dispozici jen málo hráčů, kteří se mohou do hry zapojit. Jak na tom jsou v Jenišovicích? „Máme mančaft teď pohromadě. Nemáme problémy, že by nám hráči chyběli. Přes dovolenou a přes prázdniny jsme to taky zvládli. Zranil se nám jen jeden hráč,“ informoval Petr Randák. Ten se věnuje v Jenišovicích mládeži už mnoho let, jako trenér začínal teď se společně se svým A týmem raduje z úspěchů ve vyšší soutěži.

Fakta - branky Jenišovic: Poláček, Fedorko, 2 Vavřich. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 2:2. Sestava Jenišovic: Cejnar, Marek, Matěj Randák, Pekař, Holeček, Vavřich, Poláček, Daniel Hurt, Vojtěch Hurt, Fedorko, Bubák, Kalousek, Marek Randák, Hradecký, Resl.