Boj o vítězství začal na Chrudimsku hned zostra. Dřenice dlouho byly ve vedení a vše nasvědčovalo tomu, že si dojdou pro titul nejoblíbenějšího klubu Chrudimska. Hlasovací mašina se ale rozjela i v Kočí. Právě aktuálně druhý tým okresního přeboru si nakonec došel pro vítězství, když o více než 500 hlasů přeskočil již zmiňované Dřenice.

SK Kočí se tak stal nejoblíbenějším či nejpopulárnějším klubem okresu Chrudim za rok 2023! Aktuálně po podzimu druhý tým nejvyšší okresní soutěže na Chrudimsku si po povedené půl sezoně získal srdce i našich čtenářů a po téměř 7 700 kliknutích si odnáší vítězství v naší anketě. Jak již bylo zmíněno, tak hranici sedmi tisíc hlasů překročily i Dřenice, které dlouho byly v čele pomyslného peletonu. Situace však byla vyrovnaná i na místech dalších. Svídnice se přehoupla přes hranici šesti tisíc, Rosice skončily na čtvrtém místě se ziskem více než pěti tisíc hlasů a pětici uzavřela Vraclav s téměř 2,5 tisíce hlasy.

VÝSLEDKY ANKETY – 1. – 5. místo:
1. SK Kočí 7642 hlasů
2. SK Dřenice 7161 hlasů
3. TJ Svídnice 6054 hlasů
4. TJ Dynamo Rosice 5436 hlasů
5. TJ Sokol Vraclav 2482 hlasů
TOP 5 Ústeckoorlicka: FK Mistrovice, TJ Jablonné nad Orlicí, TJ Sokol Řetová, TJ Sokol Tatenice, FK Jehnědí 1980.
TOP 5 Pardubicka: SK Nemošice, SK Holice, TJ Jiskra Rybitví, AFK Ostřešany, SK Pardubičky.
TOP 5 Svitavska: TJ Sokol Třebařov, SK Polička, TJ Sokol Dlouhá Loučka, TJ Opatov, TJ Sokol Dolní Újezd

Hlasování o neoblíbenější fotbalový klub Pardubického kraje, do kterého se kvalifikovalo pět klubů s nejvyšším počtem hlasů z každého okresu, spustíme na jednotlivých okresních webech Deníku ve středu 14. února.