V závěrečném kole letošní Tip ligy si zatipujeme mezinárodní střetnutí, kde se rozhodne o vítězi. Na čele je šestice tipérů z Tuněchod, kteří ještě budou muset odrazit nápor Jiřího Hromádka z Krouny se ztrátou dvou bodů. Bude to zajímavé, rozhodne se příští středu!

Výsledky 12. kola

1. FC Everton – Manchester United  2 (1:3)
2. Manchester City – FC Liverpool  0  (1:1)
3. FC Arsenal – Aston Villa  2 (0:3)
4. Leicester City – Wolves  1 (1:0)
5. Atalanta Bergamo – Inter Milán  0  (1:1)
6. Lazio Roma – Juventus Turín  0  (1:1)
7. Bor. Dortmund – Bayern Mnichov  2 (2:3)
8. Wolfsburg – Hoffenheim  1  (2:1)
9. Leverkusen – Mönchengladbach  1 (4:3)
10.FC Valencia – Real Madrid  1  (4:1)

Supertrefa: 34 branek

Po 12. kole - jednotlivci

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)
CR0038 Petra Tesárková, Tuněchody 7 81
CR0042 Viki Horáková, Tuněchody 4 81
CR0028 Robert Tesárek, Tuněchody 4 81
CR0043 Lukáš Horák, Tuněchody 1 81
CR0027 Patrik Tesárek, Tuněchody 1 81
CR0037 Denisa Tesárková, Tuněchody 1 81
CR0082 Jiří Hromádko, Krouna 4 79
CR0030 Mirek Tesárek, Tuněchody 1 78
CR0040 Ilona Tesárková, Tuněchody 1 78
CR0031 Josef Petrus, Sobětuchy 1 75

F:NL (11. – 20. místo)
CR0033 Dominik Tesárek, Tuněchody 1 75
CR0076 Vojta Staněk, Tuněchody 4 72
CR0041 Radka Horáková, Tuněchody 1 72
CR0018 František Pavlík, Zaječice 4 69
CR0024 Mirek Buřič, Chrudim 1 69
CR0083 Petr Bukáček ml., Krouna 4 67
CR0016 Jiří Pavlík, Zaječice 4 66
CR0047 Josef Svoboda, Slatiňany 0 65
CR0090 Karel Krejčí, Kameničky 4 64
CR0006 Pavel Urválek, Chrudim 1 64

ČFL (21. – 35. místo)
CR0032 Hana Blažková, Petříkovice 7 63
CR0015 Eva Hromádková, Chrast 4 63
CR0003 Vlastimil Kříčenský, Zaječice 4 63
CR0045 Pavel Marzak ml., Orel -2 63
CR0049 Zbyněk Buřval, Stolany 0 62
CR0039 Viktor Svoboda, Slatiňany 0 62
CR0075 Josef Fuksa, Tuněchody 4 60
CR0073 Martin Mašata, Tuněchody 4 60
CR0062 Marian Polášek, Chrudim 4 60
CR0065 Jan Polášek, Chrudim 4 60
CR0017 Lenka Pavlíková, Zaječice 2 59
CR0029 Lucie Petrusová, Sobětuchy 8 58
CR0086 Eva Kynclová, Krouna 7 58
CR0085 Jiří Rejda, Svratouch 7 58
CR0084 Romana Vyoralová, Svratouch 7 58

DIVIZE (36. – 50. místo)
CR0079 Petr Bukáček, Krouna 4 58
CR0091 Miroslav Rys, Kameničky 4 58
CR0012 Jan Hromádko, Chrast 10 57
CR0074 Jitka Fuksová, Tuněchody 4 57
CR0058 Dominik Kučera, Chrudim 4 57
CR0067 Vojtěch Meduna, Ctětín 1 57
CR0002 Vladimír Schuster, Zaječice -2 57
CR0089 Karel Tomšík, Hlinsko 7 55
CR0055 Aleš Emr, Chrudim 0 55
CR0001 Mirek Roztočil, Svídnice 4 54
CR0034 David Mihulka, Chrudim 0 54
CR0035 Jaromír Mihulka, Chrudim 0 54
CR0063 Vladimír Pavlík, Chrudim 10 53
CR0048 Zdena Petrová, Bojanov 4 53
CR0011 René Hromádko, Zaječice 0 53

KRAJSKÝ PŘEBOR (51. – 65. místo)
CR0008 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 4 52
CR0072 Markéta Staňková, Tuněchody 4 51
CR0046 Daniel Drahý, Svídnice 0 51
CR0054 Hana Niklová, Liboměřice 0 50
CR0051 Jiří Vrzáček, Hoješín 0 50
CR0009 Pavel Barvíř, Zlín -2 49
CR0081 Alena Hromádková, Krouna 1 48
CR0025 Miroslav Křivánek, Zaječice -2 48
CR0066 Lada Polášková, Chrudim -2 48
CR0019 Zdeněk Sotona, Žumberk -2 48
CR0059 Martin Solnička, Srní 5 47
CR0005 Petr Chutic, 0 47
CR0023 Ladislav Synek, Pardubice 0 46
CR0071 Iveta Fuksová, Tuněchody 4 45
CR0096 Terezie Studecká, Chodov 4 45

1. A TŘÍDA (66. – 80. místo)
CR0020 Lenka Sotonová, Žumberk -2 45
CR0050 Ladislav Starý, Zaječice 2 44
CR0087 Soňa Škarvadová, Hlinsko 4 43
CR0044 Pavel Marzak, Orel 4 42
CR0036 Jana Mihulková, Chrudim 0 42
CR0060 Matyáš Solnička, Srní 5 41
CR0014 Honza Hromádko, Zaječice 0 41
CR0077 František Starý, Skuteč 1 39
CR0052 Pepča Mrtka, Horní Bezděkov 4 38
CR0088 Vladimír Škarvada, Hlinsko 1 37
CR0080 Lucie Bukáčková, Krouna -5 37
CR0004 Marie Křičenská, Zaječice -2 36
CR0010 Terezie Roubíková, Skalica 4 34
CR0078 Zdeněk Korejtko, 0 34
CR0092 Michal Málek, Zaječice 1 33

1. B TŘÍDA (81. – 97. místo)
CR0095 Josef Písař, Kameničky 0 33
CR0094 Iva Hromádková, Krouna -2 32
CR0007 Marie Barvířová, Podlíšťany 4 31
CR0013 Květa Hromádková, Zaječice 0 31
CR0061 Lenka Solničková, Srní 2 29
CR0068 David Polášek, Chrudim -5 27
CR0056 Marcela Holetová, Chrudim 0 26
CR0053 Jiří Starý, Bítovany -4 26
CR0093 Zdeněk Dibelka, Chrudim 1 22
CR0064 Marie Stará, Zaječice -1 21
CR0022 Eva Kacafírková, Kočí -5 21
CR0026 Dana Říhová, Vlčnov -2 18
CR0057 Petr Kočí, Chrudim -2 17
CR0070 David Krčil, Skuteč 0 7
CR0021 Eva Sotonová, Žumberk -2 6
CR0097 Eva Holetová, Chrudim 0 2
CR0069 Marek Krčil, Skuteč 0 1

Po 12. kole - týmy

SK SLÁVIE 6 240
AC SPARTA 9 240
FC SANTOS 6 234
TIPÉŘI KROUNA 12 204
UŠÁCI 10 194
HOLÁ-VRBA 12 192
Svratouch Paseky 21 174
VRANÍCI 79 3 165
MOKRÝ BANDITI 2 156
UŠNÍ KOMISE 0 156
FUGA TÝM 12 153
DYNAMO 9 140
PAŘMENI -3 135
BARVA 6 132
GÓL TÝM 12 117
TIPÉRKY KROUNA -6 117
DUKLA TÝM -3 91