Převýšov – AFK Chrudim. Myslím, že „afrkáči“ zopakují dobrý výkon z premiéry a soupeře, který podlehl v úvodním kole Turnovu, zdolají. V loňské sezoně se jim navíc na hřištích soupeřů dařilo. Tip: 2.

Srch – Hlinsko.
Pokud se Hlinečtí neuspokojí s vysokým vítězstvím nad Stolany, věřím, že získají plný bodový zisk i na hřišti soupeře, který odjel z Poličky s porážkou 0:3. Tip: 2.

H. Městec – SK Chrudim. V Bažantnici lze očekávat kvalitní kopanou. Oba týmy vstoupily do nového ročníku vítězstvími. Já přece jen více věřím mužstvu od Vodojemu, a tak do třetice tipuji na hosty. Tip: 2.

Moravany – Prachovice. Domácí se prezentovali devíti góly na hřišti Chocně B a naopak SK Holcim čeká i druhé utkání na hřišti soupeře. Moravany potvrdí roli favorita. Tip: 1.

Dolní Újezd – Načešice. V tomto zápase tipuji první nulu. Oba soupeři dokázali v novém ročníku zvítězit shodně 1:0, a proto očekávám vyrovnaný souboj s dělbou bodů. Tip: 0.

Morašice – Slatiňany. V souboji dvou nováčků lze očekávat těžký souboj, který věřím, že rozhodnou šťastnější hosté, kteří půjdou do zápasu s cílem odčinit porážku v derby s Heřmanovým Městcem. Tip: 2.

Hlinsko B – AFK Chrudim B. Myslím, že v souboji dvou rezerv bude ta chrudimská kvalitnější, což rozhodne o jejím zisku tří bodů. Tip: 2.

Proseč – Prosetín. Pokud se budeme v Proseči prezentovat takovým výkonem a fotbalem jaký jsme schopni, tak si můžeme odvézt tři body i přesto, že víme o kvalitách našeho soupeře. Tip: 2.

Skuteč – Rváčov. Přál bych svému kamarádovi Josefu Altovi více štěstí než v premiéře, i když to se soupeřem, který doma přehrál Hrochův Týnec 3:1, nebudou mít lehké. Tip: 0.

Orel – Dřenice. V tomto duelu bych favorizoval hosty, kteří zvítězili v Bojanově a naopak Orelští odjeli z Holetína s vysokou porážkou. Jde o souboj loňských sousedů v tabulce. Tip: 2.

Supertrefa: 23 gólů.

JAROMÍR DOLEŽAL