Slatiňany – Stolany 5:0 (4:0). Branky: Ficek, Kořínek, Dostál, Hanuš, Myška. Utkání bylo na žádost Stolan přesunuto na neděli ráno, přesto hostů přijelo jen jedenáct. V první půli ještě Stolany občas zazlobili, ale góly padaly do jejich sítě a před přestávkou už bylo skóre 4:0. Po změně stran už se hrálo jen na půlce Stolan, kterým se v 60. minutě zranil hráč a dohrávali o deseti. Sudí Štourač ukončil zápas o čtvrt hodiny dřív. Sestava Slatiňany: Borek (Dvořák) – Kovařík, Zelinka, Jeřábek, Tesař – Moravec, Hanuš, Opavský, Dostál – Ficek, Kořínek (Hroch, Hlušička, Zdražil, Myška). Slatiňanům se v utkání zranil stoper Zelinka, zraněný je i obránce Chaloupka. „Snad se alespoň jeden ze stoperů do domácí premiéry s Heřmanovým Městcem uzdraví,“ přeje si sekretář Spartaku Jaromír Hanuš.

Načešice – Řečany nad Labem 3:1 (1:1). Branky: Semrád, Hladina, Tomčík – Hostinský. Hosté se ujali vedení ve 25. minutě z rychlé ojedinělé akce, za čtyři minuty ale srovnal stav Semrád. Druhá půle již byla zcela v režii Načešic, jejichž vítězný gól vstřelil v 54. minutě Hladina. V 87. minutě pak pečetil zaslouženou výhru Tomčík. Dle ohlasu vedoucího mužstva Vlastimila Jiráska bylo utkání přes úmorné vedro dobrou generálkou na sobotní premiérový zápas nového ročníku, v němž Načešice doma přivítají nováčka z Morašic. Sestava vítězů: Novák – Bříza, Kudyn, Petřík, Hladina – D. Jirásek, Tomčík, M. Chmelík – Tamchyna, Semrád, M. Jirásek (Dobrovolný, R. Chmelík, Pilný).