Dorost

DIVIZE: AFK Polaban Nymburk – AFK Chrudim 1:2 st. (Kopecký, Malinský). V prvním poločase vyjádřili hopsté převahu jediným gólem z pokutového kopu. Po přestávce domácí přidali, ale přesto se Chrudimským podařilo zvýšit na 0:2. Dvě minuty před koncem Nymburk korigoval z penalty, ale výhru si favorit již pohlídal. AFK: Vostradovský – Merkl, Radouš, Dvořáček, Mareš – Malinský, Vodrážka, Beneš, Pokorný – Čechlovský, Kopecký (Hlavatý, Kroutil, Půlpán). 1:4 ml. (Nägele 2, Drahoš, Čechlovský). Utkání začali hosté vlažně a hned v 7. minutě inkasovali. Do poločasu se jim podařilo vyrovnat. Ve druhé půli rozhodli Východočeši o svém vítězství v rozmezí od 70. do 75. minuty, kdy po pěkných akcích vstřelili tři branky. AFK: Lampárek – Mervart, Drahoš, Bleha, Nägele – Zita, Vávra, Valda, Čechlovský – Svoboda, Jarkuliš (Steiner, Rufer, Andrle, Langr).

KRAJSKÝ PŘEBOR: SK Chrudim – Ústí n. O. 4:2 st. (Hýl, Hromádko, Zvolánek, Pokorný). Domácím se podařil otočit nepříznivý poločasový stav a zvláště za druhou půlku si výhru zasloužili. SK Chrudim: Dušek – Bartušek O., Zvolánek, Drahý, Kopert – Kolář, Hýl, Hromádko, Mareš – Soukup, Šára (Pokorný, Harenčák, Bláha, Dobrovolný, Zjevík). 4:0 ml. (Holík 2, Dobrovolný, Pokorný). Mladší tým střelecky napodobili své starší kolegy a vstřelil také čtyři góly. SK Chrudim: Zjevík – Pospíšil, J. Rejholec, Doležal, Mládek – Nevečeřal, Dobrovolný, Kudyn, Pilař – Štosek, Holík (Pokorný, Zelenka, Vojtěch, Slanař, Soukup, Bartušek).

Další výsledky: AFK Chrudim B – M. Třebová 1:0 st. 4:0 ml.Třemošnice – Č. Třebová 3:0 st. (Starý 2, Kopecký), 0:2 ml. Svitavy – Hlinsko 2:0 st., 2:1 ml. (Sokol).

I. TŘÍDA: Chrast – Pardubičky 2:1 (Koráb 2), AFK SKP Pardubice – Slatiňany 1:5 (Šustr, Dalecký, Gloser, Koblasa, Opočenský), Stolany – Přelouč 0:5, Újezd – Kameničky 1:0, Heřmanův Městec – Živanice 0:1, Sloupnice – Proseč 3:1 (Adamec), Vítanov – Králíky 0:2.

OKRESNÍ PŘEBOR: Rosice – Rozhovice 4:2 (za domácí Kutílek 2, Zrůst, Dušek), Luže – Miřetice 1:1, Nasavrky – H. Týnec 8:0 (Malina a Kábele 2, Zdražil, Boháč, Meduna, Dostálek), Chroustovice – Prosetín 0:7 (Ťopek 3, Hrach 2, Kulháň, Wasserbauer), Ronov – Svratouch 6:2 (Samek 4, J. Žítek, Tonyka – Bělský, Horák), Skuteč – Rváčov 1:2.

Žáci

DIVIZE: AFK Chrudim – Hradec Králové B 4:1 st. (Juliš 2, Žalud, Kubašta). AFK: Hort- Mrázek, Svoboda, Peřina, V. Dědič – Malinský, Meduna, Záviška, Juliš – Kratochvíl, Žalud (J. Dědič, Kašpárek, Tlapák, Prokop, Šafránek, Kubašta, Jehlička), 1:2 ml. (J. Dostál). AFK: Chvojka – Jindrák, Pejcha, Ždímal, Švejda – J. Dostál, Bílý, Bureš, Sokol – Melichar, Pavlačič (Kříž, Chalupa, R. Cink, Shejbal, Andr, P. Dostál ).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Polička – AFK Chrudim B 0:7 (Ráliš a Zrůst 2, J. Dědič, Svoboda, F. Dostál). AFK B: Jehlička – Jelínek, V. Dědič, Tlapák, Netušil – Loučka, Ráliš, Svoboda, Zrůst – F. Dostál, J. Dědič (Černý, Kysela, Čížek) a 0:6 (Pilař 3, Zavřel 2, Tlapák). AFK B: Zíma – Karal, Sršeň, Holeček, Secký – Pavliš, Kozák, Tlapák, Kopecký – Pilař, Uhlíř (Lustyk, Zavřel, Plíšek), Třemošnice – Ústí n. O. 2:0 a 1:1, Letohrad – Hlinsko 0:1 a 3:1.

I. TŘÍDA: Pardubičky – AFK Chrudim C 3:5 (Kubašta a P. Cink 2, Bareš). AFK C: Bejr – Krušina, Kašpárek, Kubašta, Bareš – Marzak, Prokop, Šafránek, Jelínek – P. Cink, Haizl (Shejbal, R. Cink, Trojan) a 1:4 (Melichar a Shejbal 2). AFK C: P. Dostál – Kříž, Mikan, Radosta, R. Cink – Švejda, Andr, Shejbal, Melichar – Pilný, Holeta (Morávek, Jeníček, Martinec, Sotona), FC Junior – Tesla Pardubice B 4:0 jen ml., Vítanov – Holice 1:1 a 0:3, Stolany – Heřmanův Městec 3:0 a 0:0, SK Chrudim – Kameničky 1:0 (Kaločaj). SK Chrudim: Licek – J. Rejholec, Dušek, Podlaha, V. Novotný – Pomezný, Altrichter, L. Rejholec, O. Novotný – Čepek, Němec (Procházka, Zobač, Kaločaj, Douda, Rohlík) a 6:0 (Procházka a Dvorský 2, Hovorka, Makar). SK Chrudim: Bílý – Krajíček, Rubeš, Elich, Nevlída – Joska, Hovorka, Dvorský, Pokora – Procházka, Rohlík (Macounová, Hanáček, Zjevík, Makar, Zobač), Proseč – Letohrad B 1:0 a 0:3.

OKRESNÍ PŘEBOR – Starší: Holetín – Chroustovice 2:0 (Kučera, Zdražil), Svídnice – Rosice 4:0 (Čechlovský a Kápička 2), H. Bradlo – Svratouch 3:2 (Matěna 3 – Bureš, vlastní), Ronov – Dřenice 1:1 (hilpert – Hloušek), mladší: Zaječice – Krouna 3:1 (Křičenský, Hlaváček, M. Rohlík – Vávra), Luže – Rváčov 2:3, Ctětín – Hrochův Týnec 0:1, Junior – Zaječice 0:5 (M. Rohlík 2, K. Rohlík, Kulhánek, vlastní). (pn, rp)