H. Městec B – Bořice 2:1 (84. M. Salfický, 90. Vašíček – 77. Havlíček, ČK: 0:1 – 56. Beránek). Sestava vítězů: Zrůst – Diessl, M. Salfický, Hamsa, Černý – V. Řehák (55. L. Řehák), Vytlačil, Peter, Herget – Vašíček, Ilko (55. Hovorka). Když šli obětavě hrající Sokolíci v 77. do vedení zásluhou „zlobivého" Havlíčka, vypadalo to, že body poputují do Bořic. Avšak v závěru nejprve domácí stav srovnali a v poslední minutě našli velkou kliku jak od rumpálu, to když Vašíčkův gólový „šudlák" předznamenal, že tři body nakonec zůstanou v Bažantnici a hostům zbyly jen oči pro pláč.

Chrast – Slatiňany B 1:0 (Zelinka). Vítězná sestava: Pavlík – Kadavý, Bondor, Bouška (Barva), Chour, Korbel (Drahoš), Šplíchal (Mikan), Motyčka, Vostrčil, Málek (Fabián), Zelinka. Domácí fotbalisté se po nepřesvědčivých výkonech po sestupu z okresního přeboru zlepšují, měli celý zápas převahu a zaslouženě vyhráli.

Zaječice – Rosice 2:2 (39. Šulaj, 57. D. Pejcha – 1. Procházka, 41. Stupavský, ČK: 1:0 – 80. D. Pejcha). Derby sledovalo 230 diváků, hrál se pohledný fotbal, zasloužená remíza.

H. Bradlo – Míčov 3:0 (Semerád 2, Bláha). Sestava vítězů: D. Pospíšil – Záruba, I. Pospíšil, Janík, Čejka – Kumpan, Semerád, Sádovský, Dušek – Matěna, Vykoukal (Bláha, Kroutil, Novák). Po zlepšeném výkonu ve II. půli se domácí našli i střelecky, a jejich vítězství je zcela zasloužené.

T. Kamenice – Křižanovice 2:3 (M. Sláma, Zdražil – J. Žák, M. Žák, O. Pilař). Sestava vítězů nehlášena. Ve vyrovnaném utkání byli šťastnější hosté.

Skuteč – Městec 6:0 (Polanský a Sysel 2, Urban, Bačkovský). Sestava vítězů: Salát – Bačák, Paulus, Klapal, Vít, Polanský, Svatoš, Kolísko, Urban, Bačkovský, Geguš (Sysel, Šmaha). Jednoznačné utkání ve prospěch domácích.

Ctětín – Orel 0:3 (Machač 2, Vašák). Sestava vítězů: veselý – Dostál, Kouba, Strouhal, Chvojka, Hrad, Strouhal II, Mádlo, Alinč, Vašák, Machač (Vostřel, Blažek, Štěpánek). Hosté byli lepší.