Branky: P. Malina 2, T. Malina, Janoušek, Dejnožka.

Domácí tým chudým dává a bohatým bere. Teď o tom přesvědčili silné Dřenice.

Sestava Tatranu Ctětín: Adámek Nevečeřal, Chrbolka, T. Malina, Konrád, Dvořáček, Koreček, Janoušek, Dejnožka, Vlastimil Meduna, P. Malina (Tomek, Dubský, Vojtěch Meduna)

Orel - Kočí 2:2

Branky: 22. a 85. z pen. Hrad 43. a 51. Bukač.

Vyrovnané derby sledovalo 120 diváků. Domácí zachránili zaslouženou remízu pět minut před koncem z penalty.

Hr. Týnec - Slatiňany B 3:7

Branky: Polnický, Krušina (pen), Friček Kopecký 2, D. Tesař, Trňák, Koráb, vlastní, Zdražil.

Posílená rezerva hostů předčila domácí zejména v proměňování šancí.

Sestava Tatranu Hrochův Týnec: Opočenský Kudyn, Melichar, Sýkora, Kudrnka (R. Tesař), Trňák, Louvar (Kořínek), Zdražil, D. Tesař, Kopecký, Koráb (Hlušička).

H. Městec B - T. Kamenice 4:0

Branky: 18. V. Řehák, 44. Krejčík, 49. Večeřa, 60. Dostál z penalty.

Domácí se ještě předháněli v zahazování příležitostí.

Sestava Jiskry H. Městec B: Vašíček Mach, Hamsa, Diessl, Salfický, V. Řehák, Krejčík, Dostál, L. Řehák (46. Bareš, 60. Kanderka), Peter, Večeřa.

Rosice - Bítovany 2:5

Branky: Novák, Geguš Čechlovský 2, P. Brdička 2, Novotný.

Po prvním poločase to vypadalo na vítězství domácích (2:1). Ve druhé půli však hosté třikrát udeřili a otočili výsledek ve svůj prospěch.

Sestava TJ Bítovany: Hrnčíř Dvořák, Felkl, Kratochvíl, Novotný, Čechlovský, Kraťoch, Bohuněk, Petr Brdička, Bondor, Buřval. (Dubský, Jakub Brdička).

Miřetice B - Bořice 1:2

Branky: Vrběcký Havlíček 2.

Vyrovnané utkání, v němž hosté proměnili více šancí.

Sestava Sokola Bořice: Pospíšil Halatka, Dohnal, Kučera, Fidler, Horák, Němec, Havlíček, Hrozen, Beránek, T. Douda (Kaplan, Šmaha, Valášek).

Rváčov - H. Bradlo 7:1

Branky: Netolický 4, Kilmer, Záhorka, Odstrčil Kroutil.

Oslabení hosté na dobře hrající Rváčov nestačili.

Sestava SK Rváčov: Kyncl Slonský, L. Novotný, Dalecký, Michek, Netolický, Odstrčil, Záhorka, Švec, Kilmer, Tichý (Doležal, Rothanzl, Macháček).

Dohrávky:

Ctětín - Hr. Týnec 2:2

Branky: P. Malina, M. Tomek Nevečeřal, Polinský.

Hosté vyrovnali dvě minuty před koncem.

Miřetice B - Kočí 2:1

Branky: 10. Hladký, 25. Zdražil 84. Fantl.

Šťastné a překvapivé vítězství domácí rezervy. Hosté mohli vést za půl hodiny minimálně 4:0, místo toho o dvě branky prohrávali. V závěru se jim povedlo už jen snížit.

Sestava Tatran Miřetice: Hrubý Štosek, Kyblík, Bureš, Hladký Beran, Zdražil, O. Polívka, Pecina J. Polívka, M. Polívka (Vinkler, Vrběcký, Najman).

T. Kamenice - Rváčov 1:1

Branky: 61. Kábele 75. Jeníček.

Pouťové derby skončilo zaslouženou remízou. (rp, dom)