H. Městec B – Míčov 3:2 (L. Řehák, V. Řehák, L. Svoboda – Tomčík, Brodňan). Sestava vítězů: Zrůst – Koníř, M. Salfický, Hovorka, J. Zrůst, Herget, Vytlačil, Diessl, L. Řehák, L. Svoboda, Zahrádka (V. Řehák, Černý, Musil, Ilko). V brankových dostizích byla nakonec šťastnější rezerva domácí Jiskry.

Rosice – Křižanovice 3:2
(Stupavský 2, Novotný – Harant, Pecka). Sestava vítězů: Zrůst – Kysilko, Procházka, Semelka, Novák, Oulický, Marel, Stupavský, Novotný, Zahálka, Komárek (Christel). Domácí byli jasně lepší, ale nakonec byli rádi, když rozhodli v poslední minutě ve svůj prospěch.

Slatiňany B – Městec 5:0
(Nevečeřal, Koblasa, Beneš, Sýkora, Zdražil. Sestava vítězů: Dubský – Nevečeřal (46. Štěpánek), Kudyn, Melichar, Marzak – Zdražil, M. Hlušička, Sýkora, Koblasa (66. Polhoš) – Beneš, Polnický. Rozdíl pěti gólů ještě dostatečně nevyjadřoval rozdíl ve hře obou mužstev, převaha domácí rezervy byla jednoznačná. Slatiňanští nastřelili ještě tři tyče a řadu šancí neproměnili.

Bořice – Orel 5:2
(Kostelecký 3, Hrozen ml., Havlíček – Vašák, Machač). Sestava vítězů: Pospíšil – P. Beránek, Vajda, M. Kučera, Havlíček – Halatka, Valášek, Horák, Hrozen ml. – Kostelecký, Kouřílek (F. Beránek, J. Kučera, Hrozen st.). Domácí už do přestávky vedli 2:0. Po změně stran přidal Kostelecký hattrick a hosté už stačili jen korigovat.

Chrast – Ctětín 1:1
(Motyčka z pen. – Meduna. Ještě na jaře byl mezi oběma soupeři rozdíl dvou tříd, ale Chrastečtí se přesvědčili, že to pro ně nebude jednoduché ani ve 3. třídě.

Zaječice – Skuteč 2:1
(44. z pen. a 70. D. Pejcha – 55. Bačkovský). Sestava vítězů: Sýs – Stružinský, Zvolánek, Kulhánek, J. Bleha, Šulaj, Z. Pejcha, Novotný, Mihulka, D. Pejcha, Musil (Forman, Konrád, P. Bleha),. Vyrovnaný zápas rozhodl kanonýr D. Pejcha. Přihlíželo 130 diváků.

H. Bradlo – T. Kamenice 2:0
(Semerád, Novák). Sestava vítězů: Vykoukal – Záruba, D. Pospíšil, Janík, R. Bláha – Dalecký, Kumpan, Semerád, A. Pospíšil – Sádovský, Jar. Bláha (Novák, J. Bláha). Po nepříliš povedeném utkání je výsledek pro domácí velmi příznivý. Vítězům patřily závěry obou poločasů, kdy se jim podařilo vstřelit oba góly.