Slatiňany B - H. Městec B 3:0 (Vaculka 2, Ficek). Sestava vítězů: Vincenci Nevečeřal, Opavský (68. Štěpánek), Melichar, Jandík Kollert (74. Dubský), Sýkora, M. Hlušička, Sokol (62. Beneš) Vaculka (74. Koucký), Ficek. Domácí vyhráli zaslouženě, všechny 3 jejich góly dávaly posily z áčka. Domácí rezervu podržel při šancích hostí několika vynikajícími zákroky brankář Vincenci.

Rosice - Bořice 5:1 (Kysilko a Stupavský 2, Zahálka Douda). Sestava vítězů: Zrůst Kysilko, Sádecký, Bondor, Dvořák Christel, Procházka, Stupavský, Novotný Zahálka, Krátký (Žalud, Marel, Novák, Dostál. Výsledek odpovídá průběhu hry. ,

Míčov - Chrast 1:6 (Kroutil Hromádko 3, Tejnecký, Gregor, Motyčka). Sestava vítězů: Pavlík Nešetřil, Málek, Štursa, Fabián, Drahoš, Motyčka, Tejnecký, Lankaš, Gregor, Hromádko. Hosté byli herně o 2 třídy lepší. Výsledek mohl být ještě vyšší.

Křižanovice - Zaječice 2:0 (48. L. Pilař, 60. O. Pilař). Sestava vítězů: Matějka F. Pecina, Čížek, Hnízdil, O. Pecina L. ( 66. M. Pecina), M. Žák, Bejr, O. Pilař (90. Bakeš) J. Žák (80. Kopecký), Kozel. Domácím skvěle vyšel nástup do II. půle, kdy se po rohu Kozla krkolomnou hlavičkou trefil L. Pilař. Poté Bejr vyslal krásnou střelu a hostující brankář ji konečky prstů vytáhl na roh. Z něho, opět po asistenci Kozla, se skvěle trefil hlavou O. Pilař. Hosté měli hodně nebezpečných okamžiků, které ovšem perfektně vychytal Matějka.

Městec - H. Bradlo 4:2 (Rataj 3, Vaněk Sádovský, Semerád). Sestava vítězů: Lukas Bendák, Velinský (Střasák), Klapal, Vaněk, Svatoš, Klesal, Šmejda (Stejskal), Rataj, Opršal, Johan. Hosté o poločase o gól vedli, ale pak je Městečtí jasně přehráli.

Orel - T. Kamenice 3:3 (Chvojka, Vojtěch, Machač pen. A. Sláma z pen., M. Sláma, Zdražil. ČK 1:0: 50. T. Strouhal). Po bezbrankovém poločase se domácí ujali vedení, i když už hráli o deseti. Poté hosté vyrovnali z penalty a ujali se vedení. Nato Orelští dvěma góly otočili stav na 3:2, ale v poslední minutě přišli o vítězství, když soupeř z trestného kopu vyrovnal.

Ctětín - Skuteč 1:2 (P. Tomek Rosůlek, Urban). Sestava vítězů: Salát Paulus, Merkl, Hron, Bačák Polanský, Rosůlek, Naď, Filip Urban, Geguš (Hrubý, Jelínek, Tocháček). Na 3. třídu to byla dobrá úroveň, která potěšila 150 diváků.