H. Městec B - Rosice 1:1 (Bareš - Stupavský z pen.). Díky sérii skvělých zákroků brankáře Zrůsta a gólové hlavičce střídajícího Bareše v závěru utkání, dosáhli domácí hráči alespoň na jeden bod.

Slatiňany B - Míčov 2:2 (Koblasa, Sýkora - Tomčík, Vegeš). Drtivá převaha domácí rezervy, která prohrávala po první půli po dvou hrubkách gólmana. Po přestávce tlak domácích stačil jen na vyrovnání ale až v poslední čtvrthodině, na víc už nezbyl čas.

Bořice - Křižanovice 3:2 (Kouřílek, Havlíček, Fr. Beránek - M. Pecina, O. Pilař). Sestava vítězů: Pospíšil - Fr. Halatka, M. Kučera, Ďurilla, P. Beránek Kouřílek, Horák, M. Douda, J. Kučera Kostelecký, Havlíček (A. Halatka, Fr. Beránek). Hosté začali o deseti a prohrávali 2:0. V jedenácti se vzchopili,vyrovnali a nakonec střídající Beránek rozhodl pět minut před koncem o vítězství domácích.

Chrast Městec 2:3 (Bouška, Drahoš - Rataj, Klesal, Velinský). Sestava vítězů: Schmuttermeier - Velinský, Urban, Bendák, Šmejda, Opršal, Štefek, Johan, Rataj, Klesal, Vaněk (Stejskal, Lukas). Domácí o poločase o gól vedli, ale po přestávce hosté dvěma přesnými trefami otočili skóre ve svůj prospěch.

Zaječice - Orel 4:1 (4. a 37. D. Pejcha, 50. a 90. Zvolánek 45. Machač). Sestava vítězů: Sýs - D. Kulhánek, Zvolánek, T. Kulhánek, Bleha, Mihulka, Z. Pejcha, Šulaj, Kolář, D. Pejcha, Novotný (Musil, Fousek, Mikan). O posvícení sledovalo zajímavé derby 250 diváků.

H. Bradlo - Ctětín 0:3 (Konrád, Žurek z pen., Meduna). Sestava vítězů: Novák - Štěpán, Koreček, Konrád, Chrbolka Žurek, Sodomka, T. Malina, Janoušek Dvořáček, Meduna (Pokorný, Dubský). Po bezbrankovém poločase domácí ve druhé půli odpadli a jejich výkon prý připomínal pralesní ligu..

T. Kamenice - Skuteč 0:4 (Urban, Bačák, Polanský, Kusý). Sestava vítězů: Vočadlo - Bačák, Kovář, Klapal, Rosůlek, Polanský, Svatoš, Jelínek, Bačkovský, Urban, Geguš (Vít, Hron, Kusý, Vamberský). Hostující favorit se vcelku bez problémů prosadil a nakonec vyhrál rozdílem třídy.


1. Rosice  4 3 1 0 11:5 10
2. Zaječice   4 3 1 0 9:3 10
3. Skuteč   4 3 0 1 16:4 9
4. Bořice  4 3 0 1 10:12 9
5. Ctětín  4 2 2 0 13:2 8
6. Slatiňany B   4 2 1 1 13:6 7
7. H. Bradlo  4 2 0 2 7:11 6
8. H. Městec B   4 1 1 2 6:10 4
9. Orel  4 1 1 2 6:11 4
10. Křižanovice  4 1 0 3 8:12 3
11. T. Kamenice   4 1 0 3 4:9 3
12. Městec  4 1 0 3 4:11 3
13. Chrast  4 0 2 2 4:9 2
14. Míčov   4 0 1 3 6:12 1

(pn, dom)