Miřetice B - Horní Bradlo 0:0

V prvním poločase měla domácí rezerva jasnou převahu, ale její hráči neproměnili pět úplně vyložených šancí a hosty podržel výborný gólman David Vrbka. Po změně stran se obraz hry trochu srovnal, přesto Tatran zahodil další dvě loženky. Nuly vychytali Vágner Vrbka.

Bořice Orel 3:1

Branky: 2. Fidler, 70. Havlíček, 90. J. Kučera - 7. Čepelák.

Po rychlých vzájemných direktech si domácí ve vyrovnaném zápase vytvořili více brankových šancí, a proto zaslouženě zvítězili.

Sestava Sokol Bořice: Pospíšil Halatka, Douda, Němec, Šebesta Dohnal (60. Marvan), Šmaha, Peřina (46. Opršal), Horák Havlíček (83. J. Kučera), Fidler.

Dřenice - Rváčov 1:5

Branky: 65. Rázek - 12. vlastní Martinec, 31. a 78. M. Jeníček, 50. Odstrčil, 54. D. Jeníček.

Hosté se ukázali jako zkušenější tým a zápas s přehledem dovedli k vítězství.

Sestava SK Rváčov: Borek - Novotný, Eis, Švec (78. Šírek), Štefl, Sláma (67. Půlpán), M. Jeníček, Novák (56. Hamsa), Odstrčil, Bečička, D. Jeníček.

Rosice - Trhová Kamenice 1:1

Branky: 34. Dvořák - 37. Vodička.

Špatný výkon domácího družstva, naopak hosté vydřeli nečekaný bod.

Slatiňany B - Luže B 9:2

Branky: D. Tesař, Kořínek a Mikan po 2, Mihulka, Koblasa, Zdražil (pen) - Karal, Jílek.

Favorit potvrdil svou dominanci v soutěži další vysokou výhrou.

Sestava Spartaku Slatiňany B: Opočenský Bř. Jeřábek (46. R. Tesař), Opavský, Sýkora, Jandík Mikan, D. Tesař, Zdražil, Koblasa (46. Koucký) Mihulka, Kořínek.

Prachovice - H. Městec B 3:1

Branky: 30. Jerusalém, 55. Hajzl, 68. Šebek (pen) - 13. Večeřa (pen).

Vyrovnané utkání rozhodla větší efektivita domácích.

Sestava SK Prachovice: Brožek Karvai, Hrdlička, Luňáček, Machač, Jakub Bohatý, Štěpánek, Šebek, Jerusalém, Hajzl (57. Macháček), Jan Bohatý.

Hrochův Týnec - Ctětín 7:2

Branky: Krušina 2 (1x pen.), Spilka 2, Korbel, Šedivý, Petrlík - Malina, Janoušek.

Domácí zvítězili počtvrté za sebou, navíc si opět pěkně zastříleli.

Sestava Tatranu Hr. Týnec: Dubský Nevečeřal, Krušina, Blajda, Beneš Malý, Unger, Petrlík (68. Friček), Šedivý (68. Novotný) Spilka, Korbel. (rp)

1. Slatiňany B 13 12 1 0 80:16 37

2. Rváčov 13 11 0 2 49:9 33

3. H. Městec B 13 7 2 4 31:20 23

4. Rosice 13 7 2 4 26:33 23

5. Bořice 13 7 0 6 27:25 21

6. Prachovice 13 6 2 5 33:19 20

7. Hrochův Týnec 13 6 1 6 51:33 19

8. Miřetice B 13 5 4 4 22:21 19

9. Dřenice 13 5 2 6 28:44 17

10. Horní Bradlo 13 4 1 8 23:38 13

11. Orel 13 3 2 8 22:43 11

12. Luže B 13 3 1 9 18:33 10

13. Ctětín 13 2 4 7 17:46 10

14. Trh. Kamenice 13 1 2 10 16:63 5