Orel – Slatiňany B 3:11
Branky: Janeček, Novák (pen), D. Chvojka – Jeníček 3, Sýkora 2, Zdražil 2, Hanuš, D. Tesař, Melichar, Sotona.
Domácí na začátku druhé půle stáhli náskok soupeře na 3:5, ale pak již stříleli jenom hosté.
Sestava Slatiňan B: Opočenský – Opavský, Melichar, Sýkora, Hanuš, D. Tesař, Zdražil, R. Tesař, Ficek, Jeníček, Drahý (Marzak, Jandík, Sotona).

Rosice – Prachovice 3:2
Branky: 13. a 17. Christel, 10. Marel – 45. Šebek, 72. Macháček.
Za 20 minut vedly Rosice 3:0, pak se ale trápily a nakonec bylo ze zápasu drama.
Sestava Dynama Rosice: Kysela – A. Žídek, Vrabec (R. Žídek), Kratochvíl, Christel (Žalud) – Zahálka, Novák, Stupavský, Kysilko – Petras, Marel.

Hrochův Týnec – Dřenice 3:4
Branky: 20. Friček, 47. Krušina (pen), 90. Petrlík – 17. a 92. Bondor, 72. Kaplan, 80. Samek.
Zápas měl hektický závěr. Domácí v 90. minutě vyrovnali, ale v nastavení zase o bod přišli.
Sestava SK Dřenice: Kuchta – Kubalík, Kratochvíl, Mudruňka, Kaplan, Martinec (R. Tichý), Kubíček (Urban), Bondor, Rázek, T. Tichý, Michálek (Samek).

Horní Bradlo – Rváčov 0:6
Branky: 10. a 66. Novák, 40. a 51. M. Jeníček, 67. Odstrčil, 72. Bečička.
Jasná záležitost vítězů.
Sestava SK Rváčov: Kyncl – Novotný, Eis, Švec, Štefl, Sláma, M. Jeníček, Novák, Odstrčil, Bečička, D. Jeníček (Záhorka, Hamsa, Rothanzl, Půlpán).

Ctětín – Trhová Kamenice 2:1
Branky: 20. Koreček, 41. Janoušek – 9. Pytlík.
Nezáživný fotbal přinesl domácím šťastné vítězství.
Sestava vítězů: Šebek – Nevečeřal, Konrád, T. Malina, Tomáš, Čáp, Dvořáček, Koreček, Janoušek, P. Tomek, Vl. Meduna, P. Malina (M. Tomek, V. Meduna).

Heřmanův Městec B – Luže B 4:1
Branky: 6. a 50. Peter, 20. Vojtěch, 75. Večeřa – 35. Stehlík.
Zásluhou obou týmů vidělo 115 diváků kvalitní fotbal, domácí byli produktivnější.
Sestava H. Městce B: Vašíček – Herget, M. Salfický, Volejník, Šafránek – J. Řehák, Peter, Vytlačil, Vojtěch – Dostál, Večeřa (Kučera).

Miřetice B – Bořice 1:2
Branky: 75. Slanina (pen) – 35. Douda, 92. Halatka.
Domácím se zranil gólman Vágner a po přestávce musel mezi tři tyče Doležal. Remízový zápas nakonec rozhodla střela Halatky v nastavení.
Sestava Sokol Bořice: Pospíšil – Horák, Douda, Halatka, Němec, Šmaha, Kaplan, Vopršal, Fidler, Havlíček, Kučera (Beránek, Kouřílek). (rp, dom)