Rváčov - Ctětín 4:0

Branky: Novotný 2, Odstrčil, Štefl. Zasloužená výhra.

Sestava SK Rváčov: Kyncl Novotný, Odstrčil, Štefl, Švec, Kilmer, Michek, Dalecký, Rothanzl, Netolický, Olinha (Pulpán, Tichý, Záhorka).

Horní Bradlo - Miřetice B 0:3

Branky: Henc, J. Polívka, Sokol.

Domácím se vůbec nedařilo.

Sestava Tatranu Miřetice: Zdražil J. Polívka, Jonáš, Kyzlík, Hladký, Zdražil, Vinkler, Henc, Beran, Vrběcký, Hrubý (Sokol, Paleček, Štosek).

Bořice - Rosice 2:0

Branky: 70. a 75. Havlíček.

Domácí byli herně lepší a protáhli šňůru jarní neporazitelnosti na osm zápasů.

Sestava Sokol Bořice: Pospíšil T. Douda, Němec, Halatka, M. Douda Dohnal, Fidler, Horák, Šmaha Havlíček, Hrozen (Valášek, J. Kučera).

Bítovany - Heřmanův Městec B 1:4

Branky: Bondor (pen) - Salfický 2, Dostál, Večeřa.

Sestava rezervy Heřmanova Městce: Vašíček Řehák, Salfický, Diessl, Dědič Ilko, Dostál, Vytlačil, Tlapák Salfický, Peter (Večeřa, Řehák, Řehák, Krejčík, Kanderka).

Trhová Kamenice - Hrochův Týnec 0:0

Hosté přijeli pouze v 10 lidech, přesto uhájili remízu. Nuly vychytali Novák Unger.

Slatiňany B - Orel 10:1

Branky: Koblasa 3, Trňák a Koráb 2, Koucký, Hlušička, Opočenský (pen) - Kleprlík.

Výrazně posílená rezerva neměla v derby slitování.

Sestava Spartaku Slatiňany B: Opočenský Kudrnka (46. R. Tesař), Melichar, Sýkora, Marzak (46. Jandík) Drahý, Pokorný (46. Hlušička), D. Tesař, Trňák, Koblasa Koráb (46. Koucký).

Kočí - Dřenice 3:1

Branky: 14. a 65. Šára, 17. Bukač 49. vlastní - Dostál.

I přes slepenou sestavu byli domácí po celé utkání lepší, rozhodlo proměňování šancí.

Sestava SSS Kočí: Dostál Pilař, Vávra, Dvořáček, Janko Hladík, Blažek, Kudrnka, Bukač Šára, Kaločaj (Pavlas, Smetana).

Dohrávky:

Rváčov - Slatiňany B 3:4

Branky: Kilmer 3 (2 z pen) - Kořínek 2, Hlušička, Jeníček.

V nadprůměrném utkání prokázali hosté svoji kvalitu.

Sestava vítězů: Borek Jeřábek, Melichar, Sýkora, Marzak, Tesař, Hanuš, Zdražil, Kořínek, Drahý, Hlušička (Jandík, Kudyn, Jeníček).

Horní Bradlo - Trhová Kamenice 0:3

Branky: Vomáčka, Alinče (pen), Bouška.

Sestava SK Trhová Kamenice: J. Novák V. Novák, Langer, Sláma, Petr Pilař, Morávek, Popelka, Vomáčka, Pavel Pilař, Alinče, Bouška. (rp, dom)

3. třída dospělých

1. Kočí 21 15 3 3 48: 19 48

2. Slatiňany B 21 13 4 4 83: 34 43

3. Dřenice 21 13 3 5 42: 32 42

4. Bořice 21 11 4 6 43: 26 37

5. Rosice 21 10 7 4 43: 29 37

6. H. Městec B 21 10 3 8 57: 36 33

7. Rváčov 21 9 6 6 55: 35 33

8. Hrochův Týnec 21 8 2 11 45: 38 26

9. Orel 21 7 2 12 39: 72 23

10. Horní Bradlo 21 7 1 13 29: 46 22

11. Ctětín 21 6 4 11 21: 47 22

12. Miřetice B 21 4 7 10 26: 49 19

13. Trh. Kamenice 21 4 6 11 27: 59 18

14. Bítovany 21 3 2 16 22: 58 11