Orel Ctětín 3:1

Branky: Kouba, Machač, Beran V. Turachok.

Skóre otevřel již v 7. minutě Kouba, čímž odstartoval zaslouženou výhru domácích. Ti si tak připsali první tři body v sezoně. Sestava TJ Orel: Veselý Mašek, Dostál, Hrad, Horník, Vojtěch, D. Chvojka, Mádlo, Blažek, Kouba, Machač (Z. Chvojka, Beran, Vostradovský).

Dřenice Hr. Týnec 5:4

Branky: Bondor 3, Tamchyna, Rázek Žídek, Nevečeřal, Beneš, Friček.

O posvícení se hrál fotbal výborné úrovně, který odpovídal souboji prvního týmu s druhým. Hosté vedli o půli 1:3, ale domácí v posledních 15 minutách dokázali výsledek otočit. Sestava SK Dřenice: Křemenák Martinec, Hybeš, Kubalík, Svoboda Kubíček, Tamchyna, Jelínek, Bondor Rázek, Mudruňka (Modráček, Soukup, Mastík).

Kočí H. Městec B 1:0

Branka: 53. Fantl.

Domácí měli mírnou převahu, nastřelili dvě tyče, ale nakonec byli rádi za hubené vítězství. Sestava SSS Kočí: Dostál Slanař, Vávra, Havránek, Janko Blažek, Kudrnka, Škaryd, Bukač Fantl, Pavlas (Dvořáček, Hladík).

Slatiňany B Rosice 0:1

Branka: Christel.

Další nejtěsnější výhrou stoupají hosté v tabulce. Sestava Dynama Rosice: Zrůst Zahálka, Kysilko, Sádecký, Dvořák Christel, Krátký, Stupavský, Vrabec - Žalud, Geguš (Marel, Teplý, Novák).

Trh. Kamenice - Miřetice B 2:2

Branky: vlastní, Kábele - Vinkler 2.

Hosté byli mírně lepší, ale neproměňovali šance a navíc je poznamenal kuriózní vlastenec. Jejich gólman Starý chtěl míč letící po střele Morávka z půlky hřiště vyrazit nad branku, ale jen jej umístil pod víko vlastní svatyně.

Bítovany - Rváčov 1:2

Branky: Dvořák Netolický, Olinha.

Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro hosty. Těm zařídil výhru gólman futsalového Era-Packu Olinha. Sestava SK Rváčov: Michal Kyncl Novotný, Hamsa, Pešek, Olinha, Caetano Daniel, O. Tichý, Dalecký, O. Záhorka, Netolický, Michek (Marcel Kyncl, D. Tichý, Doležal, S. Záhorka).

Bořice - H. Bradlo 0:1

Branka: 35. Semerád z pen.

Vyrovnané utkání rozhodla jedna jediná branka z penalty po ruce v pokutovém území.

Sestava TJ Horní Bradlo: Kroutil Němec, Sádovský, Novák, Dalecký, Semerád, Matěna, Černota, Kumpan, Pilař, I. Pospíšil (Bláha). (rp, dne)