Hosté byli po celé utkání lepší. Hned od prvních minut si vytvořili převahu. První branku vstřelil aktivní Kopecký, když si hravě poradil s domácí obranou. Po brance Rahimiče se domácím povedlo Janderou snížit na rozdíl jedné branky. Okamžitě ale odpověděl Vácha, když protlačil míč pod padajícím Hrdinou na 3:1.V poslední minutě už jen pečetil výsledekKubík. Hosté ještě třikrát nastřelili brankovou konstrukci.

Fakta – branky: 68. Jandera - 26. Kopecký, 44. Rahimič, 74. Vácha, 90. Kubík. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 1:1. Diváků: 180. Poločas: 2:0.

FK Agria Choceň: Hrdina – Kopecky, Michal, Lesák, Benák – Smejkal V. (80. Reichl), Šulc, Čejka(80. Dostál), Frank (81. Krejza) – Jandera, Šabata.

AFK Chrudim: Lankaš, – Linhart, Rahimič, Jirousek, Adámek- Hauf (86. Hýsek), Holub, Semerád, Dostálek (69. Kubík).

Po utkáníjsme požádali o dojmy stopera Mirzu Rahimiče, který zvyšoval na 0:2.

Minule proti Ovčárům jste skóroval tradičně hlavou, tentokrát po parádní kombinaci s Kopeckým…

Je pravda, že když dám gól, tak většinou hlavou. Teď jsem na vlastní půlce sebral míč protihráči a vyvezl ho asi 20 metrů. Pak jsme si jej narazili s Márou Kopeckým a mě se podařilo obejít i brankáře. I trenér Jirousek říkal, že takový gól se u obránce moc často nevidí. Měl jsem z toho velkou radost.

V Chrudimi působíte již čtyři roky. Jak se vám tady líbí?

Pocházím ze Sarajeva a z dětství mám neradostné vzpomínky na válku. Tady si vážím pohody, která vládne v běžném životě i v oddíle AFK. Snažím se proto pomáhat i při výchově mládeže jako asistent trenéra mladšího dorostu. Moc se mi líbí i město, našel jsem si tu spoustu kamarádů a dá se říci, že se považuju už za Chrudimáka. Jestli tady zůstanu natrvalo? To se teprve uvidí, ale rozhodně by mně to nevadilo.