„Byl bych samozřejmě rád, kdyby tomu tak bylo, ale jsem si vědom toho, že nic netrvá věčně,“ usmívá se spokojeně hrající trenér Pavel Jirousek, ale hned dodává: „Uděláme vše pro to, abychom pokračovali v dosavadních výkonech, které nám přinesly úspěšné výsledky, ale hlavně nabídly divákům pohledný fotbal.“

Bohužel se v kádru AFK již objevují první zdravotní komplikace a ke vší smůle zrovna v obraně, která dosud pracovala na jedničku. Problémy mají Luptovský, Rahimič a také samotný trenér Jirousek: „Na Tesle jsem sotva dohrál, v týdnu jsem netrénoval a uvidím na pátečním tréninku, jestli budu moci v sobotu nastoupit,“ vysvětluje Pavel Jirousek. A co ví o nejbližším soupeři?

„Čelákovického nováčka vede můj bývalý spoluhráč z Jablonce Radovan Hromádko, ale zatím jsme se nijak nekontaktovali nebo nehecovali. V kádru má mimo jiné zkušené hráče Dozorce a Skuhravého.

V premiéře sice Čelákovičtí platili nováčkovskou daň, když prohráli v Ovčárech 1:5, ale po domácí výhře nad Chocní 2:1 je patrné, že by nebylo prozíravé, kdybychom Čelákovice podcenili. Zůstáváme prostě pevně na zemi a chceme především předvádět nadále divácky atraktivní fotbal. Sám jsem zvědav, jestli naše dosavadní výsledky přilákají početnější diváckou kulisu,“ uzavírá trenér AFK.