OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Soutěž A1A Okresní přebor, 12. kolo
A1A1201 Tuněchody – Luže NE 24. 10. 15:30 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A1202 Rváčov – Svídnice SO 23. 10. 15:30 Fidra, Semerád, Průcha
A1A1203 Proseč – Miřetice NE 24. 10. 15:30 Felkl, Kykal, Richter
A1A1204 Krouna – H. Bradlo NE 24. 10. 15:30 J. Havel, Horák, R. Čechlovský
A1A1205 Nasavrky – H. Městec NE 24. 10. 15:30 F. Smitka, Kišš, Vrzáček
A1A1206 Chroustovice – Chrast SO 23. 10. 15:30 Žďánský, Kváša, Kysela
A1A1207 Hr. Týnec – Stolany „B“ SO 23. 10. 15:30 Kolbaba, Bednář, Nepovím
Soutěž A2A III. třída, 12. kolo
A2A1201 Slatiňany “B“ – Bořice NE 24. 10. 15:30 Šebek
A2A1202 Trh. Kamenice – Prosetín “B“ SO 23. 10. 15:30 Malivánek
A2A1203 Míčov – Orel SO 23. 10. 15:30 Gregor
A2A1204 Vítanov – Holetín SO 23. 10. 15:30 Kišš, F. Smitka, Šeps
A2A1205 Miřetice “B“ – Křižanovice SO 23. 10. 15:30 Kykal
A2A1206 Dřenice – Načešice “B“ NE 24. 10. 15:30 Alinč
A2A1207 Rosice – Zaječice SO 23. 10. 15:30 Dušek
Soutěž A3D IV. trřída o 1. až 9. místo – 1. kolo
A3D0101 Kameničky „B“ – Žl. Chvalovice SO 16. 10. 15:30 Průcha
A3D0102 Nasavrky „B“ – Vítanov „B“ NE 17. 10. 15:30 Šeps
A3D0103 Městec – Svratouch NE 17. 10. 15:30 Dušek
A3D0104 Kočí volno
A3D0105 Tuněchody „B“ – Ctětín SO 16. 10. 15:30 Krejska
Soutěž A3D IV. třída o 1. až 9. místo 2. kolo
A3D0201 Žl. Chvalovice – Ctětín SO 23. 10. 15:30 B. Novotný
A3D0202 volno Tuněchody “B“
A3D0203 Svratouch – Kočí NE 24. 10. 15:30 Boháč
A3D0204 Vítanov “B“ – Městec NE 24. 10. 15:30 Šeps
A3D0205 Kameničky “B“ – Nasavrky „B“ SO 23. 10. 15:30 Horník
Soutěž A3E IV. třída o 10. až 16. místo – 1. kolo
A3E0101 Bojanov volno
A3E0102 Chroustovice „B“ – Junior SO 16. 10. 15:30 Richter
A3E0103 Orel Hlinsko – Krouna „B“ NE 17. 10. 15:30 Alinč
A3E0104 Bítovany „B“ – Luže „B“ SO 16. 10. 15:30 Menšík
Soutěž A3E IV. třída o 10. až 16. místo 2. kolo
A3E0201 volno Luže “B“
A3E0202 Krouna “B“ – Bítovany “B“ SO 23. 10. 15:30 Merkl
A3E0203 Junior – Orel Hlinsko SO 23. 10. 15:30 Petr, hř. Skuteč
A3E0204 Bojanov – Chroustovice “B“ SO 23. 10. 15:30 B. Čechlovský
Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 1. kolo
C1A0104 Bojanov – Ronov NE 24. 10. 14:00 Malivánek
Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 12. kolo
C1A1201 Junior – Rosice NE 24. 10. 14:00 Havránek, hř. Skuteč
C1A1202 Orel Hlinsko – Prosetín NE 24. 10. 10:00 L. Novotný, hř. Vortová
C1A1203 H. Městec – Ronov SO 23. 10. 15:30 Horák
C1A1204 Holetín – Rváčov SO 23. 10. 10:00 Vymetal
C1A1205 Bojanov – Vítanov SO 23. 10. 10:00 Kořínek
C1A1206 Dřenice – Zaječice NE 24. 10. 12:30 Alinč
C1A1207 Hr. Týnec – Tuněchody NE 24. 10. 10:30 Menšík
Soutěž E1A OP starších žáků 9. kolo
E1A0901 Chroustovice – Hr. Týnec NE 24. 10. 10:00 Merkl
E1A0902 Svídnice – Svratouch NE 24. 10. 10:00 Kořínek
E1A0903 Vítanov – Rváčov NE 24. 10. 09:30 Jeníček
Soutěž F1A OP mladších žáků, 9. kolo
F1A0901 Vítanov – Prosetín NE 24. 10. 11:15 Jeníček
F1A0902 volno Luže
F1A0903 Ronov – Nasavrky SO 23. 10. 10:00 Jehlár
F1A0904 Dřenice – Holetín NE 24. 10. 10:00 V. Dědič
F1A0905 Rosice – H. Bradlo NE 24. 10. 10:00 Richter
Soutěž G1A Okresní přebor starší přípravky, 9. kolo
G1A0901 Načešice – Slatiňany SO 23. 10. 09:00 Zita, hř. H. Městec
G1A0902 Slatiňany – Zaječice SO 23. 10. 10:00 Zita, hř. H. Městec
G1A0903 Zaječice – Načešice SO 23. 10. 11:00 Zita, hř. H. Městec
G1A0904 Chrast – Chroustovice NE 24. 10. 09:00 Nejtek
G1A0905 Chroustovice – Vítanov NE 24. 10. 10:00 Nejtek, hř. Chrast
G1A0906 Vítanov – Chrast NE 24. 10. 11:00 Nejtek, hř. Chrast
G1A0907 Miřetice – Prosetín NE 24. 10. 09:00 Drahoš, hř. Skuteč
G1A0908 Prosetín – Kameničky NE 24. 10. 10:00 Drahoš, hř. Skuteč
G1A0909 Kameničky – Miřetice NE 24. 10. 11:00 Drahoš, hř. Skuteč
OFS Pardubice – Okresní přebor dospělých
A1A1207 Mnětice – Mikulovice NE 24. 10. 14:30 Semerád, Petr, Zita

Změny a doplňky delegací na víkend 16. a 17. října

A1A1105 H. Bradlo – Proseč SO 16. 10. 15:30 Semerád, Kořínek, Nepovím
A2A1103 Načešice „B“ – Miřetice „B“ SO 16. 10. 15:30 B. Novotný
A2A1104 Křižanovice – Vítanov SO 16. 10. 15:30 Kolbaba
C1A1102 Tuněchody – Dřenice SO 16. 10. 13:00 Krejska
C1A1103 Zaječice – Bojanov SO 16. 10. 14:00 Jeníček

Doplnění adresáře o nového rozhodčího
JEHLÁR Radek, 538 42 Ronov n. D., Svatokřížská 31, TMB: 605 057 216, e-mail: radek.jehlar@seznam.cz (ch)