OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor dospělých, 3.kolo
A1A0301 Hrochův Týnec – Miřetice A SO 27. 8. 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A0302 Krouna A – Rváčov SO 27. 8. 17:00 Tláskal, Kysela, Nevole
A1A0303 Horní Bradlo – Proseč SO 27. 8. 17:00 Ďuriš, Šeps, Nejtek
A1A0304 Stolany B – Chrast SO 27. 8. 17:00 B. Novotný, V. Dědič, J. Dědič
A1A0305 Holetín – Tuněchody A SO 27. 8. 17:00 Havel, Tichý, Žalud
A1A0306 Vítanov A – Nasavrky A SO 27. 8. 17:00 Semerád, Průcha, Nepovím
A1A0307 Rozhovice – Chroustovice NE 28. 8. 17:00 Horák, Kišš, Linhart
3. třída, 3. kolo
A2A0301 Trhová Kamenice – Rosice SO 27. 8. 17:00 Vymetal
A2A0302 Orel – Svratouch SO 27. 8. 17:00 Malivánek
A2A0303 Slatiňany B – Heřmanův Městec B SO 27. 8. 17:00 dodatečně
A2A0304 Míčov – Prosetín B SO 27. 8. 17:00 dodatečně
A2A0305 Křižanovice – Zaječice SO 27. 8. 17:00 Alinč
A2A0306 Městec – Dřenice NE 28. 8. 13:00 Šeps
A2A0307 Svídnice – Bořice SO 27. 8. 17:00 Kykal
4. třída, 3. kolo
A3A0301 Nasavrky B – Vítanov B NE 28. 8. 17:00 Semerád
A3A0302 Bojanov – Vortová SO 27. 8. 17:00 Šebek
A3A0303 Tuněchody B – Junior Skuteč SO 27. 8. 17:00 Havránek
A3A0304 Ctětín – Žlebské Chvalovice NE 28. 8. 17:00 Průcha
A3A0305 Kočí – Krouna B NE 28. 8. 17:00 Šeps
A3A0306 Miřetice B – Bítovany B NE 28. 8. 17:00 B. Čechlovský
A3A0307 Kameničky B – Luže B NE 28. 8. 17:00 Ždánský
Okresní přebor dorostu, 1. kolo
C1A0101 Chroustovice – Holetín SO 27. 8. 10:15 Bačina
C1A0102 Bojanov – Ronov SO 27. 8. 10:00 ŠebekC1A0103 Tuněchody – Vítanov SO 27. 8. 14:30 Havránek
C1A0104 Rosice – Dřenice NE 28. 8. 10:00 Tichý
C1A0105 Junior Skuteč – Svídnice SO 27. 8. 14:00 Nejtek
Okresní přebor st. žáků, 1. kolo
E1A0101 Hrochův Týnec – Proseč NE 28. 8. 10:00 Bačina
E1A0102 Rváčov – Rosice NE 28. 8. 10:00 Boháč
E1A0103 Zaječice – Nasavrky SO 27. 8. 10:00 Vrzáček
E1A0104 Vítanov – Svratouch SO 27. 8. 9:00 Nevole
Okresní přebor ml. žáků, 1. kolo
F1A0101 Kameničky – Vítanov NE 28. 8. 10:00 Vymetal
F1A0102 Horní Bradlo volno NE 28. 8. 10:00
F1A0103 Holetín – Dřenice NE 28. 8. 10:00 Kysela
F1A0104 Svídnice – Slatiňany B NE 28. 8. 10:00 Holík
F1A0105 Ronov – Chroustovice SO 27. 8. 10:00 Jehlár

ZMĚNY NA VÍKEND 20. A 21. SRPNA
Okresní přebor dospělých:
A1A0202 Chroustovice – Vítanov A SO 20. 8. 17:00 Kišš, Horák, Havránek
A1A0203 Nasavrky A – Holetín NE 21. 8. 17:00 Havel, V. Dědič, J. Dědič
A1A0205 Chrast – Horní Bradlo NE 21. 8. 17:00 Kudyn, Tichý, Nejtek
3. třída:
A2A0201 Rosice – Svídnice NE 21. 8. 17:00 Kykal,
A2A0202 Bořice – Městec NE 21. 8. 17:00 Horák
A2A0203 Dřenice – Křižanovice NE 21. 8. 17:00 B. Novotný
4.třída:
A3A0202 Luže B – Miřetice B NE 21. 8. 14:30 Kykal
A3A0203 Bítovany B – Kočí NE 21. 8. 17:00 hř. Zaječice, Malivánek
PKFS: I. A třída dorostu:
C2A0207 Kameničky – Hrochův Týnec SO 20. 8. 10:30 Žďánský

(fš)