OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor dospělých, 7. kolo

A1A0701 Horní Bradlo Miřetice A SO 24. 09. 16.30 Kišš, Šebek, Žalud

A1A0702 Stolany B Krouna A NE 25. 09. 16.30 Kudyn, J. Havel, Tichý

A1A0703 Holetín Hrochův Týnec SO 24. 09. 16.30 Průcha, Semerád, Nepovím

A1A0704 Vítanov A Rváčov SO 24. 09. 16.30 Horák, Holík, Sochor

A1A0705 Rozhovice Proseč SO 24. 09. 16.30 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce

A1A0706 Chroustovice Chrast SO 24. 09. 16.30 Malivánek, Havránek, Bačina

A1A0707 Nasavrky A Tuněchody A NE 25. 09. 16.30 Tláskal, Šeps, Kysela

3. třída, 7. kolo

A2A0701 Slatiňany B Rosice NE 25. 09. 16.30 B. Čechlovský

A2A0702 Míčov Orel SO 24. 09. 16.30 Alinč

A2A0703 Křižanovice Trhová Kamenice SO 24. 09. 16.30 B. Novotný

A2A0704 Městec Svratouch NE 25. 09. 13.00 Ďuriš

A2A0705 Svídnice Heřmanův Městec B SO 24. 09. 16.30 Šeps

A2A0706 Bořice Prosetín B SO 24. 09. 16.30 R. Čechlovský

A2A0707 Dřenice Zaječice NE 25. 09. 16.30 Bednář

4. třída, 7. kolo

A3A0701 Tuněchody B Vítanov B SO 24. 09. 16.30 Zita

A3A0702 Ctětín Bojanov NE 25. 09. 16.30 Menšík

A3A0703 Kočí Nasavrky B NE 25. 09. 16.30 Malivánek

A3A0704 Miřetice B Vortová NE 25. 09. 16.30 Žďánský

A3A0705 Kameničky B Junior Skuteč SO 24. 09. 16.30 Žďánský

A3A0706 Luže B Žlebské Chvalovice NE 25. 09. 14.00 Kykal

A3A0707 Bítovany B Krouna B NE 25. 09. 16.30 Horák, hř. Zaječice

Okresní přebor dorostu, 5. kolo

C1A0501 Tuněchody Holetín SO 24. 09. 12.00 Holík

C1A0502 Rosice Bojanov SO 24. 09. 10.00 Bačina

C1A0503 Junior Skuteč Chroustovice SO 24. 09. 14.00 Kykal

C1A0504 Svídnice Ronov NE 25. 09. 14.00 Alinč

C1A0505 Dřenice Vítanov NE 25. 09. 14.00 Bednář

Okresní přebor st. žáků, 5. kolo

E1A0501 Zaječice Proseč SO 24. 09. 10.00 Nejtek

E1A0502 Vítanov Rváčov SO 24. 09. 10.00 Šebek

E1A0503 Svratouch Hrochův Týnec NE 25. 09. 10.00 Sochor

E1A0504 Nasavrky Rosice NE 25. 09. 10.00 Menšík, hř. Ctětín

Okresní přebor ml. žáků, 5. kolo

F1A0501 Holetín Vítanov NE 25. 09. 10.00 Kysela

F1A0502 Svídnice Horní Bradlo NE 25. 09. 10.00 Malivánek

F1A0503 Ronov Kameničky SO 24. 09. 10.00 Jehlár

F1A0505 Slatiňany B Dřenice NE 25. 09. 10.00 Holík

Okresní přebor starších přípravek, turnaje

Luže NE 25. 09. 9.00 Bačina

Kameničky NE 25. 09. 13.00 Vymetal

Chrast NE 25. 09. 9.00 Vrzáček

Okresní přebor, OFS Pardubice

A1A0704 Mikulovice A Přelovice A SO 24. 09. 16.30 Ďuriš, Linhart, Tichý

Turnaj starých gard

Svídnice SO 24. 09. 9.00 Šeps, Havránek

ZMĚNY NA VÍKEND 17. a 18. ZÁŘÍ

Okresní přebor dospělých, 6. kolo

A1A0603 Chrast Rozhovice NE 18. 09. 16.30 Semerád, Průcha, Jehlár

A1A0605 Rváčov Holetín SO 17. 09. 16.30 Horák, Havránek, Bartušek

A1A0606 Hrochův Týnec Stolany B SO 17. 09. 16.30 Kudyn, Tichý, Žalud

3. třída, 6. kolo

A2A0602 Zaječice Bořice SO 17. 09. 16.30 B. Čechlovský

A2A0604 Heřmanův Městec B Městec NE 18. 09. 16.30 Zita

A2A0607 Orel Slatiňany B SO 17. 09. 16.30 Kykal

4. třída, 6. kolo

A3A0601 Vítanov B Bítovany B SO 17. 09. 16.30 Žďánský

A3A0604 Junior Skuteč Miřetice B NE 18. 09. 16.30 Kykal

A3A0605 Vortová Kočí NE 18. 09. 16.30 Šeps

A3A0606 Nasavrky B Ctětín NE 18. 09. 16.30 R. Čechlovský

Okresní přebor dorostu, 4. kolo

C1A0403 Ronov Junior Skuteč NE 18. 09. 10.00 Jehlár

C1A0404 Chroustovice Rosice NE 18. 09. 10.15 Bačina

C1A0405 Bojanov Tuněchody SO 17. 09. 10.00 Havránek

Okresní přebor st. žáků, 4. kolo

E1A0403 Hrochův Týnec Vítanov NE 18. 09. 10.00 Holík

0404 Rváčov Zaječice NE 18. 09.10.00 Tláskal

Okresní přebor ml. žáků, 4. kolo

F1A0401 Vítanov Slatiňany B SO 17. 09. 14.00 Žďánský

F1A0402 Dřenice Chroustovice NE 18. 09. 10.00 V. Dědič

(fs)