VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Aktuální zpravodajství z OFS Chrudim

Chrudim - Přinášíme vám zprávy o obsazení rozhodčích a změnách pro nadcházející víkend.

9.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Soutěž A1A Okresní přebor, 7. kolo
A1A0701 Nasavrky – Tuněchody NE 19. 09. 16:30 Fidra, Semerád, Nepovím
A1A0702 Chroustovice – Krouna NE 19. 09. 15:00 Horák, J. Havel, R. Čechlovský
A1A0703 Hr. Týnec – Proseč SO 18. 09. 16:30 Gregor, Havránek, Vrzáček
A1A0704 Stolany „B“ – Rváčov NE 19. 09. 16:30 Průcha, Šeps, Kořínek
A1A0705 Chrast – Luže SO 18. 09. 16:30 Horník, Krejska, Merkl
A1A0706 H. Městec – Svídnice NE 19. 09. 16:30 Kykal, Ďuriš, Svoboda
A1A0707 H. Bradlo – Miřetice SO 18. 09. 16:30 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce

Soutěž A2A III. třída, 7. kolo

A2A0701 Miřetice “B“ – Slatiňany “B“ NE 19. 09. 16:30 Šebek
A2A0702 Dřenice – Vítanov NE 19. 09. 16:30 Krejska
A2A0703 Rosice – Míčov NE 19. 09. 16:30 Richter
A2A0704 Zaječice – Trh. Kamenice NE 19. 09. 16:30 Kišš
A2A0705 Načešice “B“ – Bořice NE 19. 09. 16:30 Malivánek
A2A0706 Křižanovice – Prosetín “B“ SO 18. 09. 16:30 B. Čechlovský
A2A0707 Holetín – Orel SO 18. 09. 16:30 Žďánský

Soutěž A3A IV. třída, sk. “A“, 7. kolo

A3A0701 Krouna “B“ – Svratouch SO 18. 09. 16:30 Boháč
A3A0702 Junior “B“ – Orel Hlinsko NE 19. 09. 16:30 Dušek, hř. Skuteč
A3A0703 Kameničky “B“ – Vítanov “B“ SO 18. 09. 16:30 Vymetal

Soutěž A3B IV. třída, sk. „B“, 7. kolo

A3B0701 Městec – Luže “B“ NE 19. 09. 16:30 Alinč
A3B0702 Tuněchody “B“ – Chroustovice “B“ SO 18. 09. 16:30 Petr
A3B0703 Kočí volno

Soutěž A3C IV. třída, sk. “C“, 7. kolo

A3C0701 Nasavrky “B“ volno
A3C0702 Žl. Chvalovice – Bítovany “B“ SO 18. 09. 16:30 B. Novotný
A3C0703 Bojanov – Ctětín SO 18. 09. 16:30 Bednář

Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 7. kolo

C1A0701 Bojanov – Junior SO 18. 09. 10:00 Menšík
C1A0702 Dřenice – Holetín NE 19. 09. 14:00 Krejska
C1A0703 Hr. Týnec – H. Městec NE 19. 09. 10:30 J. Havel
C1A0704 Tuněchody – Orel Hlinsko SO 18. 09. 14:00 Petr
C1A0705 Zaječice – Rosice SO 18. 09. 14:00 Starý
C1A0706 Vítanov – Prosetín NE 19. 09. 10:00 L. Novotný
C1A0707 Rváčov – Ronov NE 19. 09. 10:00 Šebek

Soutěž E1A OP starších žáků, 4. kolo

E1A0401 Hr. Týnec – Chroustovice NE 19. 09. 09:00 J. Havel
E1A0402 Svratouch – Svídnice NE 19. 09. 10:00 Vymetal
E1A0403 Rváčov – Vítanov SO 18. 09. 10:00 Kořínek

Soutěž F1A OP mladších žáků, 4. kolo

F1A0401 Prosetín – Ronov SO 18. 09. 10:00 Horník
F1A0402 Dřenice – Rozhovice NE 19. 09. 10:00 Nehraje se
F1A0403 Rosice – Vítanov NE 19. 09. 10:00 Ďuriš
F1A0404 H. Bradlo – Luže NE 19. 09. 10:00 Semerád
F1A0405 Holetín – Nasavrky NE 19. 09. 10:00 Boháč

Soutěž G1A Okresní přebor starší přípravky, 4. kolo

G1A0401 Miřetice – Slatiňany NE 19. 09. 09:00 Drahoš
G1A0402 Slatiňany – Chrast NE 19. 09. 10:00 Drahoš, hř. Miřetice
G1A0403 Chrast – Miřetice NE 19. 09. 11:00 Drahoš, hř. Miřetice
G1A0404 Chroustovice – Vítanov NE 19. 09. 09:00 Richter
G1A0405 Vítanov – Zaječice NE 19. 09. 10:00 Richter, hř. Chroustovice
G1A0406 Zaječice – Chroustovice NE 19. 09. 11:00 Richter, hř. Chroustovice
G1A0407 Prosetín – Kameničky NE 19. 09. 09:00 Merkl
G1A0408 Kameničky – Načešice NE 19. 09. 10:00 Merkl, hř. Prosetín
G1A0409 Načešice – Prosetín NE 19. 09. 11:00 Merkl, hř. Prosetín

Delegace na OFS Pardubice – Okresní přebor dospělých

A1A0604 Ostřešany – Mikulovice NE 12. 09. 17:00 Richter, Kykal, Havránek
A1A0705 Pardubičky „A“ – Ostřešany SO 18. 09. 16:30 F. Smitka, Kišš, Linhart

Soutěže KFS

KP staršího a mladšího dorostu SK Chrudim – Lanškroun SO 11. 9. 10 a 12:15 AR2 Kišš

Odvetné finálové utkání poháru dospělých

Čp/1310 Zaječice – Krouna ST 15. 09. 17:00 Krejska, Ďuriš, Malivánek

Změny a doplňky delegací na víkend 11. a 12. září

A1A0605 Rváčov – Týnec SO 11. 09. 17:00 F. Smitka, Dušek, Svoboda
A3B0603 Městec – Tuněchody „B“ SO 11. 09. 17:00 Kykal
A2A0606 Míčov – Sušice SO 11.9. 17:00 Kořínek
Turnaj přípravek – hřiště Chrast SO 11. 09. 09:00 Havránek
Turnaj přípravek – hřiště SK Chrudim NE 12. 9. 9:00 J. Dědič, V. Dědič

(ch)

9.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Trénink vodních záchranářů v Chrudimi.
4

Vodní záchranáři trénovali zacházení s defibrilátorem

Vizualizace lesního areálu.

Stárnoucí lesní areál čeká postupná obnova

Muž boural opilý, na neregistrované motorce a bez řidičáku

Miřetice – Když policisté šetřili okolnosti nehody motocyklisty v Miřeticích, k níž došlo v sobotu o půl desáté večer, nestačili se divit.

Úroda citrónů bude letos dobrá

Heřmanův Městec – Velkou chloubou heřmanoměsteckého zahrádkáře Josefa Chvojky jsou vlastní péčí vypěstované citronovníky na zahrádce za jeho rodinným domem.

Fotbalový okres: Rezerva Luže načepovala desítku

Chrudim - Dalšími zápasy o víkendu pokračovaly okresní fotbalové soutěže.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT