OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor, 15. kolo
A1A1501 Chrast – Tuněchody NE 03. 04. 16:30 Malivánek, Dušek, R. Čechlovský
A1A1502 Stolany „B“ – H. Městec SO 02. 04. 16:30 Semerád, Průcha, Nepovím
A1A1503 Hr. Týnec – H. Bradlo SO 02. 04. 16:30 Horák, J. Havel, Stejskal
A1A1504 Chroustovice – Miřetice SO 02. 04. 16:30 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A1505 Nasavrky – Svídnice NE 03. 04. 16:30 Kykal, Ďuriš, Havránek
A1A1506 Krouna – Luže NE 03. 04. 16:30 Šebek, Horník, Vymetal
A1A1507 Proseč – Rváčov NE 03. 04. 16:30 Tláskal, Kváša, Kysela

III. třída, 15. kolo
A2A1501 Načešice “B“ – Slatiňany “B“ SO 02. 04. 16:30 Ďuriš
A2A1502 Zaječice – Křižanovice NE 03. 04. 16:30 Linhart
A2A1503 Rosice – Holetín NE 03. 04. 16:30 B. Novotný
A2A1504 Dřenice – Orel NE 03. 04. 16:30 Bednář
A2A1505 Miřetice “B“ – Prosetín “B“ NE 03. 04. 16:30 Šeps
A2A1506 Vítanov – Bořice SO 02. 04. 16:30 Žďánský
A2A1507 Míčov – Trh. Kamenice SO 02. 04. 16:30 Petr

IV. třída o 1. až 9. místo, 6. kolo
A3D0601 Žl. Chvalovice – Svratouch SO 02. 04. 16:30 Alinč
A3D0602 Vítanov “B“ volno NE 03. 04. 16:30
A3D0603 Kameničky “B“ – Ctětín SO 02. 04. 16:30 Jeníček
A3D0604 Nasavrky „B“ – Tuněchody “B“ SO 02. 04. 16:30 B. Čechlovský
A3D0605 Městec – Kočí NE 03. 04. 13:00 Kudyn

Okresní přebor dorostu, 15. kolo

C1A1501 Zaječice – Junior SO 02. 04. 14.00 L. Novotný
C1A1502 Tuněchody – Vítanov SO 02. 04. 14:00 Menšík
C1A1503 Hr. Týnec – Rváčov NE 03. 04. 10:30 Bačina
C1A1504 Dřenice – Ronov NE 03. 04. 14:00 Bednář
C1A1505 Bojanov – Prosetín SO 02.04 10:00 Průcha
C1A1506 Holetín – Rosice SO 02. 04. 10:00 Boháč
C1A1507 H. Městec – Orel Hlinsko SO 02. 04. 16:30 Zita

Delegace na OFS Pardubice – Okresní přebor dospělých:
A1A1402 Ostřešany – Chvojenec NE 27. 03. 15:00 Průcha, Semerád, Stejskal

Delegace na PKFS – Krajský přebor st. a ml. dorostu
C1A1406 Hlinsko – M. Třebová SO 26. 03. 10:15 a 12:30 AR2 Nejtek (Smitka, Starý)

Změny a dopňky delegací na víkend 26. a 27. března

A1A1401 Tuněchody – Rváčov NE 27. 03. 15:00 Horák, Kykal, Bačina
A1A1404 Miřetice – Nasavrky NE 27. 03. 15:00 Dušek, Malivánek, R. Čechlovský
A1A1405 H. Bradlo – Chroustovice SO 26. 03. 15:00 Horník, Šebek, Vymetal
C1A1401 Junior – Orel Hlinsko NE 27. 03. 14:00 Tláskal, hř. Skuteč
C1A1407 Zaječice – Tuněchody NE27. 03. 14.00 Zita (změna termínu)

(ch)