OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor, 26. kolo
A1A2601 Tuněchody – Stolany B NE 19. 06. 17:00 Kudyn, Kykal, Stejskal
A1A2602 Hr. Týnec – Chrast SO 18. 06. 17:00 B. Novotný, J. Dědič, V. Dědič
A1A2603 Chroustovice – H. Městec B SO 18. 06. 17:00 F. Smitka, Stejskal, Nejtek
A1A2604 Nasavrky – H. Bradlo NE 19. 06. 17:00 Semerád, Průcha, Nepovím
A1A2605 Krouna – Miřetice NE 19. 06. 17:00 Kváša, Tláskal, Kysela
A1A2606 Proseč – Svídnice SO 18. 06. 17:00 Ďuriš, Tichý, Žalud
A1A2607 Rváčov – Luže SO 18. 06. 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
III. třída, 26. kolo
A2A2601 Slatiňany “B“ – Zaječice SO 18. 06. 17:00 Průcha
A2A2602 Rosice – Načešice “B“ SO 18. 06. 17:00 Tláskal
A2A2603 Dřenice – Křižanovice SO 18. 06. 13:00 Štěpánek
A2A2604 Miřetice “B“ – Holetín SO 18. 06. 17:00 Šeps
A2A2605 Vítanov – Orel SO 18. 06. 17:00 Žďánský
A2A2606 Míčov – Prosetín “B“ SO 18. 06. 17:00 Semerád
A2A2607 Trh. Kamenice – Bořice SO 18. 06. 17:00 Alinč
IV. třída o 1. až 9. místo, 17. kolo
A3D1701 Vítanov “B“ – Žl. Chvalovice NE 19. 06. 17:00 Vymetal
A3D1702 Svratouch – Kameničky “B“ SO 18. 06. 17:00 Šebek
A3D1703 volno Nasavrky „B“ NE 19. 06. 17:00
A3D1704 Ctětín – Městec NE 19. 06. 17:00 B. Čechlovský
A3D1705 Tuněchody “B“ – Kočí SO 18. 06. 17:00 Havránek
IV. třída o 10. až 16. místo, 14. kolo
A3E1401 volno Bítovany “B“ NE 19. 06 17:00
A3E1402 Orel Hlinsko – Luže “B“ NE 19. 06. 17:00 Horák, hř. Vortová
A3E1403 Chroustovice “B“ – Krouna “B“ NE 19. 06. 17:00 Malivánek
A3E1404 Bojanov – Junior SO 18. 06. 17:00 Krejska
Okresní přebor dorostu, 26. kolo
C1A2601 Junior – Tuněchody NE 19. 06. 14:00 Horák
C1A2602 Hr. Týnec – Zaječice NE 19. 06. 10:30 Bačina
C1A2603 Dřenice – Vítanov NE 19. 06. 14:30 V. Dědič
C1A2604 Bojanov – Rváčov SO 18. 06. 10:00 Menšík
C1A2605 Holetín – Ronov SO 18. 06. 10:00 Kváša
C1A2606 H. Městec – Prosetín SO 18. 06. 17:00 Zita
C1A2607 Orel Hlinsko – Rosice SO 18. 06. 14:00 Žďánský
OP starších žáků, 20. kolo
E1A2001 Hr. Týnec – Vítanov NE 19. 06. 09:00 Bačina
E1A2002 Rváčov – Svídnice SO 18. 06. 10:00 Šeps
E1A2003 Svratouch – Chroustovice NE 19. 06. 10:00 Vymetal
Okresní přebor starší přípravky, 20. kolo
G1A2001 Zaječice – Prosetín SO 18. 06. 09:00 Nejtek
G1A2002 Prosetín – Chrast SO 18. 06. 10:00 Nejtek, hř. Zaječice
G1A2003 Chrast – Zaječice SO 18. 06. 11:00 Nejtek, hř. Zaječice
G1A2004 Kameničky – Miřetice SO 18. 06. 13:00 Nevole
G1A2005 Miřetice – Slatiňany SO 18. 06. 14:00 Nevole, hř. Kameničky
G1A2006 Slatiňany – Kameničky SO 18. 06. 15:00 Nevole, hř. Kameničky
G1A2007 Vítanov – Načešice SO 18. 06. 09:00 Boháč
G1A2008 Načešice – Chroustovice SO 18. 06. 10:00 Boháč, hř. Vítanov
G1A2009 Chroustovice – Vítanov SO 18. 06. 11:00 Boháč, hř. Vítanov
Okresní přebor dospělých – OFS Pardubice
A1A2601 Chvaletice – Mikulovice SO 18. 06. 17:00 J. Havel, Kišš, R. Čechlovský

Změny a doplňky delegací na víkend 11. a 12. června

A1A2502 Svídnice – Rváčov SO 11. 06. 17:00 F. Smitka, Havránek, R. Čechlovský
A2A2504 Holetín – Vítanov SO 11. 06. 17:00 Kykal, Nejtek, Bačina
A3E 1304 Bítovany „B“ – Orel Hlinsko SO 11. 06. 17:00 Krejska
C1A2501 Rosice – Junior PÁ 10. 06. 18:00 Šebek (změna termínu)
C1A2502 Prosetín – Orel Hlinsko NE 19. 06. 13:30 Kykal (změna termínu a delegace)

(ch)