ZPRÁVA STK č. 4/ 2011 – 2012
1. Soutěže:
dospělí a dorost - bez závad
OP starší žáci – chybí zápisy utkání Zaječice - Nasavrky (r. Vrzáček) a Vítanov –Svratouch
(r. Nevole)
OP mladší žáci – chybí zápis utkání Holetín - Dřenice (r. Kysela)
2. Schválené změny termínů:
OP starší žáci: E1A0203 Rosice - Zaječice čtvrtek 1. 9. od 17,00
(žádající Rosice uhradí poplatek 100 Kč - bude odečteno z vkladu do soutěží)
OP mladší žáci: F1A0505 Slatiňany B - Dřenice neděle 25. 9. od 10,00
(žádající Dřenice uhradí poplatek 100 Kč – bude odečteno z vkladu do soutěží)
4. třída: Nasavrky B - Miřetice B neděle 2. 10. od 13,00
(žádající Miřetice uhradí poplatek 100 Kč – bude odečteno z vkladu do soutěží)
3. Nechválené změny termínů:
OP starší žáci: E1A0303 Vítanov - Rosice (chybí souhlas domácího oddílu)
OP dorostu: C1A0501 Tuněchody - Holetín (chybí žádost hostujícího oddílu)
4. Udělené pořádkové pokuty:
STK uděluje pořádkovou pokutu 300 Kč dle RS čl. 17 oddílům SK Křižanovice a SK Tuněchody za nehlášení výsledků do Chrudimského deníku (bude odečteno z vkladu do soutěží).
5. Nařízení STK a KR:
Rozhodčí všech utkání OFS Chrudim provedou během měsíce září kontrolu náležitostí hřišť dle RS čl. 5/7 a zjištěné závady uvedou do Zápisu o utkání.
6. Změny a úpravy RS OFS Chrudim, ročník 2011-2012:
čl. 8 – Předpisy: hraje se podle SŘ, uvedeného v Souboru předpisů FAČR, červenec 2011 a
Pravidel fotbalu, platných od 1. 7. 2011
čl. 13 – Střídání hráčů (dle SŘ čl. 50/1): starší dorost 5 hráčů, starší žáci 7 hráčů
čl. 23 – Postupy a sestupy: 4. třída – počet družstev 14
čl. 27 – Řízení soutěží přípravek: poslední odstavec se ruší !
str. 25 – adresář fotbalových svazů: místo ČMFS ve všech stupních FAČR
str. 29 – adresář oddílů: 503016 Sokol Krouna

ZPRÁVA DK č. 5
DK OFS na svém zasedání dne 1. 9. udělila následující tresty:
Nepodmíněně:
4 SU od 28. 8. Jůn Jan (SK Vítanov)
4 SU od 28. 8. Losenický Jakub (FC Nasavrky)
2 SU od 28. 8. Šplíchal František (FK Proseč)
1 SU od 28. 8. Ťopek Pavel (SK Sokol Prosetín)
1 SU od 28. 8. Stružinský Petr (FC Zaječice)
1 SU od 28. 8. Marek Zdeněk (FK Proseč)
4 SU od 29. 8. Černý Stanislav (SK Vítanov B)
1 SU od 29. 8. Kamenský Petr (Sokol Žlebské Chvalovice)
1 SU od 29. 8. Pecina Milan (TJ Svídnice)

(jr)