OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor dospělých, 8. kolo

A1A0801 Miřetice A Tuněchody A NE 2.10. 16:00 Tláskal, Kysela, Nejtek

A1A0802 Chrast Nasavrky A SO 1. 10. 16:00 Havránek, Havel, Horák

A1A0803 Proseč Chroustovice NE 2. 10. 16:00 Kudyn, Malivánek, Bartušek

A1A0804 Rváčov Rozhovice SO 1. 10. 16:00 Semerád, Průcha, Jehlár

A1A0805 Hrochův Týnec Vítanov A SO 1. 10. 16:00 Kišš, Žalud, Holík

A1A0806 Krouna A Holetín SO 1. 10. 16:00 Šeps, Nevole, Sochor

A1A0807 Horní Bradlo Stolany B SO 1. 10. 16:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce

Okresní přebor dospělých OFS Pce, 8. kolo

A1A0805 Chvojenec Mikulovice A SO 1. 10. 16:00 Bednář, J. Dědič, V. Dědič

3. třída, 8. kolo

A2A0801 Rosice Zaječice NE 2. 10. 16:00 Alinč

A2A0802 Prosetín B Dřenice NE 2. 10. 16:00 Kykal

A2A0803 Heřmanův Městec B Bořice NE 2. 10. 16:00 Menšík

A2A0804 Svratouch Svídnice NE 2. 10. 16:00 Šebek

A2A0805 Trhová Kamenice Městec SO 1. 10. 16:00 B. Čechlovský

A2A0806 Orel Křižanovice SO 1. 10. 16:00 R. Čechlovský

A2A0807 Slatiňany B Míčov NE 2. 10. 16:00 Ďuriš

4. třída, 8. kolo

A3A0801 Vítanov B Krouna B NE 2. 10. 16:00 Vymetal

A3A0802 Žlebské Chvalovice Bítovany B SO 1. 10. 16:00 Malivánek

A3A0803 Junior Skuteč Luže B NE 2. 10. 16:00 Havránek

A3A0804 Vortová Kameničky B NE 2. 10. 16:00 Horák

A3A0805 Nasavrky B Miřetice B NE 2. 10. 13:00 B. Novotný

A3A0806 Bojanov Kočí SO 1. 10. 16:00 Čížek

A3A0807 Tuněchody B Ctětín SO 1. 10. 16:00 Zita

Okresní přebor dorostu, 6. kolo

C1A0601 Holetín Vítanov SO 1. 10. 10:00 Sochor

C1A0602 Ronov Dřenice NE 2. 10. 10:00 Nepovím

C1A0603 Chroustovice Svídnice NE 2. 10. 10:15 Bačina

C1A0604 Bojanov Junior Skuteč SO 1. 10. 10:00 Čížek

C1A0605 Tuněchody Rosice SO 1. 10. 13:30 Zita

Okresní přebor st. žáků, 6. kolo

E1A0601 Proseč Rosice NE 2. 10. 10:00 Kysel

E1A0602 Hrochův Týnec Nasavrky NE 2. 10. 10:00 Kykal

E1A0603 Rváčov Svratouch NE 2. 10. 10:00 Nevole

E1A0604 Zaječice Vítanov SO 1. 10. 10:00 Vrzáček

Turnaje přípravek

Prosetín SO 1. 10. 9:00 Nevole

Zaječice NE 2. 10. 9:00 Nejtek

Chroustovice SO 1. 10. 9:00 Bačina

Okresní přebor ml. žáků, 6. kolo

F1A0601 Vítanov Dřenice NE 2. 10. 10:00 Vymetal

F1A0602 volno Slatiňany B NE 2. 10. 10:00

F1A0603 Kameničky Chroustovice NE 2. 10. 10:00 Sochor

F1A0604 Horní Bradlo Ronov NE 2. 10. 10:00 Čížek

F1A0605 Holetín Svídnice NE 2. 10. 10:00 Tláskal

ZMĚNY NA VÍKEND 24. a 25. ZÁŘÍ

Okresní pořebor dospělých, 7. kolo

A1A0701 Horní Bradlo Miřetice A SO 24. 9. 16:30 Kudyn, Čížek, Žalud

A1A0702 Stolany B Krouna A NE 25. 9. 16:30 Šeps, Havel, Vrzáček

A1A0707 Nasavrky A Tuněchody A NE 25. 9. 16:30 Kišš, Čížek, Menšík

3. třída, 7. kolo

A2A0706 Bořice Prosetín B SO 24. 9. 16:30 Kykal

4. třída, 7. kolo

A3A0702 Ctětín Bojanov NE 25. 9. 16:30 Kykal

A3A0704 Miřetice B Vortová NE 25. 9. 16:30 Tláskal

A3A0706 Luže B Žlebské Chvalovice NE 25. 9. 14:00 Vašek

Okresní přebor dorostu, 5. kolo

C1A0503 Junior Skuteč Chroustovice SO 24. 9. 14:00 Šebek

Okresní přebor st. žáků, 5. kolo

E1A0504 Nasavrky Rosice NE 25. 9. 10:00 Čížek

Turnaj přípravek

Kameničky NE 25. 9. 13:00 Žďánský

Okresní přebor ml. žáků, 5. kolo

F1A0501 Holetín Vítanov NE 25. 9. 10:00 Nevole

F1A0503 Ronov Kameničky SO 24. 9. 10:00 Menšík

(fs)