OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor dospělých, 9.kolo

A1A0901 Stolany B - Miřetice A NE 9. 10. 16:00 Průcha, Semerád, Nepovím

A1A0902 Holetín - Horní Bradlo SO 8. 10. 16:00 Malivánek, Havránek, Nejtek

A1A0903 Vítanov A - Krouna A SO 8. 10. 16:00 Kišš, Žalud, Sochor

A1A0904 Rozhovice - Hrochův Týnec SO 8. 10. 16:00 Petr, J. Dědič, V. Dědič

A1A0905 Chroustovice - Rváčov SO 8. 10. 16:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce

A1A0906 Nasavrky A - Proseč NE 9. 10. 16:00 Tláskal, Čížek, Kysela

A1A0907 Tuněchody A - Chrast NE 9. 10. 16:00 Horák, Ďuriš, dodatečně

3. třída, 9. kolo

A2A0901 Míčov - Rosice SO 8. 10. 16:00 Zita

A2A0902 Křižanovice - Slatiňany B SO 8. 10. 16:00 Šebek

A2A0903 Městec - Orel NE 9. 10. 13:00 Alinč

A2A0904 Svídnice - Trhová Kamenice SO 8. 10. 16:00 Čechlovský B.

A2A0905 Bořice - Svratouch SO 8. 10. 16:00 Ďuriš

A2A0906 Dřenice - Heřmanův Městec B NE 9. 10. 16:00 Bednář

A2A0907 Zaječice - Prosetín B SO 8. 10. 16:00 Alinč

4. třída, 9. kolo

A3A0901 Ctětín - Vítanov B NE 9. 10. 16:00 Kykal

A3A0902 Kočí - Tuněchody B NE 9. 10. 16:00 Novotný B.

A3A0903 Miřetice B - Bojanov SO 8. 10. 16:00 Šeps

A3A0904 Kameničky B - Nasavrky B SO 8. 10. 16:00 Tláskal

A3A0905 Luže B - Vortová NE 9. 10. 13:30 Felkl

A3A0906 Bítovany B - Junior Skuteč NE 9. 10. 16:00 hř. Zaječice, Šeps

A3A0907 Krouna B - Žlebské Chvalovice NE 9. 10. 16:00 Malivánek

Okresní přebor dorostu, 7. kolo

C1A0701 Rosice - Holetín NE 9. 10. 14:00 Bartušek

C1A0702 Junior Skuteč - Tuněchody SO 8. 10. 14:00 Holík

C1A0703 Svídnice - Bojanov SO 8. 10. 13:30 Čechlovský B.

C1A0704 Dřenice - Chroustovice NE 9. 10. 13:30 Bednář

C1A0705 Vítanov - Ronov NE 9. 10. 10:00 Nevole

Okresní přebor st. žáků, 7. kolo

E1A0701 Vítanov - Proseč SO 8. 10. 13:30 Sochor

E1A0702 Svratouch - Zaječice NE 9. 10. 10:00 Tláskal

E1A0703 Nasavrky - Rváčov NE 9. 10. 10:00 Čížek

E1A0704 Rosice - Hrochův Týnec NE 9. 10. 10:00 Bartušek

Turnaje přípravek

Kameničky NE 9. 10. 13:00 Nevole

Vítanov SO 8. 10. 9:00 Sochor

Hrochův Týnec SO 8. 10. 9:00 Bačina

Okresní přebor ml. žáků, 7. kolo

F1A0701 Svídnice - Vítanov NE 9. 10. 10:00 Vrzáček

F1A0702 Ronov - Holetín SO 8. 10. 10:00 Nepovím

F1A0703 Chroustovice - Horní Bradlo NE 9. 10. 10:00 Bačina

F1A0704 Slatiňany B - Kameničky SO 8. 10. 10:00 Havránek

F1A0705 Dřenice volno NE 9. 10. 10:00

I. B třída

Prosetín - Hlinsko B NE 9. 10. 16:00 dodatečně

KP dorostu

Třemošnice - Holice NE 9. 10. 10:00 Jehlár

VKP dorostu

MFK Chrudim B - FK Slavia HK NE 9. 10. 16:00 dodatečně

ZMĚNY NA VÍKEND 1. a 2. ŘÍJNA

Okresní přebor dospělých Pardub icka, 8. kolo

A1A0805 Chvojenec A - Mikulovice A SO 1. 10. 16:00 Ďuriš, Bartušek, Tichý

Okresní přebor dospělých, 8. kolo

A1A0805 Hrochův Týnec - Vítanov A SO 1. 10. 16:00 Felkl, Žalud, Holík

4. třída, 8. kolo

A3A0801 Vítanov B - Krouna B NE 2. 10. 16:00 Šeps

A3A0803 Junior Skuteč - Luže B NE 2. 10. 16:00 Kišš

Okresní přebor st. žáků, 6. kolo

E1A0603 Rváčov - Svratouch NE 2. 10. 10:00 Vašek

Okresní přebor ml. žáků, 6. kolo

F1A0601 Vítanov - Dřenice NE 2. 10. 10:00 Šebek

F1A0603 Kameničky - Chroustovice NE 2. 10. 10:00 Havel St.

Turnaje přípravek KP

Chrudim SO 1. 10. 9:00 Bartušek, Holík

Hlinsko NE 2. 10. 9:00 Sochor, Nevole

(fs)