OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor dospělých, 11.kolo
A1A1101 Holetín – Miřetice A SO 22. 10. 15:30 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A1102 Vítanov A – Stolany B SO 22. 10. 15:30 Novotný B., Nepovím, Nevole
A1A1103 Rozhovice – Horní Bradlo SO 22. 10. 15:30 Kudyn, Kišš, Bartušek
A1A1104 Chroustovice – Krouna A SO 22. 10. 15:30 Bednář, Dědič J., Dědič V.
A1A1105 Nasavrky A – Hrochův Týnec NE 23. 10. 15:30 Havránek, Ďuriš, Horák
A1A1106 Tuněchody A – Rváčov NE 23. 10. 15:30 Malivánek, Žalud, Vrzáček
A1A1107 Chrast – Proseč NE 23. 10. 15:30 Průcha, Semerád, Jehlár

Okresní přebor dospělých Pardubicka, 11. kolo
A1A1104 Dašice – Ostřešany SO 22. 10. 15:30 Kykal, Horák, Holík
3. třída, 11. kolo
A2A1101 Křižanovice – Rosice SO 22. 10. 15:30 Průcha
A2A1102 Městec – Míčov NE 23. 10. 13:00 Čechlovský R.
A2A1103 Svídnice – Slatiňany B SO 22. 10. 15:30 Šebek
A2A1104 Bořice – Orel SO 22. 10. 15:30 Malivánek
A2A1105 Dřenice – Trhová Kamenice NE 23. 10. 15:30 Novotný B.
A2A1106 Zaječice – Svratouch SO 22. 10. 15:30 Šeps
A2A1107 Prosetín B – Heřmanův Městec B SO 22. 10. 15:30 Alinč
4. třída, 11. kolo
A3A1101 Kočí – Vítanov B NE 23. 10. 15:30 Čechlovský B.
A3A1102 Miřetice B – Ctětín NE 23. 10. 15:30 Šeps
A3A1103 Kameničky B – Tuněchody B SO 22. 10. 15:30 Žďánský
A3A1104 Luže B – Bojanov NE 23. 10. 13:00 Kykal
A3A1105 Bítovany B – Nasavrky B SO 22. 10. 15:30 hř. Nasavrky, Čížek
A3A1106 Krouna B – Vortová NE 23. 10. 15:30 Tláskal
A3A1107 Žlebské Chvalovice – Junior Skuteč SO 22. 10. 15:30 Zita
Okresní přebor dorostu, 9. kolo
C1A0901 Junior Skuteč – Holetín NE 23. 10. 14:00 hř. Holetín, Žďánský
C1A0902 Svídnice – Rosice SO 22. 10. 13:00 Šebek
C1A0903 Dřenice – Tuněchody NE 23. 10. 13:00 Novotný B.
C1A0904 Vítanov – Bojanov SO 22. 10. 10:00 Kysela
C1A0905 Ronov – Chroustovice NE 23. 10. 10:00 Nepovím
Okresní přebor starších žáků, 9. kolo
E1A0901 Svratouch – Proseč NE 23. 10. 10:00 Sochor
E1A0902 Vítanov – Nasavrky NE 23. 10. 10:00 Žďánský
E1A0903 Zaječice – Rosice SO 22. 10. 10:00 Holík
E1A0904 Rváčov – Hrochův Týnec NE 23. 10. 10:00 Nevole
Turnaje přípravek
Hrochův Týnec SO 22. 10. 9:00 Vrzáček
Prosetín NE 23. 10. 9:00 Kysela
Luže NE 23. 10. 9:00 Kykal
Okresní přebor mladších žáků, 9. kolo
F1A0901 Ronov – Vítanov SO 22. 10. 10:00 Jehlár
F1A0902 Chroustovice – Svídnice SO 22. 10. 10:00 Bačina
F1A0903 Slatiňany B – Holetín SO 22. 10. 10:00 Bartušek
F1A0904 Dřenice – Horní Bradlo NE 23. 10. 10:00 Žalud
F1A0905 volno Kameničky NE 23. 10. 10:00

ZMĚNY NA VÍKEND 15. a 16. ŘÍJNA

Okresní přebor dospělých, 10. kolo
A1A1003 Rváčov – Nasavrky A SO 15. 10. 15:30 Ďuriš, Malivánek, Kykal
A1A1004 Hr. Týnec – Chroustovice SO 15. 10. 15:30 Novotný B., Dědič V., Dědič J.
A1A1005 Krouna A – Rozhovice SO 15. 10. 15:30 Horák, Bartušek, Sochor
A1A1006 Horní Bradlo – Vítanov A SO 15. 10. 15:30 Kudyn, Žalud, Šebek

Okresní přebor dospělých Pardubicka, 10. kolo
A1A1001 Choltice A – Újezd A NE 16. 10. 15:30 Kykal, Ďuriš, Bačina
3. třída, 10. kolo
A2A1004 Trhová Kamenice – Bořice SO 15. 10. 15:30 Havránek
A2A1005 Orel – Svídnice SO 15. 10. 15:30 Čechlovský B.
A2A1006 Slatiňany B – Městec NE 16. 10. 15:30 Kišš
4. třída, 10. kolo
A3A1004 Nasavrky B – Luže B NE 16. 10. 15:30 Novotný B.
Okresní přebor starších žáků, 8. kolo
E1A0803 Nasavrky – Zaječice NE 16. 10. 10:00 hř. Ctětín, Šeps
Liga žáků U 15, 10. kolo
E1C1005 MFK Chrudim – Mladá Boleslav SO 15. 10. 12:30 Holík
Liga žáků U 14, 10. kolo
F1C1005 MFK Chrudim – Mladá Boleslav SO 15. 10. 14:15 Holík
Východočeský přebor dorostu, 10. kolo
C1A1008 MFK Chrudim B – V. Mýto NE 16. 10. 15:30 Bartušek

(fs)