E1A2202 Dřenice – Rosice NE 10. 05. 10:00 Zita
E1A2203 Ronov – Holetín SO 09. 05. 10:00 Semerád
E1A2204 H. Bradlo – Svídnice NE 10. 05. 10:00 Novotný, hř. Bojanov
Soutěž F1A OP mladších žáků, 16. kolo
F1A1602 Junior – Luže PÁ 08. 05. 10:00 Kořínek, hř. Prosetín
F1A1604 Hr. Týnec – Rváčov PÁ 08. 05. 10:00 Kykal
Soutěž F1A OP mladších žáků, 22. kolo
F1A2201 volno má Hr. Týnec
F1A2202 Zaječice – Rváčov SO 09. 05. 14:00 Kořínek
F1A2203 Junior – Krouna NE 10. 05. 10:00 Tláskal, hř. Prosetín
F1A2204 Ctětín – Luže NE 10. 05. 10:00 Kváša
Soutěž G1A Okresní přebor starší přípravky, 14. kolo
G1A1401 Hlinsko – Načešice SO 09. 05. 09:00 Šebek, hř. Svratouch
G1A1402 Načešice – Luže SO 09. 05. 10:00 Šebek, hř. Svratouch
G1A1403 Luže – Hlinsko SO 09. 05. 11:00 Šebek, hř. Svratouch
G1A1404 H. Městec – Junior SO 09. 05. 09:00 Váša
G1A1405 Junior – Vítanov SO 09. 05. 10:00 Váša, hř. H. Městec
G1A1406 Vítanov – H. Městec SO 09. 05. 11:00 Váša, hř. H. Městec
G1A1407 Slatiňany – Zaječice NE 10. 05. 09:00 Havránek
G1A1408 Zaječice – SK Chruddim NE 10. 05. 10:00 Havránek, hř. Slatiňany
G1A1409 SK Chrudim –Slatiňany NE 10. 05. 11:00 Havránek, hř. Slatiňany
Soutěže PKFS
C1A1907 Třemošnice – Svitavy SO 02. 05. 12.30 a 14.45 AR1 Průcha, AR2 Kořínek
C1A1903 SK Chrudim – Litomyšl SO 02. 05. 10.00 a 12.15 AR2 Pokorný
KP st. a ml. přípravek – hř. Prachovice NE 03. 05. 09.00 HR Šeps
I.A tř. dor. H. Městec – Stolany SO 09. 05. 17.00 HR Novotný
Změny a doplňky delegací na víkend od 1. do 3. května
A1A1406 Miřetice – Svídnice PÁ 01. 05. 17:00 Vaško, Lukášek, Štourač
A1A1407 Luže – Vítanov PÁ 01. 05. 17:00 AR1 Pokorný
A1A1403 H. Bradlo – Ronov PÁ 01. 05. 17:00 F. Smitka, M. Smitka, Laik
A2A1403 Orel – Dřenice PÁ 01. 05. 17:00 Váša
A2A1405 Tuněchody – Slatiňany “B“ PÁ 01. 05. 14:00 Pešek
A2A1906 Slatiňany B – Rosice SO 2. 5. 17:00 Tláskal
A3A1603 Krouna „B“ – Tuněchody „B“ PÁ 01. 05. 17:00 Pešek
C1A1406 Rosice – Chroustovice PÁ 01. 05. 14:00 Kykal
C1A1407 Luže – Nasavrky PÁ 01. 05. 14:00 Pokorný
A3A1602 Městec – Miřetice „B“ PÁ 01. 05. 17:00 Malivánek
E1A1502 Rosice – Dřenice PÁ 01. 05. 10:00 HR Kykal
F1A1502 Rváčov – Zaječice PÁ 01. 05. 14:00 Šebek (změna začátku)
A1A19002 Miřetice – Hr. Týnec NE 03. 05. 17:00 Felkl, Pešek, Havel
A1A1903 Luže – H. Bradlo NE 03. 05. 17:00 HR Mrázek
A1A1904 Vítanov – Chroustovice NE 03. 05. 17:00 Průcha, Kořínek, Starý
A1A1905 Svídnice – Chrast SO 02. 05. 17:00 AR1 Šeps
A2A1901 Tuněchody – Holetín NE 03. 05. 17:00 HR Šeps
C1A1901 Miřetice – Rozhovice SO 02. 05. 14:00HR Šeps
C1A1905 Chroustovice – Svratouch NE 03. 05. 16:00 HR Pokorný
F1A2104 Zaječice – Hr. Týnec SO 02. 05. 14:00 HR Kosina
OFS Pardubice
A1A1904 Choltice – Lipoltice SO 2. 5. 17:00 Kykal, Pokorný, Starý (jr)


OBSAZENÍ ROZHODČÍCH
Soutěž A1A Okresní přebor, 20. kolo
A1A2001 Rváčov – Bítovany NE 10. 05. 17:00 Mrázek, Kváša, Kysela, hř. Bítovany
A1A2002 Ronov – Nasavrky NE 10. 05. 17:00 F. Smitka, Váša, Zita
A1A2003 SK Chrudim „B“ – Svídnice NE 10. 05. 10:00 Kořínek, Průcha, Šeps
A1A2004 Chrast – Vítanov NE 10. 05. 17:00 Malivánek, Kosina, Starý
A1A2005 Chroustovice – Luže SO 09. 05. 17:00 Váša, Pokorný, Havránek
A1A2006 H. Bradlo – Miřetice SO 09. 05. 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A2007 Hr. Týnec – H. Městec „B“ SO 09. 05. 17:00 Ďuriš, F. Smitka, Šeps
Soutěž A2A III. třída, 20. kolo
A2A2001 Holetín – Bořice SO 09. 05. 17:00 Kváša
A2A2002 Dřenice – Slatiňany “B“ NE 10. 05. 17:00 Novotný
A2A2003 Rosice – Krouna NE 10. 05. 17:00 Ďuriš
A2A2004 Svratouch – Stolany „B“ NE 10. 05. 17:00 Alinč
A2A2005 Prosetín “B“ – Načešice “B“ NE 10. 05. 17:00 Žďánský
A2A2006 Orel – Bojanov SO 09. 05. 17:00 Průcha
A2A2007 Křižanovice – Tuněchody NE 10. 05. 17:00 Průcha
Soutěž A3A IV. třída, 17. kolo
A3A1702 Orel Hlinsko – Kočí PÁ 08. 05. 17:00 Kváša. hř. Vortová
A3A1703 Jenišovice – Žl. Chvalovice PÁ 08. 05. 17:00 Tláskal
A3A1704 Prachovice “B“ mají volno
A3A1705 Zaječice – Orel “B“ PÁ 08. 05. 17:00 Ďuriš, hř. Orel
A3A1706 Míčov – Krouna “B“ PÁ 08. 05. 17:00 Malivánek
A3A1707 Tuněchody “B“ – Městec PÁ 08. 05. 17:00 Kosina
A3A1708 Miřetice “B“ – Trh. Kamenice PÁ 08. 05. 17:00 Kořínek
Soutěž A3A IV. třída, 24. kolo
A3A2401 Ctětín – Zaječice NE 10. 05. 17:00 Šeps
A3A2402 Míčov – Prachovice “B“ SO 09. 05. 17:00 Kosina
A3A2403 Tuněchody “B“ – Jenišovice SO 09. 05. 17:00 Malivánek
A3A2404 Miřetice “B“ – Orel Hlinsko NE 10. 05. 17:00 Tláskal
A3A2405 Trh. Kamenice – Chrast “B“ SO 09. 05. 17:00 Kykal
A3A2406 Městec – Kočí NE 10. 05. 17:00 Pokorný
A3A2407 Krouna “B“ – Žl. Chvalovice SO 09. 05. 17:00 Mrázek
A3A2408 Orel “B“ má volno
Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 20. kolo
C1A2001 Rozhovice – Ronov SO 09. 05. 14:30 Felkl
C1A2002 Skuteč – Bojanov NE 10. 05. 10:00 Žďánský
C1A2003 Rváčov – Chroustovice NE 10. 05. 10:00 Horník
C1A2004 Svratouch – Nasavrky SO 09. 05. 17:00 Tláskal
C1A2005 volno má Luže
C1A2006 Prosetín – Rosice NE 10. 05. 14:00 Žďánský
C1A2007 Hr. Týnec – Miřetice NE 10. 05. 10:00 Malivánek
Soutěž E1A OP starších žáků, 16. kolo
E1A1601 Chroustovice – H. Bradlo PÁ 08. 05. 10:00 Šeps, hř. Bojanov
E1A1602 Ronov – Svídnice PÁ 08. 05. 10:00 Starý
E1A1603 Dřenice – Holetín PÁ 08. 05. 10:00 Novotný
E1A1604 Svratouch – Rosice PÁ 08. 05. 10:00 Kváša
Soutěž E1A OP starších žáků, 22. kolo
E1A2201 Chroustovice – Svratouch SO 09. 05. 10:00 Kykal

#nahled|https://g.denik.cz/34/f1/zpravycmfs0205_denik_flash_big.jpg|https://g.denik.cz/34/f1/zpravycmfs0205.jpg|Zprávy ČMFS#
#nahled|https://g.denik.cz/34/2d/zpravycmfs0205kraj_denik_flash_big.jpg|https://g.denik.cz/34/2d/zpravycmfs0205kraj.jpg|Zprávy pardubického krajského ČMFS#