OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor dospělých, 19. kolo
A1A1901 Nasavrky A – Miřetice A NE 29. 04. 17:00 Kykal, Ďuriš, Douda
A1A1902 Chroustovice – Tuněchody A SO 28. 04. 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A1903 Rozhovice – Chrast SO 28. 04. 17:00 Tláskal, Kysela, Šmaha
A1A1904 Vítanov A – Proseč SO 28. 04. 17:00 Havránek, Horák, Vrzáček
A1A1905 Holetín – Rváčov SO 28. 04. 17:00 Malivánek, dodatečně, O. Tichý
A1A1906 Stolany B – Hrochův Týnec NE 29. 04. 17:00 Semerád, Průcha, Nepovím
A1A1907 Horní Bradlo – Krouna A SO 28. 04. 17:00 Krejska, Šeps, Nejtek
3. třída, 19. kolo
A2A1901 Dřenice – Rosice NE 29. 04. 17:00 B. Novotný
A2A1902 Bořice – Zaječice SO 28. 04. 17:00 Paleček
A2A1903 Svídnice – Prosetín B SO 28. 04. 17:00 B. Čechlovský
A2A1904 Městec – H. Městec B NE 29. 04. 13:00 Horák
A2A1905 Křižanovice – Svratouch SO 28. 04. 17:00 Šebek
A2A1906 Míčov – T. Kamenice SO 28. 04. 17:00 Linhart
A2A1907 Slatiňany B – Orel NE 29. 04. 17:00 Kudyn
4. třída, 19. kolo
A3A1901 Bítovany B – Vítanov B SO 28. 04. 17:00 Rajs
A3A1902 Luže B – Krouna B NE 29. 04. 14:30 dodatečně
A3A1903 Kameničky B – Žl. Chvalovice NE 29. 04. 17:00 Žďánský
A3A1904 Miřetice B – Skuteč SO 28. 04. 17:00 Průcha
A3A1905 Kočí – Vortová NE 29. 04. 17:00 Dušek
A3A1906 Ctětín – Nasavrky B NE 29. 04. 17:00 Bednář
A3A1907 Tuněchody B – Bojanov SO 28. 04. 17:00 Lukas
Okresní přebor staršího dorostu, 11. kolo
C1A1101 Svídnice – Holetín SO 28. 04. 14:30 B. Čechlovský
C1A1102 Skuteč – Dřenice NE 29. 04. 14:00 Sochor
C1A1103 Rosice – Vítanov SO 28. 04. 10:00 Žalud
C1A1104 Tuněchody – Ronov SO 28. 04. 14:30 Lukas
C1A1105 Bojanov – Chroustovice SO 28. 04. 10:00 Šeps
Okresní přebor starších žáků, 13. kolo
E1A1301 Rosice – Proseč NE 29. 04. 10:00 Bačina
E1A1302 Nasavrky – H. Týnec NE 29. 04. 10:00 Kubík, hř. Ctětín
E1A1303 Svratouch – Rváčov NE 29. 04. 10:00 Nevole 
E1A1304 Vítanov – Zaječice NE 29. 04. 10:00 Sochor 
Okresní přebor mladších žáků, 11. kolo
F1A1101 Chroustovice – Vítanov NE 29. 04. 10:00 Šmaha
F1A1102 Ronov – Slatiňany B SO 28. 04. 10:00 Jehlár 
F1A1103 Svídnice – Dřenice NE 29. 04. 10:00 Douda 
F1A1104 Holetín má volno NE 29. 04. 10:00 
F1A1105 H. Bradlo – Kameničky NE 29. 04. 10:00 Nepovím 
Okresní přebor starších přípravek, 13. kolo
G1A1301 Chrast – Luže NE 29. 04. 09:00 Kysela 
G1A1302 Luže – Chroustovice NE 29. 04. 10:00 Kysela, hř. Chrast
G1A1303 Chroustovice – Chrast NE 29. 04. 11:00 Kysela, hř. Chrast
G1A1304 Vítanov – H. Týnec SO 28. 04. 09:00 M. Tichý 
G1A1305 H. Týnec – Kameničky SO 28. 04. 10:00 M. Tichý, hř. Vítanov
G1A1306 Kameničky – Vítanov SO 28. 04. 11:00 M. Tichý, hř. Vítanov
G1A1307 Prosetín – Načešice NE 29. 04. 09:00 Jehlár, hř. Třemošnice
G1A1308 Načešice – Proseč NE 29. 04. 10:00 Jehlár, hř. Třemošnice
G1A1309 Proseč – Prosetín NE 29. 04. 11:00 Jehlár, hř. Třemošnice

Okresní přebor dospělých – OFS Pardubice:

A1A1906 Roveň A - Chvojenec A SO 28. 04. 17:00 Ďuriš, Kykal, Bačina
Soutěže PKFS:
I. A dorostu: Hr.Týnec – Miřetice SO 21. 04. 14:30 Ďuriš

ZMĚNY DELEGACÍ na víkend 21. a 22. dubna:

A1A1801 Miřetice – Krouna NE 22. 04. 17:00 Průcha, B. Novotný, Nepovím
A1A1802 Hr. Týnec – H. Bradlo SO 21. 04. 17:00 B. Novotný, Horák, Ďuriš
A1A1804 Proseč – Holetín NE 22. 04. 17:00 Ďuriš, Nejtek, Douda
A1A1806 Tuněchody – Rozhovice NE 22.04. 17:00 Šeps, Žalud, Vrzáček
A1A1807 Nasavrky – Chroustovice NE 22. 04. 17:00 Horák, Malivánek, M. Tichý
A2A1804 Heř. Městec B – Křižanovice NE 22. 04. 17:00 Krejska
A3A1803 Vortová – Ctětín NE 22. 04. 17:00 Tláskal
A3A1806 Krouna B – Kameničky B SO 21. 04. 17: 00 Krejska
E1A1102 Svratouch – Rosice PÁ 20. 04. 17:00 Kubík
E1A1204 Rosice – Nasavrky NE 22. 04. 10:00 Havránek

(ch)