OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor dospělých, 9. kolo

A1A0901 Rváčov Nasavrky A SO 06. 10. 16:00 Kišš, Sochor, Vrzáček

A1A0902 Stolany Hrochův Týnec SO 06. 10. 16:00 Novotný, Dodat., Linhart

A1A0903 Ronov Prachovice NE 07. 10. 16:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce

A1A0904 Proseč Vítanov A NE 07. 10. 16:00 Semerád, Průcha, Nepovím

A1A0905 Holetín Svratouch SO 06. 10. 16:00 Ďuriš, Krejska, Chour

A1A0906 Svídnice Chroustovice SO 06. 10. 16:00 Horák, Šeps, Douda

A1A0907 Tuněchody A Rozhovice NE 07. 10. 16:00 Kopecký, Dvořák, Bednář

3. třída, 9. kolo

A2A0901 Orel Heřmanův Městec B SO 06. 10. 16:00 Kudyn

A2A0902 Městec Ctětín NE 07. 10. 13:00 Růžička

A2A0903 Křižanovice Junior Skuteč SO 06. 10. 16:00 O. Tichý

A2A0904 Míčov Trhová Kamenice SO 06. 10. 16:00 Paleček

A2A0905 Rosice Horní Bradlo NE 07. 10. 16:00 Sochor

A2A0906 Slatiňany B Zaječice SO 06. 10. 16:00 Dvořák

A2A0907 Bořice Chrast SO 06. 10. 16:00 Lukas

4. třída, 9. kolo

A3A0901 Krouna B Žl. Chvalovice SO 06. 10. 16:00 Malivánek

A3A0902 Kočí Tuněchody B NE 07. 10. 16:00 Bačina

A3A0903 Miřetice B Bojanov SO 06. 10. 16:00 Kykal

A3A0904 Kameničky B Nasavrky B NE 07.10. 16:00 M. Tichý

A3A0905 Bítovany B Vortová SO 06. 10. 16:00 Nejtek

A3A0906 Vítanov B Načešice B SO 06. 10. 16:00 Žďánský

A3A0907 Dřenice Luže B NE 07. 10. 16:00 Rajs

Okresní přebor staršího dorostu, 7. kolo

C1A0701 Nasavrky Svratouch SO 06. 10. 10:00 M. Tichý

C1A0702 Junior Skuteč B Holetín NE 07. 10. 14:00 Prokop

C1A0703 Prosetín Vítanov NE 07. 10. 14:00 Krejska

C1A0704 Zaječice Rosice SO 06. 10. 13:30 Kudyn

C1A0705 Svídnice Ronov SO 06. 10. 13:30 Šeps

C1A0706 Dřenice volno NE 07. 10. 13:30

Okresní přebor starších žáků, 7. kolo

E1A0701 Ctětín Bítovany NE 07. 10. 10:00 Šeps

E1A0702 Svídnice Hrochův Týnec NE 07. 10. 10:00 Malivánek

E1A0703 Proseč Chroustovice NE 07. 10. 10:00 Kubík

E1A0704 Rosice Rváčov NE 07. 10. 10:00 Nejtek

E1A0705 Vítanov Ronov NE 07. 10. 10:00 Jehlár

E1A0706 volno volno NE 07. 10. 10:00

Okresní přebor mladších žáků, 7. kolo

F1A0701 Zaječice Dřenice NE 07. 10. 14:00 Nejtek

F1A0702 volno Horní Bradlo NE 07. 10. 10:00

F1A0703 Chroustovice Vítanov SO 06. 10. 14:30 Lukas

F1A0704 Kameničky Svratouch NE 07. 10. 10:00 Žďánský

Okresní přebor starších přípravek, 3. kolo

G1A0305 Hrochův Týnec Načešice NE 07. 10. 12:00, hř. Chroustovice

Okresní přebor starších přípravek, 7. kolo

G1A0701 volno Nasavrky NE 07. 10. 09:00

G1A0702 Nasavrky Proseč NE 07. 10. 10:00, hř. Krouna

G1A0703 Proseč volno NE 07. 10. 11:00

G1A0704 Prachovice Orel SO 06. 10. 13:00 Jehlár

G1A0705 Orel Zaječice SO 06. 10. 14:00 Jehlár, hř. Prachovice

G1A0706 Zaječice Prachovice SO 06. 10. 15:00 Jehlár, hř. Prachovice

G1A0707 Hrochův Týnec Načešice NE 07. 10. 09:00 Prokop, hř. Chroustovice

G1A0708 Načešice Ronov NE 07. 10. 10:00 Prokop, hř. Chroustovice

G1A0709 Ronov Hrochův Týnec NE 07. 10. 11:00 Prokop, hř. Chroustovice

G1A0710 Prosetín volno NE 07. 10. 09:00

G1A0711 volno Vítanov NE 07. 10. 10:00

G1A0712 Vítanov Prosetín NE 07. 10. 10:00 Holetín

Okresní přebor dospělých OFS Pardubice:

A1A0804 Přelouč „B" Mnětice „A" NE.30. 09. 16.30 Kišš, Krejska, Žalud

A1A09 soupeři budou určeni F. Smitka, Horák, Žalud

DOPLŇKY DELEGACÍ na víkend 29. a 30. 09.

A3A0802 Luže „B" Vítanov „B" NE 30. 09. 16.30 Vašek

A3A0807 Tuněchody B Krouna B SO 29. 09. 16.30 Krejska

F10602 Svratouch Chroustovice NE 30. 09. 10.00 Žďánský

KP přípravek hřiště Třemošnice NE 30. 09. 09.00 Jehlár, Nepovím

ZÁPIS č. 4 / 2012 13

ze zasedání komise rozhodčích OFS Chrudim, konaného 25. září 2012 v Chrudimi

1. Obsazení soutěží:

Schváleno obsazení 7. 9. kola soutěží OFS.

2. Udělené tresty:

Růžička František 1 týden od 17. 9. do 23. 9.2012 (nedostavení se k utkání bez omluvy)

Anton Jakub omezení delegací (nedostavení se k utkání)

3. Vybraná utkání pro výměnu s OFS Pardubic:

8. kolo sobota 29.9. 14,00 Chroustovice Holetín

9. kolo neděle 7. 10. 16,00 Ronov Prachovice

10. kolo sobota 13. 10. 16,00 Rváčov Stolany

11. kolo sobota 20. 10. 15,30 Holetín Prachovice

12. kolo sobota 27. 10. 14,30 Vítanov A Tuněchody A

13. kolo sobota 3.11. 14,00 Svídnice Hrochův Týnec

4. Omluvy rozhodčích:

KR bere na vědomí omluvy rozhodčích M. Alinče, D. Bačiny, R. Bednáře, M. Ďuriše,

P. Krejsky, J. Linharta, J. Nevoleho, B. Novotného a Z. Žďánského.

5. Noví rozhodčí:

Prokop Lukáš Řepníky 121, 538 65, mobil: 774698536, e-mail: lucass.01@seznam.cz

Vojta Jan Svratouch 28, 539 42, mobil: 602162755, e-mail: vojtajenda@seznam.cz

6. Doplnění nominační listiny podzim 2012:

Prokop Lukáš, Vojta Jan, Havel Jiří (od 13.10.2012)

7. Kontroly ZOU září 2012:

Provedena kontrola ZOU za září 2012 zjištěné nedostatky zaslány rozhodčím na jejich

e-mailové adresy.

8. Pozvánka:

Na příští zasedání KR se dostaví sudí Čechlovský Boleslav termín bude upřesněn. (ch)