ZPRÁVA STK č. 29 / 2011 – 2012
1. Soutěže:
OP dospělých – chybí ZOU Hrochův Týnec – Chrast (r. Havránek)
OP st. dorostu – chybí ZOU Tuněchody – Dřenice (r. Růžička)
utkání Chroustovice – Ronov (r. Lukas se vyjádří k pozdnímu začátku utkání)
utkání Bojanov – Vítanov nesehráno (nedostavení mužstva hostů) – 3:0 kont.
OP mladších žáků – chybí ZOU Vítanov – Ronov (r. Nevole)
ostatní soutěže bez závad
2. Vyjádření:
STK bere na vědomí vyjádření oddílu 1. FC Bojanov k pozdnímu začátku utkání OP dorostu Dřenice – Bojanov.
3. Soupisky:
STK uděluje pořádkovou pokutu 300 Kč oddílu Tatran Miřetice za porušení RS čl. 11 (soupisky, hráč Vtípil Petr) – bude odečteno z vkladu do soutěží.
4. Udělení pořádkové pokuty:
STK uděluje dle RS č. 37/4 pořádkovou pokutu 1000 Kč oddílu SK Vítanov za nesehrané utkání OP dorostu v Bojanově a úhradu soupeři v částce 800 Kč (vše splatné do 15 dnů od zveřejnění).
5. Předání rozhodčího:
STK předává KR rozhodčího Milana Horáka (dvojí cestovné).
6. Postupy a sestupy:
Dospělí – postup z OP do 1. B třídy Tatran Miřetice, Sokol Krouna ze 3. třídy do OP Sokol Svratouch, TJ Svídnice, ze 4.třídy do 3. třídy FK Junior Skuteč, Tatran Ctětín
Dorost – postup z OP do 1. A třídy FK Junior Skuteč
Dospělí – sestup z 1. B třídy do OP SK Ronov n. D., SK HOLCIM Prachovice, z OP do 3. třídy SK Chrast, TJ Horní Bradlo, ze 3. třídy do 4. třídy SK Sokol Prosetín B, SK Dřenice.
7. Přihlášená družstva:
OP dospělých – Rváčov, Hrochův Týnec, Stolany, Holetín, Vítanov, Rozhovice, Chroustovice, Nasavrky, Tuněchody, Proseč, Ronov n. D., Prachovice, Svratouch, Svídnice.
3. třída – Trhová Kamenice, Orel, Slatiňany B, Míčov, Křižanovice, Městec, Bořice, Zaječice, Heřmanův Městec B, Rosice, Horní Bradlo, Chrast, Junior Skuteč, Ctětín.
4. třída – Vortová, Nasavrky B, Bojanov, Tuněchody B, Kočí, Miřetice B, Kameničky B, Luže B, Bítovany B, Krouna B, Žlebské Chvalovice, Vítanov B, Dřenice, Načešice B.
OP staršího dorostu – Rosice, Svídnice, Dřenice, Vítanov, Holetín, Junior Skuteč B, Nasavrky, Svratouch, Zaječice, Ronov n.D., Chroustovice.
OP starších žáků – Hrochův Týnec, Rváčov, Vítanov, Nasavrky, Rosice, Proseč, Ctětín, Ronov n. D., Svídnice, Holetín.
OP mladších žáků – Kameničky, Horní Bradlo, Chroustovice, Dřenice, Vítanov, Svratouch, Zaječice, Bítovany.
OP starších přípravek – Proseč, Prosetín, Luže, Vítanov, Zaječice, Načešice, Nasavrky, Holetín, Ronov n. D., Hrochův Týnec, Orel, Prachovice.
OP mladších přípravek – Proseč, Prosetín, Luže, Vítanov, Zaječice, Načešice, Nasavrky, Holetín, Dřenice, Chrast, MFK Chrudim D, Chroustovice, Krouna
Pohár České pošty – Nasavrky, Proseč, Horní Bradlo, Svratouch, Svídnice, Křižanovice, Zaječice, Trhová Kamenice, Ctětín.
8. Schválené propozice turnaje:
STK schvaluje propozice Memoriálu Františka Slavíka, pořádaného Dynamem Rosice ve dnech 4. - 5. 8. 2012.

ZPRÁVA DK č. 29
DK OFS na svém zasedání dne 21. 6. udělila následující tresty:
Nepodmíněné tresty:
1 SU od 18. 6. Doležal Martin (Sokol Holetín)
Kolektivní tresty (dle RS čl. 25/2):
3. třída TJ Svídnice 40 ŽK – 400 Kč
SK Křižanovice 30 ŽK – 300 Kč
TJ Orel 20 ŽK – 200 Kč
OP dorost FK Junior Skuteč 10 ŽK – 100 Kč

(jr)