OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor dospělých, 20. kolo

A1A2001 Miřetice A H. Bradlo NE 06. 05. 17:00 Horák, Kysela, Kubík
A1A2002 Krouna A Stolany B NE 06. 05. 17:00 Dušek, Vrzáček, Douda
A1A2003 H. Týnec Holetín SO 05. 05. 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A2004 Rváčov Vítanov A SO 05. 05. 17:00 Kudyn, Šeps, Žalud
A1A2005 Proseč Rozhovice NE 06. 05. 17:00 Kykal, Ďuriš, Bačina
A1A2006 Chrast Chroustovice NE 06. 05. 17:00 Žďánský, Sochor, Nevole
A1A2007 Tuněchody A Nasavrky A NE 06. 05. 17:00 Petr, Bednář, Rajs

Okresní přebor dospělých, 26. kolo

A1A2605 Krouna A Tuněchody A ÚT 08. 05. 17:00 Havránek, Ďuriš, Kysela

3. třída, 14. kolo

A2A1403 Prosetín B Orel ÚT 08. 05. 16:00 Ždánský

3. třída, 20. kolo

A2A2001 Rosice Slatiňany B SO 05. 05. 17:00 Havránek
A2A2002 Orel Míčov SO 05. 05. 17:00 Lukas
A2A2003 T. Kamenice Křižanovice SO 05. 05. 17:00 B. Čechlovský
A2A2004 Svratouch Městec NE 06.05 17:00 Šeps
A2A2005 H. Městec B Svídnice NE 06. 05. 17:00 Semerád
A2A2006 Prosetín B Bořice SO 05. 05. 17:00 Malivánek
A2A2007 Zaječice Dřenice NE 06. 05. 17:00 Krejska

4. třída, 16. kolo

A3A1603 Skuteč Tuněchody B ÚT 08. 05. 17:00 Malivánek

4. třída, 20. kolo

A3A2001 Vítanov B Tuněchody B NE 06. 05. 17:00 Šebek
A3A2002 Bojanov Ctětín SO 05. 05. 17:00 Průcha
A3A2003 Nasavrky B Kočí SO 05. 05. 17:00 B. Novotný
A3A2004 Vortová Miřetice B NE 06. 05. 17:00 M. Tichý
A3A2005 Skuteč Kameničky B NE 06. 05. 17:00 Tláskal
A3A2006 Žlebské Chvalovice Luže B SO 05. 05. 17:00 Rajs
A3A2007 Krouna B Bítovany B SO 05. 05. 17:00 Ďuriš

4. třída, 25. kolo

A3A2503 Krouna B Nasavrky B ÚT 01. 05. 17:00 Nevole

Okresní přebor staršího dorostu, 12. kolo

C1A1201 Holetín Bojanov SO 05. 05. 10:00 Šebek
C1A1202 Chroustovice Tuněchody NE 06. 05. 10:15 Krejska
C1A1203 Ronov Rosice NE 06. 05. 10:00 B. Novotný
C1A1204 Vítanov Skuteč SO 05. 05. 14:00 M. Tichý
C1A1205 Dřenice Svídnice NE 06. 05. 14:30 Malivánek

Okresní přebor staršího dorostu, 10. kolo

C1A1001 Holetín Chroustovice ÚT 08. 05. 10:00 Sochor

Okresní přebor starších žáků, 14. kolo

E1A1401 Proseč Vítanov SO 05. 05. 10:00 Šmaha
E1A1402 Zaječice Svratouch SO 05. 05. 10:00 Douda
E1A1403 Rváčov Nasavrky NE 06. 05. 10:00 Tláskal
E1A1404 H. Týnec Rosice NE 06. 05. 10:00 Bačina

Okresní přebor starších žáků 21. kolo

E1A2101 Vítanov Proseč ÚT 08. 05. 10:00 Sochor
E1A2102 Svratouch Zaječice ÚT 08. 05. 10:00 Kysela
E1A2103 Nasavrky Rváčov ÚT 08. 05. 10:00 Šebek, hř. Ctětín
E1A2104 Rosice H. Týnec ÚT 08. 05. 10:00 Nejtek

Okresní přebor mladších žáků, 11. kolo

F1A1101 Chroustovice Vítanov ST 02. 05. 17:00 Šmaha

Okresní přebor mladších žáků , 12. kolo

F1A1201 Vítanov H. Bradlo NE 06. 05. 10:00 Nevole
F1A1202 Kameničky Holetín NE 06. 05. 10:00 Sochor
F1A1203 volno má Svídnice NE 06. 05. 10:00
F1A1204 Dřenice Ronov NE 06. 05. 10:00 Bednář
F1A1205 Slatiňany B Chroustovice SO 05. 05. 10:00 Vrzáček

Okresní přebor starších přípravek, 14. kolo

G1A1401 Luže Vítanov NE 06. 05. 09:00 Lukas
G1A1402 Vítanov . H. Týnec NE 06. 05. 10:00 Lukas, hř. Luže
G1A1403 H. Týnec Luže NE 06. 05. 11:00 Lukas, hř. Luže
G1A1404 Kameničky Prosetín NE 06. 05. 13:00 Sochor
G1A1405 Prosetín Chrast NE 06. 05. 14:00 Sochor, hř. Kameničky
G1A1406 Chrast Kameničky NE 06. 05. 15:00 Sochor, hř. Kameničky
G1A1407 Proseč Chroustovice NE 06 .05. 09:00 Kysela
G1A1408 Chroustovice Zaječice NE 06. 05. 10:00 Kysela, hř. Proseč
G1A1409 Zaječice Proseč NE 06. 05. 11:00 Kysela, hř. Proseč

Chrudim Okresní přebor starších přípravek, 14. kolo

Z 531 Chroustovice ÚT 08.05 09:00 Bačina

OFS Pardubice Okresní přebor dospělých

A1A2005 Dříteč Přelouč „B" SO 05. 05. 17:00 F. Smitka, Paleček, Linhart

Delegace na soutěže PKFS

KP st. dorostu: Třemošnice H. Újezd SO 28. 04. 10:00 AR2 O. Tichý
1. A třída dorostu: H. Týnec Sezemice SO 05. 05. Kykal
KP st. a ml. přípravek: hřiště MFK Chrudim U Vodojemu NE 29. 04. 09:00 Rajs, Douda
Turnaj přípravek hřiště MFK Chrudim U Vodojemu NE 06. 05. 09:00 Douda, Nejtek, O. Tichý, Vrzáček

ZMĚNY DELEGACÍ na víkend 28. a 29. dubna

A1A1901 Nasavrky Miřetice NE 29. 04. 17:00 Kykal, Ďuriš, Lukas
A1A1904 Vítanov Proseč SO 28. 04. 17:00 Ždánský, Sochor, Nevole
A1A1905 Holetín Rváčov SO 28 .04. 17:00 Malivánek, O.Tichý, Douda
A1A1907 H. Bradlo Krouna A SO 28. 04. 17:00 Krejska, Nejtek, M.Tichý
A2A1901 Dřenice Rosice NE 29. 04. 17:00 B. Čechlovský
A2A1903 Svídnice Prosetín "B" SO 28. 04. 17.00 B. Novotný
A2A1907 Slatiňany "B" Orel NE 29. 04. 17:00 Bednář
A3A1901 Bítovany "B" Vítanov "B" SO 28. 04. 17:00 Bednář
A3A1902 Luže „B" Krouna „B" NE 29. 04. 14.00 Pešek
A3A1906 Ctětín Nasavrky „B" NE 29. 04. 17:00 Rajs
A3A1907 Tuněchody "B" Bojanov SO 28. 04. 17:00 Horák
C1A1101 Svídnice Holetín SO 28. 04. 14:30 B. Novotný
C1A1104 Tuněchody Ronov SO 28. 04. 14:30 Horák
E1A1303 Svratouch Rváčov NE 29. 04. 10:00 Sochor
E1A1304 Vítanov Zaječice NE 29. 04. 10:00 Nevole
F1A1303 Svídnice Dřenice NE 29. 04. 10:00 Nejtek

(ch)