OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor dospělých, 21. kolo

A1A2101 Tuněchody A Miřetice A NE 13. 05. 17:00 Malivánek, Dušek, Douda

A1A2102 Nasavrky A Chrast NE 13. 05. 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce

A1A2103 Chroustovice Proseč NE 13. 05. 16:00 Havránek, Horák, Vrzáček

A1A2104 Rozhovice Rváčov SO 12. 05. 17:00 Paleček, Linhart, Rajs

A1A2105 Vítanov A H. Týnec SO 12. 05. 17:00 Šebek, Tláskal, Kysela

A1A2106 Holetín Krouna A SO 12. 05. 17:00 Kudyn, Ďuriš, Šmaha

A1A2107 Stolany B H. Bradlo NE 13. 05. 17:00 Bednář, B. Novotný, Linhart

Okresní přebor dospělých, 26. kolo

A1A2605 Krouna A Tuněchody A ÚT 08. 05. 17:00 Havránek, Ďuriš, Kysela

3. třída dospělých, 14. kolo

A2A1403 Prosetín B Orel ÚT 08. 05. 16:00 Ždánský

3. třída dospělých, 21. kolo

A2A2101 Zaječice Rosice NE 13. 05. 17:00 F. Smitka

A2A2102 Dřenice Prosetín B NE 13. 05. 17:00 Kykal

A2A2103 Bořice H. Městec B SO 12. 05. 17:00 Žďánský

A2A2104 Svídnice Svratouch SO 12. 05. 17:00 Průcha

A2A2105 Městec T. Kamenice NE 13. 05. 13:00 Ďuriš

A2A2106 Křižanovice Orel SO 12. 05. 17:00 Krejska

A2A2107 Míčov Slatiňany B SO 12. 05. 17:00 Šeps

4. třída dospělých, 16. kolo

A3A1603 Skuteč Tuněchody B ÚT 08. 05. 17:00 Malivánek

4. třída dospělých, 21. kolo

A3A2101 Krouna B Vítanov B NE 13. 05. 17:00 Sochor

A3A2102 Bítovany B Žl. Chvalovice SO 12. 05. 17:00 M. Tichý

A3A2103 Luže B Skuteč NE 13. 05. 17:00 Bačina, hř. Skuteč

A3A2104 Kameničky B Vortová NE 13. 05. 17:00 Nevole

A3A2105 Miřetice B Nasavrky B SO 12. 05. 17:00 B. Čechlovský

A3A2106 Kočí Bojanov NE 13. 05. 17:00 Lukas

A3A2107 Ctětín Tuněchody B NE 13. 05. 17:00 Tláskal

Okresní přebor staršího dorostu, 10. kolo

C1A1001 Holetín Chroustovice ÚT 08. 05. 10:00 Sochor

Okresní přebor staršího dorostu, 13. kolo

C1A1301 Dřenice Holetín NE 13. 05. 14:30 Kykal

C1A1302 Svídnice Vítanov SO 12. 05. 14:30 Průcha

C1A1303 Skuteč Ronov NE 13. 05. 14:00 O. Tichý

C1A1304 Rosice Chroustovice SO 12. 05. 10:00 Horák

C1A1305 Tuněchody Bojanov SO 12. 05. 14:30 Lukas

Okresní přebor starších žáků, 15. kolo

E1A1501 H. Týnec Proseč NE 13. 05. 10:00 Žalud

E1A1502 Rváčov Rosice NE 13.05 10:00 Nevole

E1A1503 Zaječice Nasavrky SO 12. 05. 10:00 Vrzáček

E1A1504 Vítanov Svratouch NE 13. 05. 10:00 Sochor

Okresní přebor starších žáků, 21. kolo

E1A2101 Vítanov Proseč ÚT 08. 05. 10:00 Tláskal

E1A2102 Svratouch Zaječice ÚT 08. 05. 10:00 Kysela

E1A2103 Nasavrky Rváčov ÚT 08. 05. 10:00 Šebek, hř. Ctětín

E1A2104 Rosice . H. Týnec ÚT 08. 05. 10:00 Nejtek

Okresní přebor mladších žáků, 11. kolo

F1A1102 Ronov Slatiňany B ÚT 15. 05. 17:00 Jehlár

Okresní přebor mladších žáků, 13. kolo

F1A1301 Slatiňany B Vítanov SO 12. 05. 10:00 Malivánek

F1A1303 Ronov má volno SO 12. 05. 10:00

F1A1304 Svídnice Kameničky NE 13. 05. 10:00 O. Tichý

F1A1305 Holetín H. Bradlo NE 13. 05. 10:00 Šmaha

Okresní přebor starších přípravek, 15. kolo

G1A1501 Chroustovice H. Týnec NE 13. 05. 09:00 Ďuriš

G1A1502 H. Týnec Načešice NE 13. 05. 10:00 Ďuriš, hř. Chroustovice

G1A1503 Načešice Chroustovice NE 13. 05. 11:00 Ďuriš, hř. Chroustovice

G1A1504 Prosetín Proseč SO 12. 05. 09:00 Kubík

G1A1505 Proseč Luže SO 12. 05. 10:00 Kubík, hř. Prosetín

G1A1506 Luže Prosetín SO 12. 05. 11:00 Kubík , hř. Prosetín

G1A1507 Zaječice Chrast NE 13. 05. 09:00 Nejtek

G1A1508 Chrast Vítanov NE 13. 05. 10:00 Nejtek, hř. Zaječice

G1A1509 Vítanov Zaječice NE 13. 05. 11:00 Nejtek, hř. Zaječice

Delegace na soutěže PKFS:

1. A tř. ml. žáci: Slatiňany Sezemice ČT 03. 05. 17:00 Malivánek

KP st. a ml. př. hř. Třemošnice SO 12. 05. 09:00 Jehlár, Nepovím

Změna termínu a místa konání OP přípravek:

G1A1404 hřiště Holetín NE 06. 05. 09:00 Kubík

(ch)