OBSAZENÍ ROZHODČÍCH NA VÍKEND 15. A 16. SRPNA

Soutěž A1A Okresní přebor 2. kolo
A1A0201 Ronov - Chrast“A“ NE 16.08 17:00 Novotný Semerád, Zita
A1A0202 Miřetice“A“ - H.Bradlo NE 16.08 17:00 Alinč Dušek, Havránek
A1A0203 Chroustovice - Krouna SO 15.08 17:00 Kosina Kykal, Šeps
A1A0204 Luže - Stolany „B“ NE 16.08 17:00 Tláskal Kváša, Mrázek
A1A0205 Svídnice - Nasavrky SO 15.08 17:00 Kváša Tláskal, Kysela
A1A0206 Hr.Týnec - H.Městec „B“ SO 15.08 17:00 Krejska F.Smitka, Starý
A1A0207 Skuteč - Rváčov SO 15.08 17:00 Horník Šebek, Kořínek

Soutěž A2A III.třída dospělých 2. kolo
A2A0201 Orel- Dřenice SO 15.08 17:00 Novotný
A2A0202 Vítanov - Bojanov SO 15.08 17:00 Žďánský
A2A0203 Tuněchody“A“- Bořice NE 16.08 17:00 Kořínek
A2A0204 Prosetín“B“ - Křižanovice SO 15.08 17:00 Ďuriš
A2A0205 Slatiňany“B“ - Načešice“B“ SO 15.08 17:00 Kišš
A2A0206 Rosice - Míčov NE 16.08 17:00 Váša
A2A0207 Holetín- Miřetice“B“ SO 15.08 17:00 B.Čechlovský

Soutěž A3A IV.třída dospělých 2. kolo
A3A0201 Městec - Jenišovice NE 16.08 17:00 Krejska
A3A0202 Prachovice“B“ Žl.Chvalovice NE 16.08 17:00 Kišš
A3A0203 Chrast“B“ Trh.Kamenice SO 15.08 17:00 Dodatečně
A3A0204 Zaječice - Orel Hlinsko NE 16.08 17:00 F.Smitka Orel
A3A0205 volno Bítovany“B“
A3A0206 Krouna“B“ - Tuněchody“B“ NE 16.08 17:00 Kykal
A3A0207 Kočí - Chroustovice“B“ NE 16.08 17:00 Šeps
A3A0208 Svratouch - Ctětín NE 16.08 17:00 Kosina

Soutěž C1A Okresní přebor dorostu 2. kolo
C1A0201 Prosetín - Holetín SO 15.08 14:00 Ďuriš
C1A0202 Ronov - Dřenice NE 16.08 10:00 Semerád
C1A0203 Skuteč - Bojanov NE 16.08 17:00 Malivánek
C1A0204 Luže - Rosice NE 16.08 14:30 Mrázek
C1A0205 H.Městec - Rváčov SO 15.08 17:00 Váša
C1A0206 Hr.Týnec - Tuněchody NE 16.08 10:30 Dušek
C1A0207 volno Nasavrky
C1A0208 Kameničky - Orel Hlinsko SO 15.08 10:30 Žďánský

Semifinále Poháru ČMFS:
ČP10/09 So.Krouna - SK Chrast ST 19.08. 17.00 Horník
ČP11/09 So.Svratouch - Horní Bradlo ST 19.08 17.00 St.Havel

ZMĚNY OBSAZENÍ NA VÍKEND 8. a 9. srpna 2009:

A1A0105 Stolany B – Chroustovice NE 9.8. 17:00 OFS Pardubice
A1A0104 Nasavrky - Luže NE. 09.08 17.00 HR Kišš
A3A0105 Bítovany „B“ - Zaječice SO 08.08 17.00 HR Tláskal

Odložená utkání
C1A0104 Tuněchody – Heřmanův Městec ze SO 8.8. ve 14:30 odloženo na PO 28.9.
C1A0108 Dřenice – Holetín z NE 9.8. ve 14:30 odloženo na PO 28.9.