OBSAZENÍ ROZHODČÍCH
Soutěž A1A Okresní přebor, 18. kolo

A1A1801 Ronov – H. Městec „B“ NE 25. 04. 17:00 F.Smitka, Horák, Menšík
A1A1802 Rváčov – Nasavrky SO 24. 04. 17:00 Tláskal, Žďánský, Merkl
A1A1803 Skuteč – Stolany „B“ SO 24. 04. 17:00 Dušek, J. Havel, Valda
A1A1804 Hr. Týnec – Krouna SO 24. 04. 17:00 Kváša, Krejska, Kysela
A1A1805 Svídnice – H. Bradlo SO 24. 04 . 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A1806 Luže – Chrast “A“ NE 25. 04. 17:00 Malivánek, Tláskal, Havránek
A1A1807 Chroustovice – Miřetice “A“ SO 24. 04. 17:00 Kykal, Horák, Starý
Soutěž A2A III. třída, 15. kolo
A2A1505 Načešice “B“ – Slatiňany “B“ PÁ 23. 04. 17:30 R. Pokorný
Soutěž A2A III. třída, 18. kolo
A2A1801 Orel – Míčov SO 24. 04. 17:00 Bednář
A2A1802 Miřetice “B“ – Načešice “B“ NE 25. 04. 17:00 Dušek
A2A1803 Holetín – Křižanovice SO 24. 04. 17:00 Šebek
A2A1804 Rosice – Bořice NE 25. 04. 17:00 J. Havel
A2A1805 Slatiňany “B“ – Bojanov SO 24. 04. 17:00 Fidra
A2A1806 Prosetín “B“ – Dřenice NE 25. 04. 17:00 Horník
A2A1807 Tuněchody “A“ – Vítanov NE 25. 04. 17:00 Dodatečně
Soutěž A3A IV. třída, 20. kolo
A3A2001 Městec – Chroustovice “B“ NE 25. 04. 17:00 Kišš
A3A2002 Ctětín – Tuněchody “B“ NE 25. 04. 17:00 B .Čechlovský
A3A2003 Svratouch – Bítovany “B“ NE 25. 04. 17:00 Kváša
A3A2004 Kočí – Orel Hlinsko NE 25. 04. 17:00 Semerád
A3A2005 Krouna “B“ – Trh. Kamenice NE 25. 04. 17:00 Šeps
A3A2006 volno Žl. Chvalovice
A3A2007 Zaječice – Jenišovice NE 25. 04. 17:00 Průcha
A3A2008 Chrast “B“ – Prachovice “B“ SO 24. 04. 17:00 Ďuriš
Soutěž A3A IV. třída, 30. kolo
A3A3008 Svratouch – Kočí SO 24. 04. 17:00 Šeps
Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 16. kolo
C1A1606 Skuteč – Rosice PÁ 23. 04. 17:30 Malivánek
Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 20. kolo
C1A2001 Prosetín – Nasavrky NE 25. 04. 14:00 Horník
C1A2002 Orel Hlinsko – Tuněchody SO 24. 04. 17:00 Malivánek
C1A2003 Kameničky – Rváčov SO 24. 04. 10:30 Žďánský
C1A2004 volno Rosice
C1A2005 Hr. Týnec – Bojanov NE 25. 04. 10:30 Ďuriš
C1A2006 H. Městec – Dřenice SO 24. 04. 17:00 Kišš
C1A2007 Luže – Holetín NE 25 .04. 14:30 Tláskal
C1A2008 Skuteč – Ronov NE 25. 04. 14:00 Krejska
Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 30. kolo
C1A3002 Bojanov – Holetín SO 24. 04. 10:00 Semerád
Soutěž F1A OP mladších žáků, 13. kolo
F1A1301 H. Bradlo – Hr. Týnec NE 25. 04. 10:00 B. Novotný
F1A1302 Dřenice – Vítanov SO 24. 04. 10:00 V. Dědič
F1A1303 Krouna – Ctětín NE 25. 04. 10:00 Vymetal
Soutěž G1A Okresní přebor starší přípravky, 13. kolo
G1A1301 Vítanov – Junior “B“ SO 24. 04. 09:00 L.Novotný
G1A1302 Junior “B“ – Junior “A“ SO 24. 04. 10:00 L.Novotný
G1A1303 Junior “A“ – Vítanov SO 24. 04. 11:00 L.Novotný
G1A1304 Luže – SK Chrudim SO 24. 04. 09:00 Kykal
G1A1305 SK Chrudim – Načešice SO 24 .04. 10:00 KykalG1A1306 Načešice – Luže SO 24. 04. 11:00 Kykal
Soutěž G1B OP starší přípravky „B“, 13. kolo
G1B1301 Hlinsko – Miřetice NE 25. 04. 14:00 Kořínek
G1B1302 Miřetice – Chroustovice NE 25. 04. 15:00 Kořínek
G1B1303 Chroustovice – Hlinsko NE 25. 04. 16:00 Kořínek
Soutěž E1A Okresní přebor starších žáků
E1A1603 Rváčov – Ronov PÁ 16. 04. v 17:30 Horník
E1A1604 Svratouch – Zaječice SO 17. 04. v 10.00 Žďárský


Zněna delegace na víkend 17. a 18. dubna
A1A1701 Miřetice – Ronov NE 18. 04. v 17.00 HR Dušek

KOMUNIKÉ Z VÝKONNÉHO VÝBORU OFS
Výkonný výbor Okresního fotbalového svazu na svém zasedání č. 7/09-10 v úvodu poblahopřál a předal upomínkové předměty Františku Ježkovi u příležitosti životního jubilea a projednal:
1. Kontrolu zápisu z minulého zasedání - Výkonný výbor Okresního fotbalového svazu Chrudim (dále jen VV OFS) projednal úkoly z minulého jednání a konstatoval jejich plnění.
2. Zprávy z komisí
STK - zahájení OS - IV. třídy a OP dorostu – 30 .kolem
- příprava nových mládežnických soutěží v rámci změn ve vyšších soutěžích
DK - žádosti o prominutí zbytku trestu
KR - návrh nominační listiny okresních rozhodčích pro jaro 2010
- hodnocení zimního semináře rozhodčích řídících okresní soutěže
- spolupráce s KR OFS Pardubice – výměna delegací na utkání OP dospělých
KM - výběry OFS ročníky 97, 98, 99 – meziokresní turnaje ve středu 28. dubna – pořadatel OFS Pardubice (hř. St. Hradiště a Rosice n/L.)
- změna struktury soutěží mládeže od ročníku 2011/12 v ČMFS i KFS Pce
TMK - školení trenérů licence „A“ a „B“ v roce 2010
3. VV OFS vzal na vědomí
- informace z posledních zasedání VV ČMFS a PKFS
- informace z aktivu předsedů OFS a KFS v Nymburku dne 5. 3. 2010 (Čižinský)
- informace z aktivu VV KFS s oddíly v Rosicích dne 9. 3. 2010 (Richter)
- informace z valné hromady SK Rváčov
4. VV OFS schválil:
- nominační listinu okresních rozhodčích pro jarní soutěže 2010
- finanční příspěvek na vybavení (dres) pro mladé rozhodčí do 18 let
- žádost OFS Chrudim o podporu ze strany ČMFS na turnaj „Minifotbal ZŠ“ – v Třemošnici 19. 5., tj. akce v rámci Grassroots Day „fotbal pro všechny“
- ocenění Josefa Hrubeše u příležitosti 95. narozenin
Příští zasedání VV OFS se koná v pondělí 19. dubna v 15.30 hodin na OFS! (jr)