ZPRÁVA STK č. 13 /2009-10

1. Soutěže:
3.tř.dospělých : chybí zápis z utkání Křižanovice – Dřenice, rozhodčí Průcha
OP st.přípravek, sk.“B“: nedostavení se družstva SK Rozhovice k turnaji do Miřetic, výsledky tohoto družstva se kontumují 3:0 ve prospěch soupeřů
2. schváleny změny termínů, začátků a místa konání – RS čl.4, odst.3b:
OP dorostu : C1A1505 Luže – Tuněchody NE. 8.11.09 ve 13.00h./obsazené hřiště/
OP ml.žáků : F1A0101 Vítanov – Hr.Týnec SO.31.10.09 v 10.00h.
OP st.přípravek,sk.“B“: NE. 1.11.09 v 9.00h. změna místa konání turnaje místo v Hlinsko v Kameničkách, účast: Hlinsko, Kameničky, Rozhovice
3. udělené pořádkové pokuty:
SK Rozhovice uhradí 500,-Kč /bude odečteno z vkladu/ za nedostavení se družstva přípravek k turnaji do Miřetic
Dy.Rosice uhradí 300,-Kč OFS /bude odečteno z vkladu/ - nesplnění RS čl.17 /st.žáci/
SK Vítanov uhradí 300,-Kč OFS /bude odečteno z vkladu/ - nesplnění RS čl.17 /ml.žáci/

ZPRÁVA DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

DK OFS na svém zasedání dne 29. 10. 2009 udělila následující tresty:

Nepodmíněně : 4 SU od 25.10.2009 Zelený Petr 1.FC Bojanov
4 SU od 25.10.2009 Jonáš Roman TJ Jeníšovice
4 SU od 25.10.2009 Pour Lukáš Slatiňany
4 SU od 26.10.2009 Bondor Jan SK Chrast
4 SU od 26.10.2009 Ročňák David So.Prosetín
3 SU od 25.10.2009 Machata Martin So.Bořice
3 SU od 25.10.2009 Wasserbauer Lukáš So.Holetín
2 SU od 26.10.2009 Horáček Vojtěch Ta.Hr.Týnec
1 SU od 25.10.2009 Novák Luboš So.Holetín
1 SU od 25.10.2009 Zmitko Martin SK Tuněchody
1 SU od 26.10.2009 Kostka Martin Ta.Hr.Týnec
1 SU od 29.10.2009 Brokl Filip FC Skuteč
20x ŽK kolektiv, oddíl uhradí 200,-Kč /bude odečteno z vkladu/ - RS čl.25, odst.2
OP dospělých : FK Ji.Heř.Městec „B“, Ta.Hr.Týnec
OS-3.tř.dosdpělých : So.Holetín, So.Prosetín „B“, SK Křižanovice
30x ŽK kolektiv, oddíl uhradí 300,-Kč /bude odečteno z vkladu/ - RS čl.25, odst.2
OP dospělých : SK Rváčov
Žádost o prominutí zbytku trestu: Václav Hromádko – SK Chrast, žádosti se nevyhovuje;
David Sokol – TJ Svídnice, žádosti se nevyhovuje. (jr)