Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Aktuální zprávy okresního fotbalového svazu

Chrudimsko - Přinášíme zprávy okresního fotbalového svazu.

27.8.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH


Soutěž A1A Okresní přebor, 5. kolo

A1A0501 H. Městec „B“ – Ronov NE 06. 09. 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A0502 Nasavrky – Rváčov NE 06. 09. 17:00 Kykal, Kosina, Šeps
A1A0503 Stolany „B“ – Skuteč NE 06. 09. 17:00 Malivánek, Horák, Starý
A1A0504 Krouna – Hr. Týnec NE 06. 09. 17:00 Richte, Mrázek, Kysela
A1A0505 H. Bradlo – Svídnice SO 05. 09. 17:00 Šeps, Horník, Havránek
A1A0506 Chrast – Luže SO 05. 09. 17:00 Pokorný, Dušek, Váša
A1A0507 Miřetice – Chroustovice NE 06. 09. 17:00 Novotný, Průcha, Kořínek

Soutěž A2A III. třída, 5. kolo

A2A0501 Míčov – Orel SO 05. 09. 17:00 Kořínek
A2A0502 Načešice “B“ – Miřetice “B“ NE 06. 09. 17:00 Pokorný
A2A0503 Křižanovice – Holetín SO 05. 09. 17:00 Žďánský
A2A0504 Bořice – Rosice SO 05. 09. 17:00 Petr
A2A0505 Bojanov – Slatiňany “B“ SO 05. 09. 17:00 Kosina
A2A0506 Dřenice – Prosetín “B“ SO 05. 09. 17:00 F. Smitka
A2A0507 Vítanov – Tuněchody SO 05. 09. 17:00 Kváša

Soutěž A3A IV. třída, 5. kolo


A3A0501 Chroustovice “B“ – Městec SO 05. 09. 17:00 Kišš
A3A0502 Tuněchody “B“ – Ctětín SO 05. 09. 17:00 Krejska
A3A0503 Bítovany “B“ – Svratouch SO 05. 09. 17:00 Kykal
A3A0504 Orel Hlinsko – Kočí SO 05. 09. 17:00 Malivánek, hř. Vortová
A3A0505 Trh. Kamenice – Krouna “B“ SO 05. 09. 17:00 Průcha
A3A0506 Žl. Chvalovice volno
A3A0507 Jenišovice – Zaječice NE 06. 09. 17:00 Ďuriš
A3A0508 Prachovice “B“ – Chrast “B“ NE 06. 09. 17:00 Dušek

Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 5. kolo

C1A0501 Nasavrky – Prosetín SO 05. 0. 10:00Alinč
C1A0502 Tuněchody – Orel Hlinsko SO 05. 09. 14:30 Krejska 2,5h. před ÚZ
C1A0503 Rváčov – Kameničky NE 06. 09. 10:00 Kváša
C1A0504 Rosice mají volno
C1A0505 Bojanov – Hr. Týnec SO 05. 09. 10:00 Novotný
C1A0506 Dřenice – H. Městec SO 05. 09. 14:30 F. Smitka 2,5 h. před ÚZ
C1A0507 Holetín – Luže SO 05. 09. 10:00 Ďuriš
C1A0508 Ronov – Skuteč NE 06. 09. 10:00 Průcha

Soutěž E1A OP starších žáků, 5. kolo

E1A0501 Svídnice – Rosice NE 06. 09. 10:00 Petr
E1A0502 Vítanov – Rváčov SO 05. 09. 14:30 Kváša
E1A0503 Holetín – Svratouch NE 06. 09. 10:00 Šebek
E1A0504 Ronov má volno
E1A0505 Zaječice – Chroustovice NE 06. 09. 14:00 Alinč

Soutěž F1A OP mladších žáků, 5. kolo

F1A0501 Dřenice – Hr. Týnec NE 06. 09. 10:00 Starý
F1A0502 Krouna H. Bradlo SO 05. 09. 10:00 Žďánský
F1A0503 Ctětín – Vítanov NE 06. 09. 10:00 Horník

Soutěž G1A Okresní přebor starší přípravky, 2. kolo

G1A0201 Vítanov – SK Chrudim SO 05. 09. 09:00 Šebek
G1A0202 SK Chrudim – Junior SO 05. 09. 10:00 Šebek, hř. Vítanov
G1A0203 Junior – Vítanov SO 05. 09. 11:00 Šebek, hř. Vítanov
G1A0204 Junior “B“ – Zaječice NE 06. 09. 09:00 Krejska, hř. Skuteč
G1A0205 Zaječice – Načešice NE 06. 09. 10:00 Krejska, hř. Skuteč
G1A0206 Načešice – Junior “B“ NE 06. 09. 11:00 Krejska, hř. Skuteč

Soutěž G1B OP starší přípravky „B“, 2. kolo

G1B0201 Miřetice – Chroustovice NE 06. 09. 09:00 B. Čechlovský
G1B0202 Chroustovice – Kameničky NE 06. 09. 10:00 B. Čechlovský, hř. Miřetice
G1B0203 Kameničky – Miřetice NE 06. 09. 11:00 B. Čechlovský, hř. Miřetice
G1B0204 Slatiňany – Rozhovice NE 06. 09. 09:00 Linhart, hř. Rozhovice
G1B0205 Hlinsko – Slatiňany NE 06. 09. 10:00 Linhart, hř. Rozhovice
G1B0206 Rozhovice – Hlinsko NE 06. 09. 11:00 Linhart

Změny a doplňky delegací na víkend 29. a 30.srpna

Delegace PKFS
C1A0404 AFK Chrudim B – Třemošnice NE 30. 08. 10:00 + 12:15 AR2 Kišš
C2A0407 Miřetice – Chrast SO 29. 08. 14:00 HR F. Smitka
Delegace OFS Pardubice – Okresní přebor dospělých
A1A0401 Lipoltice – SK Pardubice “C“ NE 30. 08. 17:00 Kišš, Kopecký, Zita
OFS Chrudim
A1A0406 Skuteč – Nasavrky NE 30. 08. 17:00 AR1 Horák
A3A0406 Kočí – Bítovany „B“ NE 30. 08. 17:00 HR Starý
1. finále Poháru ČMFS
ČPP1209 Svratouch – Krouna ST 02. 09. 17:00 Kváša, Tláskal, Kysela (jr)

27.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Prvňáčci z první třídy Základní školy Rabštejnská Lhota, kterou vede paní učitelka Jitka Kunešová.

Naši prvňáci ze Základní školy Rabštejnská Lhota

Certifikát na podvodnou sbírku - ani strojově přeložený český text moc význam nedává.

Pardubice berou podvodníci útokem

Muž v obleku nabídl pomoc a pak zmizel i s penězi

Chrudim – Na strážníky se obrátil obyvatel Pardubické ulice s tím, že jej navštívil neznámý muž v šedém obleku. Ten se představil jako pracovník sociální správy a dotyčnému oznámil, že má na úřadě dluh, takže si musí koupit kolek a musí se tam dostavit se osobně.

On-line skončil: poslanec Kolovratník odpovídal čtenářům

Chrudim - Poslanec a lídr krajské kandidátky hnutí ANO pro volby do Poslanecké  sněmovny Parlamentu ČR Martin Kolovratník dnes od 10 hodin odpovídal čtenářům Deníku v předvolebním on-line rozhovoru.

Švýcárna se těší velkému zájmu návštěvníků

Slatiňany – Muzeum starokladrubského vraníka Švýcárna ve Slatiňanech se rok od roku těší stále většímu zájmu ze strany turistů.

Nasavrčtí Bójové oslavili patnáctiny

Nasavrky - V úterý oslavil spolek Boii 15 let od svého založení. Vznikl s cílem zachovat a prezentovat veřejnosti keltské kořeny v Nasavrkách a okolí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení