Z nedělních podvečerních zápasů těchto fotbalových tříd poutalo největší pozornost  utkání Bítovan, které popáté zvítězily a při prvním zaváhání MFK C vedou tabulku již o tři body při skóre 25:5!

D. Újezd – Bítovany 1:2 (0:1). Branky: Mandlík – Mihulka, Koráb. Bítovany: Augustin – Hýl, Rahimič, Hromádko, Chaloupka – Čechlovský, L. Kopecký, J. Kopecký, Slováček, Koudelka, Mihulka (Koráb, Holík). Lídr tabulky byl v prvním poločase lepší a ve 38. minutě mu zajistil Mihulka vedení. Domácí se samozřejmě chtěli proti ambicióznímu nováčkovi vytáhnout a podařilo se jim využít jedné chyby bítovanské obrany k vyrovnání Mandlíkem. Hosté si chtěli udržet dosavadní „šňůru" vítězství a to se jim podařilo, když vítězný gól vstřelil střídající Koráb.

H. Městec – Pardubičky 2:1 (0:0). Branky: 50. D. Salfický, 65. Ráliš – 80. Kutílek. H. Městec: Vašíček – Chudomel, Ráliš, Tiler, Volejník – Hlaváč, Šafránek, M. Svoboda, Augustin (77. Mach) – D. Svoboda (87. Jošt), D. Salfický (90. Vašíček). S ambiciózním nováčkem měli domácí nad očekávání hodně práce. V prvním poločase se slušná návštěva 220 diváků gólu nedočkala, zato druhý poločas byl velice dramatický. Heřmanoměstečtí se dostali do dvoubrankového vedení, ale soupeř nic nevzdával a výsledkem jejich aktivity aktivity byl kontaktní gól Kutílka. V hektickém závěru si ale už domácí tři body vzít nenechali.

Holice B – Kameničky 0:0. Kameničky:  Kampů – Jehlička, P. Adámek, Nekvinda, Bureš – P. Chmelík, J. Chmelík, M. Pérko, D. Hromádko – Janáček, J. Adámek (Sadílek, Zavřel, Vtípil). Domácí fotbalisté měli asi dvacet minut převahu, ale nevyužili několik šancí. Kameničky do poločasu vyrovnaly herní projev a po přestávce měly mírnou převahu, ale i hosté byli se střelbou na štíru, takže není divu, že zápas skončil divácky nevděčnou bezbrankovou remízu.

Krouna – Hlinsko B 2:0 (2:0). Branky: 5. a 37. Svatoň. Krouna: L. Bárta – Truneček, Ducheček, Kulhavý, Skala – Bečička, Vaňák, Holas, Šebek (68. Pešek) – Macháček (82. Bodlák), Svatoň (87. J. Bárta).   Hlinsko B: Jindřichovský – Sokol, Volf, Veselský, Dvořák – Krbálek, Holubec (73. D. Jeníček), Nevole, Zavřel – Slavík, Boguaj (60. M. Jeníček). Děj zápasu určila  už 5. minuta  kdy po nedorozumění  hlinecké obrany se domácí dostali do vedení Svatoněm. Domácí zaskočené hosty dlouho drželi na distanc od své branky a sami hrozili z brejků. Okolo 25. minuty hostům zmařil dvě šance  dobře chytající  L.Bárta a sami odpověděli  výstavní střelou opět P. Svatoněm 2:0 ve 37. minutě. Ve druhém poločase  se hosté snažili korigovat výsledek, ale bez úspěchu. Krounští zodpovědnou obranou a hrozícími brejky si už nenechali ujít první vítězství. Derby sledovalo 250 diváků.

H. Jelení – Luže 3:0 (0:0). Branky: Šmidberský 2, Velinský. Luže: Klenor – J. Kapitola (58. Neumann), Kopecký, Šavelka, Pekhart – Brychnáč, Jonáš (76. Stehlík), Tesař, Pitra – Dvořák (58. Langer), Pudil. V 1. půli se hrál fotbal plný nepřesných přihrávek a minimem šancí. V závěru domácí sice hosty přitlačili, ale branku vstřelit nedokázali. Vše si vynahradili v úvodu 2. poločasu, když po chybách obrany Luže vstřelili dva laciné góly a prakticky rozhodli o výsledku utkání. Hostům se hra příliš nedařila a když už dokázali dát branku, stál v cestě vymyšlený ofsajd. Domácí měli dále převahu a šance, z nichž ještě jednu využili a vítězstvím poskočili do čela tabulky.