Rosice - H. Bradlo 3:3

Po 24 minutách vedli domácí 3:0, hráli parádní fotbal, pak zahodili několik šancí a pykali za to. Fakta – branky: Nekvinda, Novotný, Steklý. Rozhodčí: Janík. Diváků: 90. Poločas: 3:2. Rosice: Volejník, J. Marel , Nekvinda, P. Marel, P. Zahálka, Novotný, Dvořák (Procházka), Sýkora, Dachovský, Komárek, L. Zahálka (Steklý). H. Bradlo: Nevečeřal - Kovačka, Pospíšil, Daleký, Janík, Šafařík, Pilař, Bláha, Novák, J. Bláha, Kroužil, Semrád.

Dřenice - Luže 2:1

Domácí vítězství je naprosto zasloužené, po celý zápas měli více ze hry. Fakta – branky: Hýl, Ptáček – vlastní. Rozhodčí: Smitko. ŽK: 2:0. Diváků: 60. Poločas: 1:0. Dřenice: M. Kudyn – M. Musil, Marek, Rychtařík, Hýl, Šulaj, P. Kudyn, Michálek I, Michálek II, J. Musil, Ptáček (Hybeš, Valenta, Pekař). Luže: Richter – Pekhart, Gleuner, Sejkora, Míka, Kavka, Jíra, Roubínek, Dostál, Kapitola, Sýs (Douděra, Hanko).

Prosetín - Svídnice 2:1

Ve vyrovnaném zápase šťastné vítězství domácích, hosté v závěru sahali po bodu. Fakta – branky: Peřina (pen.), Vít – Kubašta. Rozhodčí: Kykal. ŽK: O. Diváků 150. Poločas: 1:0. Prosetín: Havel – Haman, Brtnický, Kropáček, Ondráček – Psota, Pešek, Vít, Ročňák – Peřina, Vodvárka (Černý, Ťopek). Svídnice: sestava nehlášena.

Nasavrky - Ronov 2:0

Hosté měli opticky více ze hry, ale v útoky byli zcela bezzubí a neproměnili ani penaltu. Domácím stačilo využít dva rychlé protiútoky. Fakta – branky: Solnička 2. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 2:1. Diváků: 40. Poločas: 1:0. Nasavrky: Mikeš – R. Michek, T. Michek, Hnízdo, Němec, Solnička, Černý, Soudek, Štěpán, Vojíř, Plíšek (Smetánka, Procházka). Ronov: Žítek – J. Klug, Svoboda, Čárný, Zumpfe, Kočárník, Filka, Průša, Ondráček, V. Klug, Klepetko (Cach, Polák, Varga).

H. Týnec – Bítovany 0:1

V I. půli se nováček dostával do brejků, Tatran nedůsledně bránil a po jednom z nich inkasoval po trestném kopu Maška. Po přestávce měli domácí převahu, ale skóre se již nezměnilo. Fakta – branka: 22. Mašek. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (65. Mihulka). Diváků: 100. Poločas: 0:1. H. Týnec: Kostka – Netuka, Horáček, Stoklasa, Topič – Sládek, Friček, Unger, Kadeřábek – Douda, Beránek (Čelinák, Blajda). Bítovany: Kudrnka – Tesař, Kysela, Tichý, Částka, J. Bárta, Jeřábek, M. Bárta, Kopecký, K. Kudrnka, Mihulka (Souček, Pilař, Vrančík).

H. Městec B – Chrast 1:1

Rezerva Jiskry byla lepší, ale neproměnila nejméně sedm vyložených šancí, za což pykala ve čtvrté minutě nastavení, kdy si dala „vlastence“. Fakta – branky: Jandáček – vlastní. Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 4:2. Diváků: 70. Poločas: 1:0. H. Městec B: Pošík – Zrůst, Krejčík, Chytil, Uttendorfský – Mach, Kápička, Hamsa, Kocek ml. – Jandáček, Tiler (Vojtěch, Celunda, Diessl). Chrast: Kaplan – Hájek, Bouška, Nešetřil, Kysela, Ročeň, Málek, Chour, Pilný, Hromádko, Vokál (Teplý, Voňka).

Vítanov – Miřetice 0:5

Domácí špatným výkonem umožnili soupeři jasnou výhru. V 19. minutě prohrávali 0:2, poté neproměnili nadějné šance. Celá II. půle se odehrála bez vzruchu, až v závěru po hrubkách Vítanova hosté završili nečekaně vysokou výhru. Fakta - branky: T. Řezníček 3, Slanina 2. ŽK: 0:1. Diváků: 100. Poločas: 0:3. Vítanov: Severýn - Popelka, Ondráček, Sláma, Doležal, Novotný, Dalecký, Daniel, Rakouš, Neuwirth (Balek, Pilař, Vařečka. Miřetice: Alinče - Pulpán, Najman, Slanina, Sokol, Fidra, Slavíček, P. Řezníček, Kouba, Douša, T. Řezníček (Dejnožka, Štosek, Vtípil)