Prosetín – Ronov 5:2

Branky: 3. a 50. Novotný, 4. F. Šafránek, 45. Remeš, 59. Vodvárka – 35. Filka, 76. Budínský.

Domácí začali utkání famózně a již ve 4. minutě vedli 2:0. Poté měli hru stále pod kontrolou, a to vlastně po celý zápas. 150 diváků nakonec vidělo sedm branek a pohodové vítězství Sokola.

Sestavy – Sokol Prosetín: Hlouš – Šikl, Haman, F. Šafránek, Černý – Kulháň, Vodvárka, A. Šafránek, J. Ročňák – Novotný, Remeš (D. Ročňák, Voňka, Marek, Slavík). SK Ronov: Šimon – Staněk, Spěvák st., Šmíd, Sedlák, J. Klug, Filka, Žítek, Ondrášek, Budínský, Klepetko (V. Klug, Samek).

Miřetice – Svídnice 4:1

Branky: 8. a 60. O. Polívka, 7. T. Řezníček, 51. T. Najman – 81. Kubašta ml. (pen).

Před 150 diváky šlo o zasloužené vítězství domácích. Posvícenský fotbal se musel líbit.

Sestavy – Tatran Miřetice: Alinče – Slanina (75. F. Sokol), L. Sokol, O. Najman, Kopecký – Doležal (81. Hron), P. Řezníček (72. Kouba), T. Najman (87. Pražan), J. Polívka (83. Kyzlík) – T. Řezníček, O. Polívka. TJ Svídnice: P. Chvojka – Dibelka (46. Mrkvička), M. Chvojka, Kaška, M. Zelenka, Kápička, Dušek, Kubašta st, Kubašta ml., Holeta, Louvar.

Vítanov – Holetín 1:2

Branky: 25. J. Jůn – 10. Novák, 24. Vondráček.

Zajímavé derby sledovalo 200 diváků, kteří museli být s předvedenou hrou spokojeni. Vše podstatné se odehrálo v prvních 25 minutách, kdy padly všechny branky. I v dalším průběhu nebyla nouze o zajímavé momenty, hosté vyhráli o gól zaslouženě.

Sestavy – SK Vítanov: Bednár – Cestr, Novotný, Šulc (46. Šmatlán), J. Jůn, Stehno, L. Jůn, Picek, Cimburek (60. V. Myška, 87. Uher), Kučera (81. M. Myška), Doležal. Sokol Holetín: Žejdlík – Vondráček, Černý, Novák, Prášek (61. Pecina) – Beneš, Zavřel (46. Zdražil), Pilař, Ceral – Wasserbauer, Filipi (68. Zárybnický).

Křižanovice – Kameničky 1:2

Branky: 12. Kadlec – 75. Sádovský, 81. Čermák.

Domácí byli jednoznačně lepší a po prvním poločase měli vést minimálně o tři branky. Jenže s koncovkou byli na štíru a Kameničky po dvou individuálních chybách otočily v poslední čtvrthodině utkání ve svůj prospěch.

Sestavy – SK Křižanovice: Bejr – F. Pecina, Čížek, J. Pilař, L. Pilař (86. Kozel) – Prokop, M. Žák, Kadlec, Novák – M. Pecina (70. Smetánka), O. Pilař. FK Kameničky: Vašák – D. Adámek, P. Adámek, Hrabčuk (83. Hromádko), Mitáček (85. Zavřel) – Málek, Pešek, Netolický (70. Sádovský), Horák – Valla (12. Pérko, 89. Janušinský), Čermák.

Zaječice – Svratouch 2:0

Branky: 29. a 73. Konrád.

Vyrovnaný zápas, ve kterém vynikali brankáři na obou stranách. Domácí dokázali využít dvě gólové příležitosti. 150 diváků.

Sestavy – FC Zaječice: P. Nejtek – T. Kubelka, Hromádko, T. Kulhánek (37. J. Nejtek), D. Kulhánek – Dejdar (72. P. Křičenský), Z. Pejcha, Fousek, Konrád (90. J. Kubelka) – D. Pejcha, Pavlačič (87. M. Křičenský). Sokol Svratouch: Kampů – Pulda (46. Macháček), Marek, Kyncl (76. Kašpar), Halouska, Kaplan, Chaloupka, Černý, Bureš, Lampárek, Pavlík.

Skuteč – Chrast 2:2

Branky: 49. Rosůlek, 59. Urban – 54. Bouška, 89. Sluka.

Zápas předposledního mužstva s posledním vyzněl po fotbalové stránce solidně, hra musela diváky bavit. Domácí neproměnili ve 4. minutě penaltu, přesto si vytvořili další dvě vyložené šance a do poločasu mohlo být rozhodnuto. Stav Junior změnil až ve 49. minutě po přímém kopu Rosůlka, hosté ale vzápětí vyrovnali. V 59. minutě vrátil Skutči náskok Urban a zdálo se, že kráčí za vítězstvím. Jenže se v 89. minutě dopustil (dle domácích) hrubé chyby rozhodčí, po které chrastecký Sluka srovnal stav na konečných 2:2. ČK: 1:0 (93. Rosůlek).

Sestavy – Junior Skuteč: Zdražil – R. Cink, Vít, Kubík, Odehnal – Škorpík – Bačkovský (65.Langer), Rosůlek, Talácko, – Urban (76. Filipi), Polanský (88. Janeček). SK Chrast: Tatíček – Mikan, Gregor, Fabián, Bouška – J. Plosza, M. Plosza, Pavlík (76. Sluka), Drahoš – Friček (46. Bondor), Novotný (65. Kadavý).

Tuněchody – Rozhovice 0:3

Branky: 65., 73. a 90. Stejskal.

V první půli ještě domácí fotbalovějšímu soupeři vzdorovali, po změně stran se ale rozstřílel rozhodující „element" zápasu David Stejskal, který třemi góly dovedl Rozhovické k zaslouženému vítězství. 250 diváků!

Sestavy – SK Tuněchody: Elich – Šilhánek, Hájek, D. Slezák, Hudeček – D. Mattuš (69. Faltejsek), Hanko, Pokorný, Polnický – Lamberský, P. Kudyn (69. Adámek). SK Rozhovice: L. Pleskot – Sýkora, Mráz, V. Voženílek, Suchý – Tamchyna (70. Popílek), Stejskal, Kubeš (85. Rybišar), Kadeřábek – Kopp (90. Mojdl), Čopák (46. Nägele).

Kočí – Krouna 2:0

Branky: 8. Blažek, 88. vlastní Chlupáč.

Domácí byli lepší v první půli, hosté ve druhé. Kočí ale dokázalo proměnit své šance. Výhru pak pečetilo v samém závěru, kdy si po Fantlově střele do tyče srazil míč za brankovou čáru gólman Chlupáč.

Sestavy – SK Kočí: Dostál – Slanař, Koreček, Vávra (13. Smetana, 66. Němec), Janko – Škaryd (90. Pavlík), D. Kudrnka, Fantl, Bukač – Blažek, Štursa (44. Kaločaj). Sokol Krouna: Chlupáč – Ducheček, Kulhavý, Daněk (80. Kiričenko), Vaňák (68. Černý) – Svatoň, Stodola (46. Vávra), Zelenka, P. Bělský – Charous, D. Bělský (77. Pražan). (rp, dom)

1. Rozhovice 8 8 0 0 22:6 24
2. Holetín 8 6 1 1 19:9 19
3. Tuněchody 8 6 0 2 12:7 18
4. Prosetín 8 5 1 2 23:11 16
5. Zaječice 8 5 0 3 18:15 15
6. Kočí 8 5 0 3 11:9 15
7. Kameničky 8 3 3 2 14:13 12