Za to, že Jiří Hladký, jeden z dvojice brankářů týmu I. B třídy z Kameniček vychytal nulu v utkání s Libišanami (1:0), a zabránil v tomto duelu, jak nám prozradil hrající fotbalový brankář a sekretář stejného mužstva Vít Zavřel, čtyřem dalším jasným gólům, obdržel 270 vašich hlasů do krajské ankety Borec kola. Stal se tak absolutním vítězem osmého kola a adeptem na krátký rozhovor.

Svobodný, 24letý student posledního ročníku Vysoké školy báňské v Ostravě, Jiří Hladký, jak sám prozradil, sleduje občas webovou stránku našeho Deníku.

„Vítězství mě potěšilo, nečekal jsem to,“ říká fotbalista, který od žákovských let hraje fotbal pouze doma v Kameničkách.

K účinkování svého týmu v letošní podzimní části říká: „Daří se nám, což je dobře. Potřebujeme naši výkonnost potvrdit i v následujícím domácím utkání proti Hornímu Jelení, abychom se udrželi v horních patrech tabulky.“

Co se týče dalších koníčků, tak je to u Jiřího jednoznačné. „Sleduji veškeré sportovní dění a během školního roku, se nemohu věnovat ničemu jinému, než studiu.“ Po absolvování „vejšky“ by si rád našel místo někde poblíž, aby se mohl věnovat svému sportu, pokud možno opět doma v Kameničkách.

Výsledky 8. kola anekty Borec kola.
BORCE KOLA MŮŽETE VYBÍRAT I TENTO TÝDEN:

V krajské části hlasujte zde.

Okresní část ankety najdete zde.

Borec kola vám ve středečním Deníku napoví, jak tipovat v 10. kole Fortuna ligy.


Jaromír Doležal