Tento gólman, který mimo jiné působil šest let v nižších soutěžích v Rakousku, přišel na jaře hostovat do Skutče z Janovic u Polné na Havlíčkobrodsku.

„Doufám, že Skutči pomůžu k záchraně v krajském přeboru,“ věří tento brankář, který v minulém týdnu vychytal dvě nuly a pomohl tak svému novému mužstvu ke čtyřem cenným bodům.

„Fotbalové soutěže na Chrudimsku moc neznám, tak ať čtenáři berou moje tipy s rezervou,“ omlouval se předem Rezničenko.

Ale neznalost někdy není na závadu. Potvrzuje to okřídlená historka ze sázkových kanceláří o anglické babičce, která nikdy nebyla na fotbale, nic o něm nevěděla a když ji příbuzní přemluvili a vsadila si, tak vyhrála první cenu a velké peníze.

AFK Chrudim – Bohemians 1905 B. Z mužstva AFK znám Vladyku, který úspěšně kopal v Jihlavě, proto jeho současnému týmu držím palce a věřím, že rezervu „klokanů“ zdolá. Tip: 1.

Hlinsko – AS Pardubice. Hlinečtí jsou doma podle mě favoritem a tuto roli potvrdí i na hřišti. Tip: 1.

Polička – Stolany. Polička nyní dvakrát vyhrála a nám by pomohlo, kdyby se jí to podařilo dotřetice i proti našemu konkurentovi v boji o záchranu. Tip: 1.

Skuteč – Srch. Hosté sice patří k předním týmům tabulky, ale my potřebujeme body jako sůl a věřím alespoň v těsné vítězství. Tip: 1.

H. Městec – SK Chrudim. Chrudimské „eskáčko“ minule prohrálo rozdílem třídy na hřišti žamberského lídra a příliš neuspěje ani tentokrát. V lepším případě uhraje v derby plichtu. Tip: 0.

Načešice – Moravany. Načešický nováček si přivezl cennou výhru z Rychnova a doma ji bude chtít potvrdit. Myslím, že se mu to může podařit. Tip: 1.

Choceň B – Prachovice. Domácí rezerva je hodně namočená do kalných vod a od pásma sestupu nemá daleko ani Holcim. Pokud béčko posílí někteří hráči A týmu, tak vyhraje. Tip: 1.

AFK Chrudim B – Třemošnice. To by mohl být šlágr kola. Třemošnice suverénně vede tabulku a ještě nepoznala hořkost porážky, rezerva AFK na jaře všechno vyhrála a upaluje z pásma sestupu. Prý za ní minule doma nastoupil i Vladyka a další hráči z áčka, takže by nemusela být bez šancí ani proti lídrovi. Ale ten neponechá nic náhodě. Tip: 2.

Proseč – Kameničky. Souboj dvou týmů ze středu tabulky by mohl vyznít pro domácí. Tip: 1.

Vítanov – H. Týnec. Přímý souboj o Černého Petra v okresním přeboru by mohlo rozhodnout domácí prostředí. Tip: 1.

Supertrefa: V tomto kole padne 27 golů.

Minulý poradce Jiří Richter uhodl čtyři výsledky a má tak 2 body.