Dřenice – H. Bradlo 3:3

Za stavu 1:2 vytáhl hostující Bláha míč rukou, byl vyloučen, ale nařízenou penaltu P. Kudýn neproměnil a z protiútoku Semerád zvýšil na 1:3. V závěru stačili srovnat. Fakta – branky: Hybeš, Hýl, Celuch - Pilař, Novák, Semerád. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (R. Bláha). Diváků: 150. Poločas: 0:2. Dřenice: M. Kudýn – Marek, Hybeš, Pekař, Hýl – Michálek I, Michálek II, P. Kudýn, Šulaj – Ptáček, J. Musil ( Valenta, Celuch). H. Bradlo: Nevečeřel – Sotona, Pospíšil, Dalecký, Semerád, Pilař, R. Bláha, Maruna, J. Bláha, Kroutil, Novák (Šafařík).

Prosetín – Rosice 3:2

Trvalý tlak s mnoha šancemi, které domácí nevyužili. Hosté se dostali před branku domácích minimálně, ale Josef Marel se blýskl nádherným gólem z TK do šibenice. Fakta – branky: 27. Vít,47.Vodvárka, 63. Kropáček – 34. a 75. J.Marel (2. z pen.), Rozhodčí : Šeps. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (Nekvinda). Diváci: 230. Prosetín: Havel – Ondráček, Brtnický, Kropáček, Haman, Černý, Pešek, Ročňák, Vít, Peřina, Vodvárka (Ťopek, Psota, Remeš). Rosice: Procházka, Zahálka, Novotný, Nekvinda, Dvořák, Hlaváček, P. Marel, Sýkora, J. Marel, Hanzl, Víšek (Procházka ml., Dachovský, Vostřel).

Nasavrky – Luže 2:3

Domácím se pouťové utkání vůbec nevyvedlo, hosté byli efektivnější v proměňování šancí. Nasavrky již jedenáct let na svoji pouť nevyhrály! Fakta – branky: P. Plíšek 2 – Fritsche, Douděra, V. Roubínek. Rozhodčí: Alinč. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Míka). Diváků: 100. Nasavrky: Mikeš – P. Michek, Dostálek, Hnízdo, Němec, Solnička, Soudek, R. Michek, Štěpán, M. Plíšek, P. Plíšek (Pilný). Luže: Klenor – Černý, Sejkora, Pitra, Tlapák, V. Roubínek, Fritsche, Douděra, Hanko, Kapitola, Sýs (Míka, M. Roubínek, Pekhart).

H. Týnec – Svídnice 1:2

Ve vyrovnaném duelu hosté zvítězili díky lepší produktivitě. Zajímavost? Všechny góly padly po centrech z křídla. Svídnice rozhodla v poslední minutě. Fakta – branky: Čelinák – Kašpar, Spálenský. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Poločas: 0:1. Hr. Týnec: Tatíček – Topič, Netuka, Friček, Beránek – Blajda, Unger, Douda, Kadeřábek – Čelinák, Kostka. Svídnice: Holeka – Sokol, Langr, Kubát (Starý), Novák, Kaška, Kožíšek, Spálenský, Kubašta, Kašpar, Šustr (Dostál).

Chrast – Ronov 1:2

Domácí se neozvali, referát je od hostů. Ti sice prohrávali, ale v poslední minutě I. půle dokázali vyrovnat a v 82. minutě zajistil zaslouženou výhru z penalty Daru. Branky: nehlášeno - Kočárník, Daru (pen). Sestava vítězů: Sáblík – Daru, Ondrášek, Staněk, Zumpfe – Filka, Polák, Kočárník, Čárný – V. Klug, Klepetko (Žítek, Varga, Cach).

Vítanov – Bítovany 1:2

Nováček vedl po dvou brejcích Čechlovského. Ve II. půli Vítanovští z velké převahy jen korigovali, zahodili 6 čistých příležitostí. Fakta - branky: Daniel - Čechlovský 2. Rozhodčí: Tláskal. Žk: 2:1. Diváků: 60. Poločas: 0:2. Vítanov: Tichý – L. Jůn, Balek, Popelka, J. Jůn, Novotný, Dalecký, Daniel, Rakouš, Doležal, Kučera (Novák, Nosál, Sláma). Bítovany: Kudrnka - Tesař, Kysela, Tichý, Kondrád, Čechlovský, Jeřábek, Bárka, Souček, Kopecký, M. Kudrnka (Částka, Pilař, Mašek).

Miřetice – H. Městec B 2:0

Po vyrovnané půli lídr převzal iniciativu a zaslouženě vyhrál. Fakta – branky: P. Řezníček 2. Rozhodčí: Krejska. ŽK:1:3. Diváků: 200. Poločas: 1:0. Miřetice: Alinče – Vtípil, Najman, Slanina, Sokol, P. Řezníček, Slavíček, Fidra, Beran, Douša, T. Řezníček (Kouba, Wasserbauer, A Polívka. H. Městec B: Kocek st. – Čabala – Krejčík, Chytil, Tiler, Šafránek, Salfický, Jandáček, Kocek ml., Chudomel, Celunda (Hamsa, Kápička).