SK Tuněchody – SK Stolany B 2:3 (0:0).

Branky: Adámek, Pokorný - Jiří Motyčka 2 (1 z pen.), Přibyl. Rozhodčí: Alinč. ŽK: 1:2. Diváci: 60.

Na vzorně připraveném hřišti představil domácí trenér František Novohradský čtvrtý tým tabulky v sestavě: L. Slezák – D. Slezák, Krpata, Bubák, Bořil – Vrzal (60. Fišer), Černý (46. Adámek), Horák, Pokorný – Hájek (60. Tesárek), Kučera. Stolanský kouč lídra tabulky Zdeněk Motyčka poslal do boje tyto hráče: Netolický – Němec, Nepovím, Štorek, Novotný – Marek a Tomáš Novákové, Petr Motyčka (72. Kubát) – Jiří Motyčka (76. Turek), Přibyl, Bakeš.

Hned po výkopu šel Přibyl sám na branku L. Slezáka, ale v koncovce neuspěl. Poté na deset minut převzali inciciativu domácí, avšak soupeř postupně hru vyrovnal a stále častěji útočil. Hosté pak neproměnili několik vyložených šancí, zatímco Tuněchodští téměř gólmana Netolického neohrozili.

V dalším průběhu se akce střídaly na obou stranách, pilnější v nepřesné střelbě byli Stolanští. O poločase hostující trenér naordinoval svým svěřencům recept na úspěšné ztečení soupeřovy svatyně, což se také plně vyplatilo.

Ve 49. minutě Jiří Motyčka přeloboval domácího gólmana – 0:1. O tři minuty poté L. Slezák vyboxoval dělovku stolanského M. Nováka a v 55. po rohovém kopu hlavičkoval úspěšně Přibyl – 0:2. Okolo 60. minuty Tuněchodští dvakrát nebezpečně zahrozili, gól však nedali. Když v 69. minutě Jiří Motyčka z penalty upravil na 0:3, zdálo se být, vše jasné. Avšak zdání klame. Stolanští přestali hrát a v závěru měli namále, že se domácím nepodařilo vyrovnat.

Nejprve v 81. střídající Adámek snížil na 1:3 a přišel velký tlak Tuněchod, ze kterého vykrystalizoval kontaktní gól v 87. minutě, jehož autorem byl Pokorný. Na víc už domácím nezbyl čas. Prohráli tedy podruhé s tímto soupeřem, když na podzim na jeho hřišti odešli s porážkou 0:1.