Heřmanův Městec přivezl bod ze St. Hradiště, utkání vedoucích Bítovan  přiblížíme v úterním vydání.

MFK Chrudim C – ŽSK Třemošnice  0:2 (0:0)

Branky:  Jarkuliš, Papoušek.
MFK Chrudim C: Šmahel – Koreček, Šibrava, Zeman, Zita – Havránek, Holub, Beneš, Harenčák – Vágner, Kratochvíl (Stoklasa, Mervart, Tejnecký, Hrstka).
Třemošnice: Luňáček – O. Rychnovský, V. Rychnovský, Culek, Kalina – Jablečník, Jarkuliš,V.  Petr, Papoušek – Šebek, Tichý (Forman, Z. Petr, Kodeš, Šindelář).

Hrálo se vyrovnané utkání, v němž domácí, jakoby nechtěli hrát. Soupeř byl ve všem aktivnější. Neproměněná gólovka domácího Vágnera znamenala klasické nedáš, dostaneš a hosté se v 55. minutě ujali vedení gólem Jarkuliše. Chrudimští sice převzali iniciativu, ale opět hloupá chyba a gól Papouška rozhodl o výhře hostí 0:2. Domácí tak prohráli podruhé za sebou.

St. Hradiště – H. Městec 1:1 (0:0)

Branky: 90. Götz – 88. M. Svoboda.
H. Městec: Vašíček – Hamsa (Jošt), Ráliš, Tiler, Volejník – Chudomel, M. Svoboda, Šafránek, Hlaváč – Augustin, Svoboda.

V prvním poločase stojí za zmínku snad jen šance Ráliše ze 35. minuty, jinak to byl fotbalový odvar. V 57. minutě hostující M. Svoboda hlavou nedal. V 61. minutě  měli šanci domácí. V 69. minutě Hlaváč ze dvou kroků neuvěřitelně minul a o šest minut později týž hráč trefil tyč. Góly padly až v samém závěru. V 88. minutě po standardní situaci M. Svoboda otevřel skóre na 0:1. V poslední minutě Chudomel naivně fauloval a domácí z penalty vyrovnali Götzem.  Petr Novák, Jaromír Doležal