Česká fotbalová liga

Union 2013 – Chrudim 2:1

Fakta – branky: 7. Bastin z pen., 31. Janda – 81. Sixta. Rozhodčí: Makovička. ŽK: 1:1. Diváci: 240. Poločas: 2:0. Union: Nguyen – Mokošín, Nobst (78. Vodička), Gazdík, Rozsévač – Motyčka (89. Živnůstka), Žalman, Houžvička (63. Faitl), Janda – Bastin (44. Surmaj), Macháček (85. Průcha). MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Drahoš (46. Rybička), Radouš, Mastík – Kesner (80. Langr), Vodrážka (67. Holub), Krčál, Sixta, Kopecký (59. Nadrchal) – Vácha (76. Luptovský).

Viktor Pařízek, trenér Unionu: „Proti silnému soupeři naši kluci po celý průběh dokázali dodržovat taktické pokyny. Vyjma gólu jsme Chrudim do šance nepustili."

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Tenhle zápas byl pro náš mladý kolektiv velká škola. Nyní se už musíme soustředit na následující utkání."

Převýšov – Jirny 1:2

Fakta – branky: 24. Petrášek – 18. Pokorný, 52. Dvořák. Rozhodčí: Košan. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (Labík po 2. ŽK). Diváci: 280. Poločas: 1:1. Převýšov: Ottmar – Doležal (60. Novák), Petrášek, Jarkovský, Špidlen – Veselka, Kopač (57. Labík), Vlkanova, Kučera (46. Urbanec) – Sedláček (57. Korba), Petrus (90. Bodlák).

Tomáš Hrabík, asistent trenéra Převýšova: „Zápas se nám vůbec nepovedl. Hosté byli aktivnější a důraznější. Dali o gól víc, proto vyhráli."

Další výsledky ČFL – 33. kolo: Štěchovice – Čáslav 1:1, pen. 3:5, Chomutov – Benešov 0:2, Písek – Zápy 1:0, Bohemians – Domažlice 2:1, Vyšehrad – Admira 2:1, Meteor Praha – Loko Vltavín 3:1, Louňovice – Králův Dvůr 2:1.

Krajský fotbal

Krajský přebor – Královéhradecko: Libčany – Nový Bydžov 1:1, na pen. 4:3. Branky: 75. Černý – 3O. Mejstřík. Broumov – Vysoká n. L. 2:1 (1:1). Branky: 19. Hanzlík, 67. Šimon – 13. Ptáček z pen.

16. Úpice 19  3 0 3 13 17:44 12

Krajský přebor – Pardubicko: Holice – Lanškroun 1:1 (1:1), na pen. 3:4. Branky: 4. Krpata – 30. Savych. Žamberk – Litomyšl 4:1 (1:0). Branky: 45. Molnár, 55. Čada, 67. Breda, 74. Jírů – 64. Paclík.